Šit, skank, hašiš - što je što

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
3ananasa2 je napisao(la):
čujem da je sada u zagrebu umjesto "super g-a" došla "euphoria"
buhahahahaha
neznam jel bi se smijo ili plako...

hahahhahahaha ajme majko euphoria. a mislio sam da nemoze bit smjesnije od supergrassa. lol
 
11.11.2008
1
0
0
34
Pozdrav svima, evo slučajno sam naletio na forum i prijavio se.

Imam pitanje. Evo sjećam se do prije godinu godinu i pol bez beda sam nabavljao pakete - 5 grama, 50 kn ... većinom dobra roba i odjednom se nešto dogodilo, što? lol
Ovo sad sa Super G-om mi ide na živce jer sam još u srednjoj i jednostavno nemam 300 kn za 5 grama svako malo, jebeš to.


Cheerio!
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
a jbg morat ces se na to priviknut. toga se sjetio neki pametan covjek, vidio je da bez beda moze dignut cijenu na toliko i jebe se njemu
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
AAAA! FED UP!
Koliko puta mora da se ponovi da je skunk#1 AfganiXMexican GoldXColumbian Gold. Taj su hibrid stabilizirali i napravili sort. Postoji tema na forumu o pojmovima-hibridi, sortovi pi*ka strina i t.d. čitajte!
Dakle svaki sort ili hibrid koji u imenu ima "skunk" je nastao križanjem različitih sortova sa tim skunkom.
Dobra je tema ali za diskutirat što volimo pušiti i uzgajati, ne što piše na wikipediji. Skontajte da je svaki članak na wikipediji pisan od nekog korisnika koji možda i nije u pravu. Dakle što više čitatnja manje gluposti!
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
doSnova je napisao(la):
pa valjda je jasno sta je skunk sta je hibrid sta je domacica, sta tu treba objasnjavati ?

mene vise zanima sta je Charas ???


Charas ti je vrsta hasisa. Crn je i mekani, mene dosta podjseca na glinamol. Mozes s njega radit i "zmijice" :D
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Charas je hasis,pokupljen sa zivih biljki,očistiš ruke i zapališ...cena +20eur


 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
šit je hašiš, a hašiš je smola, a smola se dobiva preradom trave ;)
 
01.06.2010
4
0
0
31
alan1986 je napisao(la):
shit vam nije smola nego se dobiva preradom trave
Pa koji put?! SHIT je ISTO sto i HASIS, shit i hashish su SINONIMI... Hashish (shit) se dobija preradom trave, tj. tako sto se "kristalcici" ili "dlacice" strucno nazvani Trichomes nekim procesom (ima ih vise) uklone sa biljke i spoje u jednu masu... U tim dlacicama se nalazi smola, a u smoli se medju ostalim stvarima sadrzi THC... Trichomes je takodje ono sto gledas da li je braon ili providno kad beres...
Trichomes (dlacice, kristali) :
IMG_0218.jpg
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
malo si se i ti zabunio.. dlacice su pistili, koji su skupa sa calyxima cvjetovi.. a to je sve puno trichova!
 
31.05.2010
47
3
0
40
prilikom berbe,ostatke sisanja dobro osusimo,stavimo u vrecicu i zamrznemo,to pomaze da THC formira tvrde kristale. zatim uzmemo sito koje smo napravile od od svilene mreze i u njega stavimo manju kolicino ,ali tako da ga izmrvimo rukom (posto je vec suho,lako se da lomiti). mozemo filtrirati smolu tresuci ili tapkajuci mrezu. bitno je ne staviti veliku kolicinu i biti nezan prilikom tapkanja kako nam nebi puno ostataka proslo. da bi hasis bio dobar samo 10% od kolicine koja je u mrezi propustite kroz sito. kolicicinu koju smo dobili stavimo u foliju i dobro je zamotamo i zalepimo selotepom. zatim uzmemo papir i umotate foliju i opet zalepite. sve to polijete vrucom vodom tako da se papir natopi, i stavite u vec zagrejanu pecnicu na 175'c , 5 do 10 min. nakon toga uzmete oklagiju i pocneta rolati kako bi ga sto bolje sabili. posto smo ga dobro izrolali skidamo papir pa foliju i stavimo ga u hladnjak da se ohladi. nakon sto se ohladio dobijemo hasis tj shit.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Skank je posebna vrsta trave niže raste i jača je tj. ima više thc-a uglavnom se unutra uzgaja i tako

Analogija skunku može biti i kaladont odnosno digitron iliti labelo. Općeniti pojam za stvarčicu koji dolazi od najpoznatijeg branda te stvarčice.
Skunk je vrsta cannabis indice koja ima izraženo jak miris/smrad i zato se zove skunk (tvor).
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ammm, ljudi, u ovu temu pisat činjenice pojmova za koje ste sigurni da su točne a ne nešt što su vam pametovali na ulici, pročitali u novinama (novinari su potpuno neobrazovani o tome i uvijek melju gluposti) ili neki vaš proizvoljni zaključak

mislim da smo dokučili šta je skunk. i nije vrsta cannabis indice već sorta dobivena kroz selektivan uzgoj, hibrid je sative i indice
#34 je napisao(la):
AAAA! FED UP!
Koliko puta mora da se ponovi da je skunk#1 = [(Afgani x Mexican Gold) x Columbian Gold]. Taj su hibrid stabilizirali i napravili sort. Postoji tema na forumu o pojmovima-hibridi, sortovi pi*ka strina i t.d. čitajte!
Dakle svaki sort ili hibrid koji u imenu ima "skunk" je nastao križanjem različitih sortova sa tim skunkom.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
može. prihvaćam. al da postoji razlika izmedju trave i skunka, e to me vec muci :)
 
13.01.2011
25
22
0
55
D A X je napisao(la):
prilikom berbe,ostatke sisanja dobro osusimo,stavimo u vrecicu i zamrznemo,to pomaze da THC formira tvrde kristale. zatim uzmemo sito koje smo napravile od od svilene mreze i u njega stavimo manju kolicino ,ali tako da ga izmrvimo rukom (posto je vec suho,lako se da lomiti). mozemo filtrirati smolu tresuci ili tapkajuci mrezu. bitno je ne staviti veliku kolicinu i biti nezan prilikom tapkanja kako nam nebi puno ostataka proslo. da bi hasis bio dobar samo 10% od kolicine koja je u mrezi propustite kroz sito. kolicicinu koju smo dobili stavimo u foliju i dobro je zamotamo i zalepimo selotepom. zatim uzmemo papir i umotate foliju i opet zalepite. sve to polijete vrucom vodom tako da se papir natopi, i stavite u vec zagrejanu pecnicu na 175'c , 5 do 10 min. nakon toga uzmete oklagiju i pocneta rolati kako bi ga sto bolje sabili. posto smo ga dobro izrolali skidamo papir pa foliju i stavimo ga u hladnjak da se ohladi. nakon sto se ohladio dobijemo hasis tj shit.

[video=youtube;3qZYBw9ols8]http://www.youtube.com/watch?v=3qZYBw9ols8[/video]

vjerujem da je taj tekst preveden iz ovog klipa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.