Šatovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2021
2
4
3
25
Zanima me u cemu je fora sa tim "šatovima"
Svaki put kad pušim s nekom novom ekipom primam šatove, meni to nije ništa posebno no njima nešto znači čim toliko žele pa ako netko zna razlog neka napiše
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Djecja posla. Prerast ćeš to. Ja sam svoj prvi joint zapalio tek nakon što sam na suho masakriro pluća sa stotinama plastičnih boca, a ni pivske staklene nisu smetale. Zadnji šat sam primio u prošlom tisućljeću, osvijestiš se da ipak moraš čuvat pluća ak planiraš dimit do 100-e kao ja :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Djecaci...šat je bio onaj zadnji dim koji peče i nacin da se izvuce sve iz pljuge..znaci do zadnjeg dima !!
Nekada davno nije bilo lako doci do Vutre,pa se stedilo..kasnije se to zloupotrebljavalo hahah
Šat su davali oni koji su bili zadnji na pljugi,a vukao ga je sljedeci na redu
 
Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
I ja prvi put čujem za ovo.

Ma nema boljeg nego kad zapališ na wc-u kad kenjaš, em ne smrdi drekec, em ti je bajno, još kad je wc 2x2 metra - možes komotno prelistati mobitel 100 puta, i usput pasivno pušiti ustajali dim.

Jedini problem je ako zaboraviš na wc papir, pa se sjetiš kad su gaće spremne za recikliranje.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
mi smo ko klinci radili i "turski shat"...isto sve kao sto je opa cupa objasnio, samo sto se krece iz cuceceg polozaja, i u toku procesa ispustanja/uvlacenja dima oba duvarosa se polako pridizu i usprave, da bi ih kao pritisak jace pukao u glavu. xD glupost teska :D