Šta da očekujem nakon 2 godine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.05.2013
0
1
3
Dve godine sam po inostranstvu i nisam vario uopšte. Sa obzirom da se uskoro vraćam rodnom kraju ne znam kakav će me fleš pući nakon konzumacije, pa ako neko ima sličnih iskustava neka podeli sa mnom.
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
A zašto moraš da se urokaš? Jel to zato što se vraćaš?
Inače će biti kao i prvi put,valjda se sjećaš.
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.958
163
Pa nije ti niko ni rekao da "cepaš" već da se ne razbiješ i da de doziraš previše. Lakše je dodati nego oduzeti.
 
09.05.2013
0
1
3
Pa nije ti niko ni rekao da "cepaš" već da se ne razbiješ i da de doziraš previše. Lakše je dodati nego oduzeti.
pushio sam od svoje 14. godine a ovde gde sam sljakao narko test svake nedelje, izdurio sam i sada bih hteo nastaviti tamo gde sam stao, red dsa pa malo vuje da bi se spustio kada dojadi. enjoying the spoils of war if I may haha. Strastveni sam gamer a nemam ni kuceta ni maceta sto bi se reklo i poprilicno izolovan od okoline.
 
09.05.2013
0
1
3
takođe, nikada se drugacije nisam osecao, isti trip kao juche da sam ispusio buxnu, nemam neke mentalne promene sad da sam vise fokusiran ili pametniji kao sto pojedini tvrde da utiche na mentalnu stabilnost, cak štaviše bolje se snalazim napushen u bageru nego strejt kao da sam jedno sa njim xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Jusufijovič

Aktivan Član
07.04.2013
74
356
53
Ovaj ti forum generalno ne podrzava "hemiju", a ko je bio u tim vodama jasno mu je i zasto. Onako jaranski savjet, kloni se toga "dsa", kako ga ti zoves. U tome ima cejfa dva tri sata, onda si dva tri dana budan bezveze, a onda ti treba 6 dana da se oporavis. Da ne govorim da imam u bliskom okruzenju i slucajeve amfetaminske psihoze sa klinickim zbrinjavanjem, a i slucaj seksualnih poremecaja uzrokovanih tom supstancom. Lijep pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.