Šatovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nije bas glupost, mislim jeste glupost, ali ima caka.
cucnes, par brzih dubokih uzdaha, pa ustanes i tras dole, neki kao blek aut :D
a ne, mora se izvrsiti i pritisak u podrucju dijafragme, to smo se kao klinci igrali uspavljivanja, bilo nam interesantno :crazyd:
samo u tvom slucaju osim pritiskanja uzmes par dimova, nekako similar :D

prosle nedelje bila neka vest iz italije, nesto slicno, "izazov" se zove black out.
klinka umrla u toku izvodjena mislim?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
mora se izvrsiti i pritisak u podrucju dijafragme, to smo se kao klinci igrali uspavljivanja, bilo nam interesantno :crazyd:
Uff ne podsjećaj me, tako smo se i mi uspavljivali u osnovnoj...pa kad bi netko krenuo padat ovi okolo bi ga hvatali...sve dok nije došao na red jedan osjetljiviji...pao u nesvjest, ovi ga nisu uspjeli uhvatit, lupio je glavom u pod i ništa zovi hitnu:crazyd: Nije to za zezanciju, desi se njesra samo tako.:)
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Hahaha baš sam htjeo napisat da bi se ja srušio i bez šata. Još se sjećam razbijenih koljena od tog uspavljivanja.
Samo što smo mi to radili malo drugačije, čučnuli bi, ja mislim da bi se tad zatvorenih očiju 10 puta duboko udahnuli i izdahnuli i zadnje samo udahnuli, i držanjem daha naglo ustali i u tom trenutku, onaj koji te pridržava, ti jako pritisne glavne arterije na vratu i padaš ko pokošen.
 
Poslednja izmena:

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Getting high on your own supply... :D

Ja mogu reći da kad pušim u čučnju pomogne da me jače opali. Promena pritiska kad se ustanem bude ko da sam skočio kilomatar. :D Takođe je dobra fora pušenje napolju na hladnom, pa ulazak u ugrejanu kuću. U roku od minut se istopim. :D
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Hahaha baš sam htjeo napisat da bi se ja srušio i bez šata. Još se sjećam razbijenih koljena od tog uspavljivanja.
Samo što smo mi to radili malo drugačije, čučnuli bi, ja mislim da bi se tad zatvorenih očiju 10 puta duboko udahnuli i izdahnuli i zadnje samo udahnuli, i držanjem daha naglo ustali i u tom trenutku, onaj koji te pridržava, ti jako pritisne glavne arterije na vratu i padaš ko pokošen.
Pročital Truarou slučaj, ispaljivanje vazduha, šat od pete,pa do ustanka, resorection kažu...
Ljudi moji, NEMOJTE NIKAD IKO TO DA POKUŠAVA DA NAPRAVI!!Niko,Ikad.!!!
barem ne bez da te netko drži,pa ni to ,...imam tužnu priču iza ovog,19.god. se krije...izgubili smo Frenda, tad 1.vi put,invalid90%,zbog udarca 125kg 186cm,u vuglu na as... pokušivanjem "šatovat"-može sam sebi to svako, ALI NIKO,DA JE POKUŠAO TO DA RADI NA ULICU, ASFALT je.. boga milog..Izvinite
...
U glavnom, mladi, stari, najstariji, nikad, al Stvarmo vas ko boga molim. NE IZVODITE Izduvanjem vazduha iz pocepa, da si šatujeje vuju,ili samo se onesvesčujete.., naglo ustajanje,pa Da vas drži netko ili ne,dovodi do nestanka kiseonika u mozak, pa kad tlak se izmjeni iz sekunde... ja to neču oprostit za života mi, čemu sam svijedočio, ideiji blesavog mladog,neznalicom tada..i danas nije puno drugačiji..!!!!
Nikad!IKO BOGA VAS MOLIM,DA KO IZVODI ŠATOVANJE, NAGLO USTAJANJE, RESEREKŠEN..OVO JE U PAKAO neka si to ponese ko izjavio to glupu, heb..u,IGRU.izmislio
Jeste čuli..??


Ovaj Post posvečujem svom bratu, kolegi, spoštujemo te znaš i sam,Big Matej,rip..

..ova je črna šala, da se razvedrim, akk uspijem
Watsap sis ?wana šat?jes, indeed, on the soft safe ground... 20210328_095621.jpg R.I.P. M.H.
Love
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Slažem se s tobom u potpunosti. Kad si klinac od 10 i nešto sitno godina ne razmišljaš o posljedicama. Koliko je samo bilo situacija u životu gdje navečer legneš u krevet i zahvališ se Onom gore što je sve prošlo da bolje nije moglo jer te inače više ne bi bilo. Da je barem svakome pameti u glavi kad je najpotrebnije. Žao mi je za takvu sudbinu tvog kolege.
 
  • Love
Reactions: Lovetogrow