Đorđe Balasevic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2016
73
105
33
37
Moja cura obozava Dorda Balasevica i stalno me nagovara da idemo na njegove koncerte. Volim ga i ja ali ne toliko ko ona. Zadnji puta smo bili na koncertu u Varazdinu a sada za ovaj novi koncert u Areni nismo uspjeli kupiti karte. Mozda i bolje jer smo na koncertu u Varazdinu prestajali cijeli koncert i noge su mi bile drvene te neznam ni sam kako sam dalje vozio auto.
Ima li na Vutri ljubitelja lika i djela Balasevica....??? maxresdefault.jpg
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Car, genijalac i pjesnik do neba :)
Odrastao sam na njegovim pjesmama, od tih stihova moze se posramiti vecina exYu glazbenika. Covjek pise poeziju a ne pjesme.
Nebi bio ni losh komicar , obozavam kad u pauzama prica viceve i valja gluposti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Uh balasevic i prica kako sam ga poceo slusat sad je duga za napisati al volim ga poslusat ne cesto jer kako kaze himelaja nekima zna biti depresivan al meni par puta godisnje tako lijepo sjedne uz probrano drustvance, vatru i gitaru provesti noc na otvorenom jednostavo neprocijenjivo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ja sam ga prvi put ozbiljnije slusao u srednjoj, jer kolega iz skole ga je isto obozavao ko i tvoja cura...pa sam poceo uz njega pomalo slusat..
Svidjelo mi se na prvu, po meni je takodjer covjek genijalac i vrhunski kantautor...al takodjer mi je depresivan pa ga ne slusam cesto.. Kad sam jako dobro volje ak se sjetim ili u dobrom drustvu. :mario::
Sad si me posjetio na Djoleta pa sam si bas pustio jedan Namcor i Nikad kao Bane :zvizd: to su veselice...
...i ne brini puno
o tom sta cu biti,
mogu se kockati, londrati, piti
i mogu pasti na niske grane,
al' ne boj se, nikad necu biti
kao Bane, dobri sin,
tih i miran, cist i fin,
kao Bane, vaspitan
i solidan i koristan
Kao Bane, vredni mrav,
poslusan i uctiv sav... :joint:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: i33i and 1310

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Balašević je bitan dio muzike moje mladosti:) Još uvijek ga rado slušam i ne puca me više na depru, više na nostalgiju:djede::D Dobar :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: antonio80

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Đoleee nema kiše,, skandiralo se kad je kiša zamalo prekinula koncert...Đole nastavi da pjeva i po kiši
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ja nikad nisam mogao da shvatim kako ga ljudi mogu toliko obožavat.
Nikad mi nije sjeo,slušali ga mnogi u društvu,ja nikada.Ni u mladosti,a bogami ni sada u srednjim godinama.Tko voli :thumb:
 
21.10.2016
31
107
33
28
On je jedan od rijetkih umjetnika koji em traje desetljecima, em je sam tvorac svojih stihova i pjesama, em veliki karizmatik i zabavljac, tekstopisac...... itd...itd.. rijetki balkanski istinski talent..ali i meni je on predepresivan i neslusam ga ali cijenim glazbenike koji u svojim pjesmama imaju bit,smisao i pouku..
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja volim isto neke njegove pjesme, nisam neki veliki fan, ali svakako je veliki covjek i umjetnik i tu nema rasprave...moja cura ga isto obozava, bila je na jednom koncertu...na drugi smo trebali ici skupa, kupili karte i koncert je bio odgođen...e sad za arenu smo uzeli odma karte i eto nadamo se da neće biti odgođeno :p kad prođe koncert ostavit cu dojmove live Đoleta :D