Šta radite sa ekipom navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najkl

Banned
Banovan
23.11.2011
3
0
0
31
Moja ekipa i ja znamo igrat razne igre kao oponasanje zivotinja, ono zapamti rijec i tako, jednom smo moj kolega i ja ubijeni ficukali pjesmu od bob-a i jebeno je zvucalo, zanima me sta ostale ekipe rade
 

Najkl

Banned
Banovan
23.11.2011
3
0
0
31
Ja sam jednom bio na jednom brdu ugl. to je park i dole se vidi cijeli grad i ja (napusen) kazem ovima de jel mozete vjerovat sta su ljudi sve izgradili tu je nekad bilo blato, panonsko more i oni se meni smiju ******
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
cesto zaigramo Wormse (2D) naduvani i smjeh :) ili nazovemo nekoga, dogovorimo da se nadjemo i da ponese za duvat, pa ga mi onda sacekamo negdje u mraku i zaustavimo ga pod cobra rotirkom :D, ekipa zamre od straha, pogotovo kad cetvorica izlete van iz auta i pocnu cupat ove iz auta uz ogromnu viku ko da su ubili nekoga, svima je trebalo neko vrijeme da shvate sto se događa :D :D :D samo to vise nije fora jer sad svi nasi znaju ppa se izlizalo :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ilrem

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
mog mora nema i neznam sta da radim, moj stari kaze da ni dunav nije los,
mog mora nema a ja zivim u nadi da mozda ipak negde srest cemo se jos...
o gde bas mene da tako nesto snađe, ovo je prica i za suze i za smeh,
poneki mornar mozda ostane bez lađe, ali bez mora to je izuzetan peh....

PANONSKI MORNAR -


xD sjetio si me....
 
20.08.2011
20
3
0
37
iskreno bas mene i moju raju nejde zadnje vreme. koda smo se zasitili evo od berbe 9 mesecu smo skupa i sad nam se sve teme razilaze
sve neko nekog uvek prca , ali ono grdo . neznam sta mi je ciniti kako to popraviti.... mislim da nam svima treba neki job pod hitno a ne ovako od danas do sutra . sa kauca na krevet i tako to xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
kolumbo je napisao(la):
iskreno bas mene i moju raju nejde zadnje vreme. koda smo se zasitili evo od berbe 9 mesecu smo skupa i sad nam se sve teme razilaze
sve neko nekog uvek prca , ali ono grdo . neznam sta mi je ciniti kako to popraviti.... mislim da nam svima treba neki job pod hitno a ne ovako od danas do sutra . sa kauca na krevet i tako to xD

Pozz

To se zove zivot.
Ljudi odrastaju i menjaju se.
Bilo nas 30 u drustvu i to muskih samo, nakon 4-5 godina pocelo je kao i kod vas zesce zezanje i provociranje pa i osipanje ( menjanje drustva, klanovi ). Sada se druzim sa dvoicom iz tog starog drustva. A ni ostali nisu bolji.
Nemozes spreciti to. Imam burazera 7g mladjeg i kod njih ista prica. Na kraju ostanes u dobrom sa nekolicinom a ostale pozdravis kad ih sretnes. Tesko da velika drustva ostanu doveka drugari moze al iz mog iskustva retko.
Ekipu za vutradruzenje i nemam ( zivot, menjanje misljenja, menjanje nacina zivita, odrastanje ) vise solo. Omiljenu igricu na PC, muziku dobar film i najvise igranje sa zenom ( nema lepse ).
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
kod mene se također pojavio sindrom samoće, imam još jednog frenda koji uredno vari samnom, no i on je na zalazu, žene traže svoje, no buraz mlađi se polako priključio, sad ći i njega morat da nateram na rasta put.

