če da bude KRITIČNO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Pozdrav forumasi :)
Eo da se javim nakon 1 odrađenog growa ( s kojim sam i vise nego zadovoljan), te sam sad stavio fem sjem Critical od Royal Queen Seeds-a
Royal Queen Seeds - Critical

ako netko ima iskustva s ovom sortom molio bih da podjeli par informacija :)

Ugl. nikla je tocno 1.8 i od tad raste sva sretna i zdrava..
Al tu su slike da tocno prikazu trenutnu situaciju... :)









peace :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Malovatažna HPSica je zakon :)

jel cijelo vrijeme držiš biljku na toj udaljenosti od lampe? super raste, ne izdužuje se niti malo...koliko je od lampe?
 
06.08.2011
10
0
0
31
Biljcica lijpo napreduje.. :) Daj nam malo vise informacija: temp., vlaga, dimenzije boxa itd. Znam da ti je drugi grow ali svejedno napisi i u ovom zato kada neko novi dode a ne zna da si imao prvi grow ne zna mnogo informacija. Dnevnik igleda lijepse kada sadrzava vise informacija o svemu. :)
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
lagani update: temp mi je malo velika, kad je upaljeno svjetlo je 32 kad je zagaseno je 29...al ne vidim nikakve promjene osim sto raste ko divlja :)
napravljen je LST i zasad sam dobio 8 vrhova, ciljam na 10 il 12 pa pocetkom 9 mj prebacujem na cvjetanje... evo i malo slika
















P.S- samo me zanima dal je uredu da je pustim u cvjetanje 1.9 posto ce joj tad bit tocno mjesec dana ili da je pustim do sredine mjeseca...sto preporucujete? hvala i peace :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......super napreduje......bit ce malo lakse sa temp kad popuste ove vrucine.......

.....a kolko ces ju drzat u vegi to ti najbolje znas kolko imas prostora......iako su me ova 2 growa naucila-sto duza vega-ljepsa i veca biljka te vise masnih vrhova....:)

.....pitao si dal neko ima iskustva sa Criticalom......evo sadio ga kolega Bobach u ovom dnevniku......neznam dal je od Royala al Critical je.....=)

https://forums.vutra.org/dnevnik-uz...ndoor-2010-11-speed-devil-auto-pyramid-3.html

.....pozz i sretno dalje.....
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Pozdrav ljudi :)nije me bilo neko vrijeme.. poso-kuca-krevet i tako u krug :) pa evo posto imam napokon slobodan dan uzeo sam malo vremena da objasnim situaciju u mom boxu..


Sto se tice temperature varira izmedju 27-30 C tako da s tim nemam problema kolko imam sa njzinim rastom, jer doslovno divlja jos pogotova od kad je prebacena na 12/12, al to je moja greska jer sam ju dugo pustao u vege fazi


radio sam LST s kojim sam dobio 12 glavnih vrhova s tim da sam jedan morao capnut jer nije bilo mjesta za njega :( a ostatak škvadre privezujem svaki dan jer listovi dosegnu do lampe pa pola njih spali...tako da sam na čudu ovih dana i kemijam iz dan neke lude ideje..


+ gnojim sa plantellom cvijet 2 put tjedno (valjda je to uredu?)


navecer cu bacit par slika pa slobodno nabacite pogled i ostavite koj komentar ako imate kakvu ideju :)


peace ekipa
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
daj fotke, mora da je super, inace dobar je to strain, kazu da je THC izmedju 12~16%, zavrsi cetanje za plafon 7~8 nedelja (Flowering: ~53 days), zgodan za box jer raste do 50cm, bas me zanimaju tvoji utisci kad se prica zavrsi, peace
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......odlicno to izgleda Hedara.......lagano guzvica.......bas lijepo za vidjet.....samo tako dalje.....