Đubrenje (stajskog) oko biljke ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.03.2012
10
0
0
32
hoce li biti ucinka ako tijekom vegetacije odnosno kada biljka naraste preko 1 m da đubrim stajskim oko biljke ...neki ubacuju u direktno u zemlju u jesen tako da nije mi jasno POMAGAJTE
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta ti nije jasno, al' to se radi u jesen u zemlju, da odlezi i krene da se razgradjuje
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bicno ta djubriva tek posle dve godine pocnu da daju onaj efekat koji je potreban..

naravno mozes djubrti, al kako sto power kaze zemlju treba pripremiti ako hoces sa tim gnojiti a ja ti kazem da je nejbolje dve godine unapred pripremiti al ko ce to raditi jedino ako imas sajt koji koristis stalno...
 
13.01.2012
13
0
0
49
toxic_boy21 je napisao(la):
pa oce bit ucinka ako stavim oko biljke ?
vutru nisam nikada sadio ali bavim se poljoprivredom,mislim da je biljka kao i sve ostale,tako da mozes djubar ubacit u kantu vode i ostavit dan-dva,onda tom vodom zalijes biljku,samo pazi da ne bude previse jer ce je sprziti,i sve ovisi koji je djubar,
 
20.03.2012
2
0
0
48
Provereno efikasna stvar, iz iskustva, je da malo tog djubriva ubacis u neku posudu, recimo neku kantu od 25l,
nalijes vodom do vrha i ostavis 2-3 dana da odstoji da se rastvori pa posle zalivas sa tim. Provereno bomba za grow!
( Tek sad videh prethodni post, to je to, prava stvar :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.