Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
terrible je napisao(la):
sve što se može povezati s rockom i electrom. a kad se naduvam onda odvaljujem na new age tipa cafe del mar ili deep house... mada i ska obožavam naduvan :D :D

A vidim i Aphex Twin u avataru, respect. Glazba toliko ispred svojeg vremena.
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
JA NESLUŠAM TURBO FOLK jer "FOLK je narodni, TURBO je sistem ubrizgavanja goriva pod pritiskom u sistem cilindra motora sa unutrašnjim sagorjevanjem " (citat byRASMC)

:hehe:

Volim sve i svašta rock, reagge, hard rock, jazz, blues, pop, ... sve što se može nazvati muzikom. Preferiram stranu glazbu, može i domaća, ali samo kvalitet(od đibe pa do ramba) .
Mislim da ste shvatili :gband:eek: čemu se radi!!!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ROX je napisao(la):
A vidim i Aphex Twin u avataru, respect. Glazba toliko ispred svojeg vremena.

Neznam dal bi Aphexa svrsto u glazbu ispred svog vremena ali definitivno nesto jako orginalno i neuobicajeno je....ima on jako dobrih stvari,pogotovo ambiental,dok ima nekih za koje moras biti totalno poremecen da bi posluso od prve do zadnje sec pjesme....ali da....tip je jeben :)
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
miles davis,fokus,floydi,knobz,kds,razno razne radio postaje na winamp(odete na media library>online services>soutcast radio), uglavnom bezvokalna muzika-vise mi omogucava ulazak u meditativnu dimenziju zvuka...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA kad se prebijem onda fino nagle izmjene Death metala i Schranz tehna i sličnih stvari ali to ne može dugo tako

Ma u zadnje vrijeme se pili po setovima od Knobza
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Trenutačno... KRS ONE; album - KRISTYLES; pjesmica - 9 ELEMENTS :sun2:

...Hip-hop is all about victory over the streets,
Some much more than rap, so much more than beats,
What you see on TV is a lie,
That's not something you wanna live or pattern your life by...

:ridinghorse:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa koliko sam ja skonto Schranz je vrsta techna a tako mi i zvuči a tako i piše tu odakle crpim većinu informacija http://en.wikipedia.org/wiki/Schranz ali na kraju nije ni bitno šta je. Meni zvuči ko da kombiniraš noise i brzi tehno čas sam i čuo u njemu neke tipične noise stvari.

Pa volim poslušati i to tek od nedavno sam e bacio na to ali to mi je baš za neki žestok party jer ovak te ubije nakon pola sata.
A čuj volim ja dosta žestoke glazbe tipa speedcora ima kojeg volim i tako, industriala bolesnijeg, power noise-a pa čak i čistog noise-a
Štajaznam volim ja većinu glazbe a leži mi fino brza i žestoka glazba, uglavnom ne volim samo dance, pop, ebm i tak slično
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Alejandro Buendija + TBF!!
Hrvatska glazbena scena je napokon u preporodu.
I u listi obavezno "Snach" soundtrack. Stvar Golden Brown od THe Stranglers-a
Sad je bio film prije 1h :D