Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
ja nekako uvek ostajem u rock vodama kad se napushim...od 70ih pa do danas...bendovi tipa led zeppelin, king crimson, ELP, rainbow, black sabbath shto se tiche starijih. a novije uglavnom TOOL i a perfect circle, malo placebo.. a volim povremeno da se opushtam uz ..da da hip-hop i to po mogucstvu ona starija garda: terror squad, biggie, onyx, M.O.P. busta rhymes, pa shto da ne i wu-tang, 2-pac...a od novijih volim ove domace zajebante tipa: prti bege i slatki krek, ajs nigrutin i drugari a omiljeni MC-jevi u nas su mi pokojni Moskri zato shto je bio doktor narko-rime i neshto ozbiljniji momak Shkabo. ipak najomiljeniji bend svih vremena mi je tool. to ujedno i najvishe slusham

Dobar izbor, u svakom se slučaju dosta kasnih sedamestih i osademisitih u jugi u Zg slušalo the king crimsona..."In the Court of the Crimson King", zeppeline purplovce, eaglese smo slušali ganđa je sa otoka dolazila jadrololinijom, na Visu i Lastovu je bilo ono pun kujac ganđe a tamo nisu mogli stranci ali mogli su domači, to je ludilo od napušavanja ljetima 80 ih tamo...radilo se jednom i sa Filter 57 cigaretaama sječam se, jebogaja mora da sam star kad se vjerojatno samo ja sječam tih cigaretai Drine, i Filter Jugoslavije, Filter ? :) dođeš na kiosk ondašnju limenjaru kak smo ih zvali i "dobar dan molim kutiju filter upitnika i riječke papiriče za motanje duvana" koji su naravno bili totalno nepodesne veličine i bez ljepila...zamimljivo je bilo

peace..:puuuh:::rasta:

dok mi još da edit, al je zato Sarajevski Marlboro bil najbolji...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
The Cat Empire "Two Shoes"

Video by "The Collective" (r) downhill biking


Bože slatko li je ovo naduvan raditi kad se "stopiš" sa stazom...predviđaš svaki zaavoj, skok, promjenu težišta, lagano po kočnici, (hidraulik disk naravno 180 mm sa 2 ili 4 klipa) nisam ni blizu njih ali nisam ni loš, živim podno sljemena....1035m :)
Imam i dobru pilu drito iz Kalifornije :banana123: to sam si priuštio prije 3 godine na karticu 24 rate , bilo 2900€, ja dao 1300 uletio gazdi dučana napljugan ko životinja reko oš mi spustit na 1300€ kupujem, kaže oću i tako sam si priuštio profi DH bicikl Marin Quake 7.2

dole link na pilu (mora staviti fotku negdje na sport na forumu);)

https://www.google.hr/search?q=Mari...RB0NKg&biw=1242&bih=619#imgrc=kN39JHATSfJVGM:

Peace...

S.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57

ay još ovo prije spavanja ali nešto mi se ne spava.....ja definitivno moram uzgajati skunk dizalicu.....ne volim one koje me smire (osim ponekad :))