Šta je to sa dimom?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Evo me iz vana sa curom..danas smo zapalili navodno "novi " dim koji je došao u naš grad...u svih svojih godina pušenja ja nisam zapalio veće smeće od dima!
I samo još nešto,...iz godine u godinu samo dolazi sve lošiji i lošiji dim...svi pravi dileri su propali ili uhvaćeni...dima više nema a i ako ima ima ovakvo smeće kao danas,..
stvarno si kontam da prestanem pušiti jer me više danas udarilo cigareta nego ovaj dim!
 
17.04.2007
5
0
0
40
Pa nemoj pušiti smeče koje se nudi. Zašto trošiti pare na nešto što te ne radi.
Bolje za te pare kupi čokoladu i pojedi je na sunčanoj livadi i vjeruj mi bit će ti bolje.
 
20.01.2007
18
1
0
38
e koliko sam ja puta ispizdeo kao ti,jbg svasta se prodaje..al kad mi neko proda paket sa samom prasinom bez hedova...pa ne znam bacio bi bombu na njega..
e zato ja vise ne pizdim zbog ovakvih stvari,nego sam lepo presao na skunk,shit...i super znam sta dobijam i koliko..
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
kazemi ortak da u ns-u ima siptara koliko oces i da se to najbolje prodaje...
a inace u sivcu sada ima samo skanka sto i nije tako lose jer se za 10 evra dobije 2,5-3 mgra
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Da samo , blago onome ko može i ko ima , u tome i jest problem što se i dan danas pored sve informacije o uzgoju malo ko usuđeje pokrenut neki dobar uzgoj , većinom panu zbog ljubomore onih koji su navikli prodavat albaneza na kome zarađuju deset puta više , ako ne i više od deset puta i osim otga vezani su s murijom i vlastima pa mogu kako hoće.
 
03.11.2006
8
0
0
problem postaje kod nas u Dalmaciji,niko više ne prodaje zato jer se nikom više neda zajebavati s tim jer su zakoni rigorozni,jako teško je nabaviti ===> ''50kn''
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma brate, vamo ima, ali evo zadnje šta san nabavi bilo je presuho....
ovdi naši uzgajaju, i ni toka strka, jbg otok je i imaš di, a recimo po st je jebenica jer nemaš di
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Gaucho je napisao(la):
ma brate, vamo ima, ali evo zadnje šta san nabavi bilo je presuho....
ovdi naši uzgajaju, i ni toka strka, jbg otok je i imaš di, a recimo po st je jebenica jer nemaš di

Možda je tebi jebenica jer ne znaš ljude ? :icon_mrgreen:

Šta se tiče uzgoja u Splitu, možeš brate di oćeš, ako imaš ormar i lampe ...

Nego, reci mi sa kojega si otoka ? Cili život san u Splitu ali moji su sa škoja. Ovaj tvoj dijalekt ne prepoznajem ...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma iman osjecaj da je sa Fora ka i moj dida. Fore moj, fore moj, lipi skoju moj...:facesjump:


Skuzajte za offtopic :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
kod nas u zadnje vrijeme neka bolesna marihuana...2 frule su dovoljne za cijeli dan :)...a u cijelom panju mozda 10 sjemenki....a dobijete za 12 dobrih fruli..... :)))))
 
04.06.2007
8
0
0
36
DirtyDeeds je napisao(la):
Mislim da uvjek ima dobre trave samo treba znati gdje,tj. kod koga.

Upravo! Zapad Srbije nema problema sa tim. Kad je ima, onda je ok (do sad nisam NIKAD kupio mnogo loshu vuju koja me nije uradila). Secam se samo jednom kad mi je drug doneo "varalicu" iz Novog sada (Vojvodina-sever), ima lep ukus, onako grebe kao dobra vuja, ali nishta te ne uradi, koliko god da popushish... :eek:hno: