Španjolska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Vratio sam se iz Španije i sad bla,bla,bla.....ne zanima vas šta sam vidio,ekipa,to što mi je cura nedostajala.........zanima vas TRAVA i HAŠIŠ.I mene je zanimalo što i kako kad dodjem tamo,i tu sam pito i malo pretražio net,pito ljude koji su vec bili..........a kad sam došao tamo,jebote ko da je legalno.Cjeli Lloret de mar u znaku Canabisa,canabis pivo,apsinth,energy drinkovi....sve canabis.

Mi smo bili u boljem hotelu u koji inace ne idu maturanti a likovi na koje smo naišli iz drugih hotela kažu idu dileri i oko hotela.

Centar grada,disko do diska,5 sati ujutro grad pun...nisam baš obilazio te klubove ali kažu da je super,svatko nadje sto voli....

U centru grada malo hodate i naci cete sto trazite(jedne veceri smo tražil stvarno dugo ali inace pola - 1h sat max i naci cete).Mozete naci i brze,samo odete do likova koji prodaju lancice.Neki su uzimali od njih i bilo je sranje,a ko zna mozda kod nekih i valja.Uzimali smo od 5 likova i samo kod jednog nije bilo nista posebno.Inace vrhunska kvaliteta.Trava bez ijedne sjemenke.Pola kockice hašiša za 5 osoba sasvim dovoljno,cjela odlicno a dalje tesko da ce netko moci motati.Pusili smo jedno vece,cini mi se skunk neki i jedan frend je gadno zabrijo,možda budem poslje piso o tome u trip reportovima.

Kako prepoznati dilera-crnac,široke hlace,ležeran hod,uglavnom vrlo simpaticni i dobro raspoloženi.Osim ako niste negdje gdje je u blizini policija dat ce vam da pogledate,pomirisete.Ima ih u svako doba ali najvise po noci.Tu i tamo zna neki doci do vas.Ma super su ekipa ti likovi,uzitak je poslovati s njima.

Cjene-mi smo placali izmedju 15 i 30 eura.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Jedan lik kod kojeg smo uzeli rece mi da ima 4 grama...kod svih je bilo tako negdje,malo vise,malo manje.
Za has ne znam koliko ima al ko sto sam napiso 1 kockica na 5 osoba.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
e ne mogu da vjerujem....ma pricaj nam o spanjolkama jebo travu :)


ja sam imao te srece da upoznam kroz zivot nekoliko juzno amerikanki...nezaboravne su...i zanima me da li su spanjolke istog kvaliteta
 

shc

08.07.2007
23
0
0
34
Ma samo kupite neko pice energetsko sa sto vecom slikom lista kanabisa i hodajte gradom, samo je pitanje vremena kad ce vam neko prici i ponuditi pomoc :D
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
No mon,ya ask them...

Nemoj kupovat od onih koji nude,pitaš crnca koji izgleda ko diler,ma odmah ces skužit koji su i eto.Kad kupujete od nekog ko nudi imate puno vece sanse da cete dobit sranje,bar sam ja tako skužio.
 
13.08.2008
6
0
0
33
znaci nesmijem uzimati od likova koji mi nude! cul sam od jednih likova da kak su kupili ziku i dobili neko sranje koje nist ne valja...
Nadam se da cu i ja moci nabaviti kak vi kazete u svakom kutu grada ziku:))
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Samo se masovno cjenkajte i nedajte ni slučajno iznad 25 eura za travu ni hašiš tj. za jedan paket jer uvijek se da spustit a ak neće kaži no thanks i nađi drugog ali aaaaaaaa predobro je tamo
 
29.01.2008
26
2
0
35
Ako si u Lloretu ****** svaki dim koji ti bilo ko ponudi, smece je, svi koji su to rjesavali kazu isto...
Puno ti se vise isplati shita rjesit, jeftiniji je nego kod nas, skroz je dobar, a i posteno ga daju.
Samo pazi da ti ne uvale cokoladu, skroz je boja ista i oblik.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma kaki sve prije nego riješiš dobro pogledaš i pomirišeš i onda se cjenkaš nema baš nekog uvaljivanja osim ako si smotan skroz
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Jao išli smo mi u Loret na ekskurziji
Sve što smo od kuće ponijeli nestalo je do Francuske
Tako da smo se tamo morali snalazit
Grad je predobar,ko ode tamo nek Londoner posjeti, drama klub
A što se ganđe tiče šta znam,mi smo dobro prošli.
Naišli na skupinu crnaca,malo u priču ovo ono i prodali nam za 30 ojira
(dali su nam da mirišemo,opipamo, čak da smotamo jedan da probamo)
Odlična je bila. Samo što nigdje rizla da ga je.eš, pa smo pušili na nargilu..
...i šta reć napušili smo se ko stoke. To je bilo jedno od mojih boljih napušavanja
Sve u svemu Loret, općenito Španjolska je odlična
Nećete se pokajat ako odete
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
u loruetu imate jedan club koji se zove Jamaica Club.
e i tamo fino odete ko ljudi sjednete i ako naručite nešto za pit (dosta skupo) lik kad donese cugu fino pita ocemo sta zapalit. i ono za 50eura pločica od 10g hasisa.
bolesna je stvar pogubili smo se ko budale.... i sutra vise ga nismo mogli naci(tjeli uzet za HR)...bolesno dobro. eto mi smo tako... al pun ***** crnaca tih te pita ovo ono ma sam mu pridjes nasmijes se pozdravis ga i to je to! ljubazni ljudi. hehe ludilo :p
 
21.09.2008
5
0
0
36
stvarno istina, imam i ja iskustva sa tim lloretom, ali nisan nista uzima tamo jer smo se namirili s onim sto smo donili od doma, inace u barceloni ima jedan kvart, "boemska cetvrt" i ako treba ista, to je mjesto di se ide, setamo ja i drug i ljudi oko nas sa dzojama, cili kvart smrdi po ganji, a crnci, simpaticni i velikodusni, samo nude razne proizvode
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Loret de Mar.. kad se sjetim suza mi krene, kad ce kod nas biti tako, ono je zivot.. Još kad bih imao para svaki dan kao što sam ih tamo imao, neću zaboraviti disko club Collosos. Na ulazu radio jedan bosanac po imenu Nele, sprijateljio sam se s njim, i svaku vecer smo ulazili preko reda jer nam je dao vip ulaznice za cijeli tjedan. Lik je car. A vutre na svakom koraku, u hotelu di sam spavao frendovi sta su spavali samnom u sobi su zakon. Ja otisao van pojest neš, a oni ostali u sobi, vratim se za sat vremena, a ono svaki na svom krevetu i šure sobarice. Ludnica, nema toga nigdje na svjetu. I jos uz Monte Carlu dobijem 1000 eura u casinu.. Sodoma i Gomora.

Otiči ću opet tamo sigurno, naci neki privatan smještaj za manje para i s dobrom ekipom prozivjet čudo ponovno..