Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
e stvarno je odličan tip. jos prije sam vidio nesto njegovo na jubitu i stvarno se isplati pogledat[YOUTUBE]d1M7HDqDUDI[/YOUTUBE]
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
43
uuuuu obozhavam buddha barove kao i siddharte ;DDDD

btw.: frishko za sve ljubitelje Floyda... naisho sam na fantastichne bluesoidne obrade.... likovi se zovu Blue Floyd - Begins... svi ljubitelji obavezno poslushat ;DDD

ajc
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
E ljudi što se mene tiče previše ste se ufurali na marihuana style i slušate reggae i techno...Svaka čast zika je super kad se naduvaš,ali to je prejednostavno ako se mene pita i nema baš nekih emocija izraženih u toj glazbi,ja volim slušat neke vrste metala al da odma ne zakjučite da su to majmuni koji samo lupaju jel to stvarno nije tako...ja sam isto protiv onih nadrkanih bendova koji samo razbijaju i volim čut predobre melodije i zato neslušam slipknot i ta sranja ali recimo dissection mi je najdraži...to je prejezovito kako mogu trnci pičit kad se napušite i slušate malo čudniju i mračniju glazbu to je jeza
ako nevjerujete poslušajte si ovo(ali samo napušeni i ako je moguće odvrnite do jaja)
http://www.youtube.com/watch?v=_Xn3BnYaFSk
ajd uživajte ako možete :)
peace
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
43
ha stari dobra zika je dobra zika.... je padam kad chujem boba kako govori the power of philosophy floats through my head, light like a feather, heavy as Led... a isto padam i na long you live and high you fly
and smiles you'll give and tears you'll cry od floyda i do male vide od chaoua ;DDDDD stari nema dobrog zhanra ima samo dobra zika :))))