Ša kažete na ovo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
marihuana4ci.jpg
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Istina...to vidim na mnogim negativnim navoðenjima vu.

Al najgore mi da uzrokuje agresiju. Pa jbt, šta još uvijek vlada copy paste dezinformacije 30' i 40'?
Sreæom pa ne govore još uvijek da vam ju netko može podmetnut u èaj il da njenom upotrebom postajete ubojice i potencijalno opasni i po svoju obitelj.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Ma to je ona uvijek konstantno prozirna propaganda maloumnih, pusti to covece Heil Selassie, Jah Rastafari :respekt:
 
04.12.2006
16
0
0
èovjeku kojemu smanji motivaciju nije je prije ni imao, na kratkoroèno pamæenje utjeèe ali samo kad je èovjek nagruvan (bar kod mene, kad nisam onda pamtim sve bez problema),agresiju nikako ne potjeèe jer su nahaljeni ljudi prelijeni za ikakva sranja raditi, paranoju??? (ovo mi je najsmješnije, ja sam jako flegmatièna osoba a kad sam nagruvan tek me onda boli ***** za sve), suhoæa grla to je istina ali zato èovjeèanstvo ima vodu i sve ostale tekuæine za riješiti te probleme ( :lol: ), ubrzano kucanje srca? (nemam pojma dali da ili ne ali dok god ne dobim infarkt jebe mi se), poveæan apetit (njam njam, inaèe ne jedem puno pa kad me pukne muchis sam presretan, možda dobim koju kilu više >=), oslabljen imunološki sistem (sumnjam), rak grla (isto kao i cigarete, ovo je glupi navod, radi se o dimu -> naravno da šteti pluæima i grlu isto kao i jeziku, svugdje gdje prolazi ali ganjah bar manje šteti nego duhan)... ovo sa seksom je najapsurdnije, moja cura se samo slatko nasmijala na to, meni se ni to nije dalo >=)


.....toliko o tome...
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.......mozak mi je u ***** samo dok pe pljuga još drži.........pluća su mi u ***** od cigara........***** mi je uvijek dignut(i kad sam naduvan i kad nisam)........a ovo da imam apetita,vjeruj imam.......:0)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
vi odlucujete sta cete raditi.To je vas izbor.Ja sam svoj 120posto i zato imam svoj stil,za ono sto mislim da je lose ja ga ne radim...pa vi vidite...
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
To su nagađanja.. Priroda je priroda; Općenito,primjer,današnja MEDICINA... U koliko slućajeva ima da doktori SKROZ zaje** stvar pa ljudi i umru pod nožem...!?!? Znači da i oni grješe i imaju pogreške... Tako i sa ovime,kada je loša rječ o vutri,griješe!

A nekolicina Budala koje nikada nisu uopće bile u doticaju s biljkom kanabisa (po mome mišljenju) nemaju šta pričati o tome...

______________________________________________
Me smoke the weed,the weed,the weed...
Till me eyes a bleed,bleed,bleed...
Just pass the trees,the trees,the trees..
Give me a rizla please,please,please! :bis:
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.......ja volim vutru i ona zna biti zdrava i korisna........ali........nije sve bas tako bajno.......ja sam preko ljeta zbog nje izgubio 4 kile.........ali to je vjerovatno bilo zbog šateva i lule.......