Špekulacija oko auto i standard

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.11.2020
136
196
43
Bok svima prije svega,dugo dolazim na ovaj forum ali uvijek samo čitam i nisam još nikako napravio račun.Pohvala za forum i ovo je prava enciklopedija za ljude željne znanja. Dakle našao sam se takozvanoj "panici" jer nemam ništa za pušit. Biljke koje imam posadjene albanuša neka 21 dan stara i 2 special queen 10 dana stare . Nisam nikada imao auto pa zelio bi nesto "nabrzaka" da imam šta pušit dok cekam ove koje ne planiram tako brzo prebacit na cvijetanje.Nigdje nisam uspio naci odgovor na ova pitanja pa se nadam da ce mi netko pomoc. Imam svijetlo 600 w hps sa plavim spektrom dakle za vegetaciju i cvatnju .Pitam se da li mogu ubacit AUTO biljku neku bez da moram mijenjat režim svijetla da ove ne prebacim u cvijetanje?Jer stavio bi ih sve zajedno. Ps: nisam iskusan grower,imam jedan grow odraden ( jedva kako treba)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

Polaroid

Ali nije mi to baš logično...i za automatik će ti trebat i da sad odmah kreneš barem 80 - ak dana od početka do kraja...ako ti se već žuri, zašto jednostavno ove foto ne prebaciš uskoro na 12/12 i za nekih dva mjeseca su gotove?:)
EDIT:
Da ne kažem da još imaš i kraljicu koja brzo cvjeta.;)
 
Poslednja izmena:
18.11.2020
136
196
43
Izabrao sam bio special queen jer koliko sam skužio ona je sorta koja može podosta narast i dat ( albanuša se našla usputno) . Ako sada prebacim na 12/12 bojim se da cu dobit nešto manje od ocekivanog i da cu to prije popušit haha. Cilj mi je neki da ih pustim koliko god mi prostor bude dopustio ( spojio sam dva stara ormara) a i iskreno malo bi se igrao sa njima u širinu.Pa tako da mogu biti miran nakon njih i da ne bacam pare okolo na sranjske neke trave itd. Tako da mi je i 80 dana dobro. Možda da kupim neki malo manji od ormara box koji je samo za jednu biljku pa albanušu samo prebacim na cvijetanje.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Najpametnije od svega bi ti bilo da se pomiriš s tri mjeseca i još koji dan i ne srljaš, žurba je najkraći put do upropaštenog growa. Ako već nemaš šta pušit sve do berbe, zar ti stvarno 2-3 sedmice igraju toliku ulogu?
 
18.11.2020
136
196
43
Pa nije da mi igraju toliku ulogu, i sve se meni cini da necu zurit. Ali si mozda stavim neki auto jedan. Tek toliko da mogu guštat u izobilju okusa svaki dan 3 vrste . Imam sada još jedno pitanje. Koristio sam za sada samo plantella list za albanušu i to samo jednom pola doze. Zemlja koju koristim je substral terra magma. Koji bi vaš bi savjet sto se tice prehrane same biljke? Ja kad tu citam iskreno na forumu vidim sto opcija i sto vrsta gnojiva ali nisam naletio još na formulirano sve to nekako na skup po redu. Šta koristiti još uz tu plantellu? Da li je ona dovoljna za sada? ili promijenit kompletno gnojivo ? I koje kupit ako treba novo?
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Najbolje gnojivo koje postoji je mentor :D


 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

Polaroid

Eh, ti bi ovce i novce, ne može to tako...ili duže vegetiraš, pa nešto kasnije pušiš ili kraće vegetiraš, pa pušiš prije ali manje.;)
Ostavi se ti još gnojiva, imaš gnojiva u zemlji a najstarija biljka ti ima tek 21 dan :) Ali inače da, Plantella List i Cvet su ti dovoljne za čitav grow.
 
Poslednja izmena:
18.11.2020
136
196
43
Bio sam dao samo te pola doze albanki. A ove od 10 dana special queen cu tek presadit iz malih teglica u velike jer su se dosta lijepo razvile i raširile. Ma što se tice special queen vegetirat cu ako treba i 3,4 mj. Samo da budem miran jedno vrijeme ko covjek
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
18.11.2020
136
196
43
Trenutna dimenzija je 70x100x190. Ali je pregraden box jer je raden od ormara , tojest od dva ormara sklopljen. Tako da cu uskoro maknut tu pregradu i onda imam box od 140x100x190
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Nema pretjeranog smisla drzat auto i foto biljke u istom boxu zbog rezima svjetla.
Zasto?

@Polaroid
Samo ti ova dva mala odmah presadi u finalne posude, pusti jos 10 dana 18-6 i prebacuj na 12-12. Idu automatici sasvim solidno i na 12-12. Jos ako ova random biljka bude zenska, na konju si. ::banjahanje::
 
Poslednja izmena:
18.11.2020
136
196
43
Iskreno nebi ih tako skoro stavljao na cvijetanje. Htio bi ih staviti na cvijetanje kad dosegnu metar-metar i 20 barem. Tako da im ostavim jos prostora za stretch.Narucio sam Royal Gorilla Automatic . Racunam da ce mi do petka stici,i da ce proklijat oko ponedjeljka,utorka.Ja ne znam da li je ova odluka ispravna, ako nije slobodno recite...Ubacio bi automatic na 18-6 sa njima. I prebacio kada bude vrijeme cvijetanja za ove druge na 12-12 . Ovu random biljku kojoj ne znam spol bi prebacio na cvijetanje prije u drugi box da se oslobodim prostora u boksu a i da saznam spol. Da li je moguce uopce da muska biljka bude ovoliko bujna? Ona je jos od iza podvezana samo se ne vidi. Sutra cu promijenit stranu da dignem i suprotnu stranu u zrak da se jos vise razgrana. Ja koliko god sam se susretao sa muskim biljkama uvijek su bile visoke, i grana doslovce na svakih 10 cm .
 
18.11.2020
136
196
43
Htio bi sto vise izvuc tako da mogu biti miran sa duvanjem dosta dugo. Zato sam si ja to tako zamislio u glavi. Pa pitam da li bi to bilo ispravno uopce. Jer nisam neki iskusan lik u tome. Dosta čitam ovdje,pročitao sam jedno 50 dnevnika sigurno a i ostalih tema o kojekakvim problemima itd. Imam jedan grow samo iza sebe koji sam odradio nekako bez icije pomoci ali sam se i patio i razbijao glavu mnogo puta. Htio bi to "razbijanje" glave izbjec ovaj puta. Narucio sam i hesi starter pack upravo. Kako dobiti mentora?