Šta radite sa ekipom navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2013
34
35
18
34
jesam brate, kako nisam, ali taj stan u kotor je pod nadzorom nasih roditelja, mislim ono, majke dolaze bar jednom nedeljno da preciscavaju i to, i sad nemam ga dje tamo smjestiti, al cu od septembra moci... pa cu ponijeti ovaj box iz moje kuce sto imam tamo, isplativije je
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ajde vi Kotorani,bar čamac imate.....da znadeš samo kakve se biljke gaje po čamcima (sa kabinom),i kakve sam slike viđao po netu od istih....
em što je dobro skriveno,em niko ni ne sumnja,em imadeš i sunca,ne treba ti struja,vazduh,vlaga,jod...ma idi....SVE se može uz malo mašte ;)

http://www.youtube.com/watch?v=INQXDtAVv2Y

recimo,al ovaj ga pretera (300 biljaka),i još je kuća u pitanju...mali čamac sa kabinom,i da viš' čuda......eeeeeee,da ja živim dole.... :D i što je najlepše,napraviš sistem,ako bude stani-pani za 2 sekunde sve završi na dnu mora...pa nek' roni stoka :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kefalo
30.04.2013
34
35
18
34
Ja sam inace Niksicanin al tamo studiram :D
Al dobra ti ideja sa brodicem :D uz rivu ih ima dosta, ko zna sta se krije po kabinicama onim :) Stari primorci se uvece okupe na rivu i motaju
 
11.10.2012
2
4
3
30
Pa ovako drugari dodju kod mene kada je prazna kuca, jedan drug ode do prodavnice po 3 fante i 6 tottoa (keks).
Ja ostanem da smotam i kada dodju muzika lepo uzivancija :D