Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2007
20
1
0
31
Uglawnom electronica ..
Goa-Trance,Psy-Trance,Progressive,Dark-psy,ambient ..
Electro-house,Electro-goth

Rap i hiphop takodje .. od nashih najvishe gotivim Prti Bee Gee.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
psihodelično tj. 60-e doorsi, pink floyd(set the controles for the heart of the sun i interstellar overdireve su mi jedne od najdražih) jefferson airplane....
i industrial metal ,od novije glazbe, rob zombie white zombie, rammstein marilyn manson, itd.
i dosta slušam alternativne bandove...
npr primus oni su mi jedni od najdražih bandova na svijetu to je neka mješavina jazza i metala(vrlo kaotično)
stoners metal obavezno kad sam...
qeeuens of the stoneage desert session eagles of death metal....
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
psihodelično tj. 60-e doorsi, pink floyd(set the controles for the heart of the sun i interstellar overdireve su mi jedne od najdražih) jefferson airplane....
i industrial metal ,od novije glazbe, rob zombie white zombie, rammstein marilyn manson, itd.
i dosta slušam alternativne bandove...
npr primus oni su mi jedni od najdražih bandova na svijetu to je neka mješavina jazza i metala(vrlo kaotično)
stoners metal obavezno kad sam napušen najbolje mi paše
queens of the stoneage desert session eagles of death metal....
 
15.06.2007
20
0
0
43
kako jednom čuh negdje: "svaka identifikacija je ograničavanje"......pa tako sluša se sve kvalitetno....ovisno o raspoloženju.......i neznam dal je valjda promaklo mom krvavom oku ali da niko, baš niko nije spomenuo jednog i jedinog istinskog cara....a to je: sto mu gromova, jelenskih mi rogova, sitnih dabrova s ontaria, karamba karambita pa Rambo ljudi, RamboAmadeus.....jedan i jedinstven i samim time bog
 
11.08.2007
5
0
0
35
Balašević,Floydi,Beatlesi,Zeppelini,Queen i ta klasika uglavnom. Poslije pljuge najrađe odvalim one stare Syd Barretove stvari, Franka Sinatru, Muse ili Radiohead...