Realno gledano, sve je splasnulo poskupljenjem đike i rigoroznim zakonom, o điki se ni nepriča, a kamoli da se nađemo ko nekad, pa udri u varenje nas 8-10, smjeh do suza, dobar srpski film, pošto su naši teška banana, prase se nekad vrtilo, janje, grah na tavi, a je bilo ljepo.
Sada varim uglavno solo, nekad ni neznam koliko sam navaren dok keva ne otvori vrata i pita nešto, a ja muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, muuuuuuuu, muuuuuuuuuuuuuu....
Nekad je bilo divno.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Heeee... Ja imam tako, 2-3 "variocke" ekipe :icon_lol: I svi su muski u obe tri ekipe... Kad se napuhamo, pa kako kad, zavisi kako smo raspolozeni... Nekad odgledamo po nekoliko filmova za redom, nekad neke igrice padnu (drustvene ili na kopmu ili sami izmisljamo nesto), nekad se samo smejemo jednim drugima u facu xD A kad nas lupi na hiperaktivnost, onda nam je dozivljaj da izadjemo u grad i taj put je najzanimljiviji, kad vec sidjemo do grada, nije nam nesto... Sve zavisi... Nekad volim da zapalim sama da me niko ne dira, a nekad ne mogu da zapalim a da ne podelim buxnu sa nekim...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Haha, tocno to.... nekad mi je najdraze sam sjest doma i zapalit si, pa radit stvari koje volim radit sam, npr slusat muziku i ono bas se uzivit, kuvat si nesto (obozavam kuvat kad sam high xD), a ima i trenutaka kad idem s autom po gradu i trazim s kim cu otic zapalit, pa ono, ko naleti naleti.....
 
13.09.2009
24
19
3
32
Kad se navarimo odemo do kafica i sjednemo u bastu,narucimo sokice i chill-amo,pricamo o svemu i svacemu,nekad prošetamo gledamo trebice ,uglavnom standard neki.ROCK ON
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Svako doba ima svoj fazon...
Kad si mladji, gomila ljudi, histerija, zezanje ludilo i tako ( bas sam recit, haha...)
Onda vremenom, ekipa pocinje polako da se osipa, dodju zene, deca pa se sve redje vidjas sa nekim pa varis cesto sam...
Meni je sad gotivno kad se solo razbijem na terasi, izblejim par sati na netu i cekam da se probudim i krenem dalje...
Sve u svemu, nebitna je tama, vazno je da se vari!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tu di jesam nitko ne vari...mislim vare ali nisu to ljudi da se covjek osjeca ugodno..pocasti ih se đoicom pa onda ka pčele oko meda obljetavaju i smaraju...imam dvojicu s kojima varim i odna je to par jointa, svakakve nekakve ideje...uglavnom razmisljanje, kreativnost i druzenje
 
10.04.2013
28
58
0
37
brda ljudi na gajbi...nije problem,postoji izreka koja kaze: ako ljudi nisu besni kuca nije tesna.... uglavnom se sprdamo,zablejimo ...doduse,kad blejim sa par ortakinja poduvamo brda uz kaficu i trac partiju (a mi zene cutimo samo kad uvlacimo dim i pijemo kafu)... zna da se skupi dobra ekipa i da se zadrzi podosta....a kad ne znam sta cu sa alavcima ja im spremim dobru gibanicu....nazderem ekipu... i svi budu cool .... naravno ako je drustvo odabrano u koje imam poverenja nemam potrebe za brigom dal ce da mi izgore nesto,svi uglavnom i prenavareni postuju moj dom,pa i kad ih je desetak svi su coool ,sprzeni i siti :common028:
 
30.04.2013
34
35
18
34
Znas kako, fax, nas 4 na stan, a stan uz obalu, Kotor, Crna Gora.. i znas kako to ide..
Kupimo mjesecno zalihu za 400 eurica, i razbijamo se..
Ali najjace mi je uvece, kad dodjemo iz menze, siti, ubijemo se, uzmemo lap topove u ruke, i kao najveci ljaksoni pustimo SINANA SAKICA i njegovu pjesmu TREZAN i sjedimo i samo trzamo glavama, i posle toga chatroullete :D znaci, ne zavrsava mi se fax :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator