Španjolska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Istina, kad se sjetim samo da je pola razreda htjelo u Grčku -.- I onda naravno smo se vratili kao i svaki razred prije vesel, nasmijan i napušen. Sjećam se da smo u Barceloni, u najvećoj njihovoj ulici, La Rambla, bili su uzduž i poprijeko crnci, jedan iza drugog par metara koji su u limenkama (koji undercover xD) prodavali super skunk. Osim toga, u Lloretu na svakom uglu možete (pogotovo po noći) naći vrhunske trave ako znate prvo provjerit kako miriše i sve ostalo. Također, većina ekskurzija ode i do Dalijevog muzeja, e tamo dođite stvarno napušeni jer vam je cijeli muzej vrhunski trip. Dali mi je najdraži slikar i bio sam jako nabrijan što ću napokon posjetit njegov muzej tako da jedan dubi je učinio muzej puno ljepši :D A i ostalo, pijančevanje (draže napušavanje, al et sad), kupanje, kupovanje i ljenčarene okolo su nezaboravni. Ako možete otići, idite. Imate sve - super more, koke u bikiniju posvuda, trave posvuda i ako ste sa super ekipom - odlično društvo. Peace
 
20.06.2010
1
0
0
38
Srce mi je zaigralo kada sam procitao sta ste sve napisali za Spaniju. Trebalo bi da idem tamo da radim, pa me zanima da li neko zna za taj lekarski pregled za radnu vizu (dozvolu), tj. da li testiraju na "nelegalne supstance" i da li je preko krvi ili mokrace.
 
25.05.2011
18
2
0
31
eh spanjolska 2010! Isto maturalac :icon_mrgreen: ponjeli smo si od doma malo da imamo do slovenske granice, jer se nismo usuduli nosit to na granicu...to je planilo... preko Italije stigli smo u Francusku gdje smo prenocili u jednom predobrom hotelu, bio je ogroman i jedva smo nasli sobu, a kasnije smo se razbili tako da nismo mogli nac sobu pa ostali spavat kod nekih cura a nemam pojma ni koje su bile :ludaci_lol:...u međuvremenu hotelom se setao jedan covjek, nizeg rasta i neugodno obucen...dosli smo do njeg i pitali jel ima sta za rijesit...nekako smo se sporazumili i dobili neki žbidelj koji nije bio nimalo los... Nakon te noci uspjeli smo nac sobu, spremiti stvari i krenit za spanjolsku...na putu prije Lloreta stali smo posjetiti muzej Dalija...Prije toga smo zapalili na pajp i u muzeju je genijalno...Crtezi i ostale umjetnicke stvari su izgledale preje*eno i mislim da je bilo potpuno drugacije s moj gledista nego nekog ko nije bio haj...mogao si stvorit 3d slike i primjecivat stvari koje nikad nebi ni primjetio...Nakon sat vremena super tripova, krenili smo dalje i stigli u Lloret de Mar...Odmah krenile pripreme za izlazak i nabavka svega sto se dalo nabavit...Na jednom malom krizanju pjesackih staza stajala cu 4 crnca i u rukama drzali lancice i satove...svaki je stojao na jednom cosku...ja sam prolazio i nisam nista skonto...dolazi jedan do mene i pita kao want some marijuana :icon_mrgreen: dobio sam 3 g za 15 eura...moj kolega je taman nosio vagicu, dobio sam tocno 2.97 g lijepo i kulturno umotano i osuseno...kupili smo bong i derali na njeg...ja sam se iznenadio kako je to bilo dobro...Drugi dan smo kupili jos par paketica...pusili smo svagdje, na plazi, centru, u hotelu..uopce nije bio bed...Bio je jedan klub Tropics...usli smo tamo i zapalili u nekom kutu...nakon nekog vremena moji su se negdje razisli a ja nisam primjetio i tako ostao sam i 5 sati nisam izlazio iz njega...to je bio shou :rasta1: izaso sam van i bio je dan, nisam znao koliko je sati jer sam negjde zagubio mobitel...bilo je 9 sati ujtro i vec je zavrsio dorucak...vratio sam se u sobu i primjetio da imam razliciti par japaka! neznam na koju foru se to dogodilo ali sam umirao od smjeha! njih jos i dan danas imam.

Ako idete u spanjolsku iskoristite vrijeme najbolje sto mozete, ali pazite da dosta i spavate, svaki put kad se vozite busom na neku obliznju destinaciju odspavajte tako da imate snage za ludovat! ZIVILI :maryjane:
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Spanija je dobra samo za turisticki,al ne i za ziveti,verujte mi...
Standard im je opao mnogo i plate su uzas...
Sto se tice Barcelone,Madrida i jos nekh velikih gradova,haos su,na ulicama sljam belosvetski i mnogo brutalni gradovi;ako se slucajno zajebete pa u kasnim satima skrenete iz ulice La Rambla,lako vam se moze desiti da ostanete bez svega...
Mnogo sljama je doslo iz istocnih zemalja,Rumunije,Bugarske,Rusije itd. i oni vladaju ulicom.

Sto se tice vutre,ima je dosta i svuda,mada je has u vecim kolicinama jer stize iz Maroka,prvo ovde a posle dalje,normalno...
Po meni jedna od dobrih stvari u Spaniji je ta da se trava moze saditi u kucama,za sopstvenu upotrebu,i sve dok gajis i pusis u svojoj kuci si ok,al cim predjes prag sa travom,automatski se mozes smatrati dilerom...

A spanjolke ko spanjolke,vrele krvi,i imaju u sebi onaj instikt nomadskog zivota;vino,muzika i dobar sex :)

Sve u svemu,kao sto rekoh,nista posebno,par dana mora,plaza,zezanja i koja spanjolka i to je to.Za duze staze je ne bih nikom preporucio.