ŠAH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ebem ja ovaj šah.Žena usisava kuću,ajde ustani od kompa da usisam okolo,čekaj da završim partiju,ne to mora odmah ili će se kuća srušiti,ustanem i posle nekog vramena vidim izgubio partiju,moram u WC,vratim se,izgubio partiju,neko zvoni na vrata,da vidim ko je,vratim se izgubio partiju...Evo mi monitor sav ispljuvan,jbg,izbace me takve stvari iz takta,vodim i izgubim pa bude PUJ ebem ti šah.

Idem da pronadjem neki šah online gde nije ograničeno vreme za razmišljanje ili makar da je duže od dva minuta da mogu bar u WC otići...

Javljam ako nadjem nešto bolje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and usrname

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
47
haha.
igra san sah davno,
al mi nikad nije palo napamet online odigrat partiju.

gubi li se puno u onlinu, u odnosu u živo.
U sexu se dosta gubi.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
VOLIM ŠAH :rolleyes: <3

tumblr_neoo0zZi7p1qz5v2lo1_500.jpg


human chess, 1924.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ima na chess.com odlina opcija da se igra po mjesec dana sah pa se dogovorite na potez dnevno ili sve u jednom danu veoma zanimljivo.
a rado bi igrao i preko poruka samo moram nac program koji ce mi pamtit sta se odigralo da ne pregledavam chat stalno :D
 
09.11.2016
73
105
33
37
Volim šah, danas se igra puno manje nego nekad. Jedan moj poznanik je svojevremeno igrao na način da su poteze slali jedan drugom na razglednicama i dopisnicama.
Međutim od kada se je pojavio compjuter mnogi uključe program za šah i ne igraju oni nego njihov program, tako da to nije vise to.
Ali šah je jedna jako lijepa intelektualna igra.
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Jel iko probao igrati random šah. Ono što je Fischer predlagao?
Zanimljivo je dosta. A tek upušen! U normalnoj igri tek nakon 9-10 poteza mi počinje razmišljanje koje se čini kao vječnost. A ovdje odmah. Za otvorit se :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
Da ozivim temu., zadnji post jos prije 6 mjeseci., :( ., moglo bi se a moglo bi biti zabavno mozda nekima. Recimo da napravimo svoju sahovsku grupu na jednom sah sajtu, pod nekim imenom i tamo se mozemo relaksirat uz sah i vutru..,te na taj nacin razvijati kreativno inspiracijski strateski duh... ako ima zainteresiranih...