ŠAH

Dobrodošli na Vutra Forum
Želite da se pridružite ostatku društva? Slobodno se registrujte ovdje.
Registracija
  • Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Hooker

music support
09.01.2012
902
1.788
163
48
Ebem ja ovaj šah.Žena usisava kuću,ajde ustani od kompa da usisam okolo,čekaj da završim partiju,ne to mora odmah ili će se kuća srušiti,ustanem i posle nekog vramena vidim izgubio partiju,moram u WC,vratim se,izgubio partiju,neko zvoni na vrata,da vidim ko je,vratim se izgubio partiju...Evo mi monitor sav ispljuvan,jbg,izbace me takve stvari iz takta,vodim i izgubim pa bude PUJ ebem ti šah.

Idem da pronadjem neki šah online gde nije ograničeno vreme za razmišljanje ili makar da je duže od dva minuta da mogu bar u WC otići...

Javljam ako nadjem nešto bolje...

Sviđa im se: usrname

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
94
39
18
41
haha.
igra san sah davno,
al mi nikad nije palo napamet online odigrat partiju.

gubi li se puno u onlinu, u odnosu u živo.
U sexu se dosta gubi.

amneziaHaze

Aktivan Član
19.04.2014
1.290
890
138
ima na chess.com odlina opcija da se igra po mjesec dana sah pa se dogovorite na potez dnevno ili sve u jednom danu veoma zanimljivo.
a rado bi igrao i preko poruka samo moram nac program koji ce mi pamtit sta se odigralo da ne pregledavam chat stalno :D

09.11.2016
73
105
33
31
Volim šah, danas se igra puno manje nego nekad. Jedan moj poznanik je svojevremeno igrao na način da su poteze slali jedan drugom na razglednicama i dopisnicama.
Međutim od kada se je pojavio compjuter mnogi uključe program za šah i ne igraju oni nego njihov program, tako da to nije vise to.
Ali šah je jedna jako lijepa intelektualna igra.