Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Trenutno se sluša ovo... Damon Jee & Olivier Giaccomoto - Jamon y queso (original mix).mp3

:b_cyclops: :181: :181: :181::happy031: :181: :181: :181: :b_cyclops:
 
21.05.2007
15
2
0
36
Ja slusam techno sve vrste (techno schranz mi je najjaci, detroit,minimall deep,techno house), al kad se napusim house il tako nesta sporije i volim rap. cypress hill su mi do jaja njih uvijek mogu slusati najjace su mi pjesme CAN I LIVE, I WANNA GET HIGH i DR. GREENTHUMB, ali sve su dobre. pozdrav svima! ZIVJELA TRAVA!!!!:leafblunt:
ja slusam te
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
rap i psy trance-astrix,cosma,ganjasonic,skazi....da da pisho.Kad ga slusas naduvan prolaze te neke vibracije u glavi ili sam ja poludeo...
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
ja trenutno najvise slusam mamu i tatu...
A inace rock, nest metala itd... U pravilu neslusam bendove ili izvodjace, nego samo pojedine pjesme....a stas? nemos nist!
 

goa

16.04.2007
6
0
0
49
volin dobar stari rock, hard rock, soul, blues, reggae.. od malo žešćih stvari (a ne mogu ih nazvat baš metalom..) mogu i volin poslušat iron maiden, metallicu i ac/dc..
ne pratin trendove šta se tiče glazbe,a :icon_lol: ? malo san zastala u 60-tim i 70-tim ali ne krpi me to baš previše :hippy:.
uh, umalo da zaboravin! jaaaaaaaako mi se sviđaju neke stvari od hilight tribe-a :happy031: !! limboland me svaki put obori s nogu :clap: !!! http://www.dailymotion.com/videos/relevance/search/limboland/1
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kak nemoš maidene i metallicu metalom nazvat ja ih neslušam ali oni su ti u metalu klasika istina je da je metallica na zadnjim albumima izgubila se ali ipak su oni klasika
 

goa

16.04.2007
6
0
0
49
možda imaš pravo, maideni i metallica su malo više hard od ac/dc-a, ali jednostavno kad poslušan ono šta danas nazivaju heavy metalom, ne želin tih par bendova svrstavat u istu vrstu glazbe.
 
28.05.2007
2
0
0
35
trance psy, astral projection, shakta, space buddha, electric universe, yahel, protoculure, gms, infected mushrooms, skazi.. progressive, nesto malo eura i dream trancea.. starije setove tiesta, pvd.a..

techno.. detroit, hard, malo minimala.. jeff mills, sven vath, dave angel, dave clarke, monika kruse, ben sims, murphy, pascal feos, cox... dundov... many more..

electro booka shade, mason, switch... house sebastien leger, james zabiella, erick morillo,
pryda..
d'n'b noisia, pendulum, teebee... and many many more... :banana:

obozavam faithlessa i jos uvijek the prodigy.. volim chemical brotherse, volim bob marleya, znaci jos volim reggae, dancehall, dub..

medjutim electronika mi je u krvi... nekada sam bila samo jedan sound oriented, npr. slusala sam samo psy neke 3 godine.. onda sam prosirila vidike i skontala da volim sve od elektronike, naravno samo najkvalitetnije.. =)


without music, life would be a mistake...
nietzsche