Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
Neke reči ne razumem, a neke sam možda pogrešno razumeo. Ispravljajte :) Dodži mala ovde, daj mi bar minimum. Đido mala meni, daću ti šta? Ajde sed' ovamo, uradi minimum. Ova mala čeka, da čuje šta? Refren: Dodži, dodži, dodži, Dodži kod Kize Dodži, dodži, dodži, Dodži kod Kize Daj mi sve, sve što imaš ti, jer te Kiza neće čekati. Ej! Nemoj da bi sada da se prepucavaš. Nemoj da bi sada da radiš šta? Mojne mene mala da me šikaniraš. Mojne da bi mene da ... šta? Nemoj da bi čovo da Kizu šaniraš mojne da bi Kizu da nešto šta? Refren Nemoj da bi prob'o, bre Da manipilišeš nemoj da bi prob'o da Kizu šta? Nemoj da bi Kizu da ... ... ili da bi Kizu da ... šta? Ne znaš ti gde Kiza gde Kiza udari ne znaš ti da onde ne raste šta? :bocni:::spliff::spliff::banana_rasta::mario:::skot:::banana123::banana_rasta::skot:::mario:::mario:::clap:::clap::neznam gde udaram i sta radim vise, udaram enter pa sta bude..
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
umetnost se nalazi u oku posmatraca..pogledaj sta radi batica sa carobnim stapicem.. 3D crtez, nek uziva ko voli :respect: :vutra: moj carobni stapic sam podimio..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava