Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Sorry Green, unlock i pomerena u sve i svasta. Lak sam kad je muzika u pitanju :)

Inace, ja slusam reggae, reggae i samo reggae ... i pomalo grunge i hc ... veoma malo...

Weed Killah je napisao(la):
Ja slusam Rap, Rap, Rap i Rap. Katkad i Rap.
Jedino mi to pase kad se uduvam.. :)
Naravno, tu je i reggae, nedaj boze narodno nesto ili techno.. To me ubije.

Prvi lik koji je pravilno napisao reggae :lol:
 
03.10.2005
41
3
0
Kobaja je napisao(la):
Sorry Green, unlock i pomerena u sve i svasta. Lak sam kad je muzika u pitanju :)

Inace, ja slusam reggae, reggae i samo reggae ... i pomalo grunge i hc ... veoma malo...

Prvi lik koji je pravilno napisao reggae :lol:
e woBra za reggae majstore ...
takodje i ja ...
Bob Marley, Peter Tosh, Alpha Blondy, Ken Booth, itd.
Mloogoo voliim reggae !!! Yuppeeeee ....
slusham pred spavanje obawezno ... sve peacful sanjam ... :D :banana_rasta: :banana_rasta: :banana_rasta: :banana_zelena:


Prvi lik koji je pravilno napisao reggae
da, da ... prvi ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: B.Stena and prika

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Pa tebe nisam do sad video da pises reggae, ali svaka cast i tebi. Vidim imas dobar ukus :)

Ja sad bas slusam neki ruski reggae (rusi ali pevaju na engleskom)... otkinuli su...

Guidance!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: B.Stena
23.01.2006
2
2
0
41
www.soundclick.com
NoN-Absolute Beginner slusa sve.
Kad se napusim najbolje me vozi Hip Hop, DnB, Techno i psy Trance. Kad sam strejt onda mogu i narodnjake,klasiku...
Inace bavim se muzikom u smislu pravim je na kompu preko raznih programa za ziku (Reason, Acid Pro,Reaktor, FL studio ...) Posetite www.soundclick.com/delektrik.
To je moj page sa zikom koju sam napravio.Moze i da se downloaduje stvar u mp3 formatu (128 kbps), ono ako ti se djasvi.
www.soundclick.com/delektrik :)
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
six pack, fat prezident, tito's boys, oružjem protiv otmičara, loš primjer, fakofbolan, pasi, king prawn, bob marley, macka b, ska ringišpil, the mars volta, gužva u 16ercu, grupa tvog života, diverzija, atheist rap, propagandhi, the clash, red union, fnc diverzanti, razlog za, dislike, gruuthaagy, tom mcrae, system of a down, red hot chili peppers, high fly, analena, the beat fleat, sparta, weezer, retard, rise against...

Mah, da dalje ne nabrajam - slusam dobru i iskrenu muziku. ;)
 
03.10.2005
41
3
0
e ljudi, juche je u Krushevcu bi Azzido da bass ...
ja sam izasho na 2 joxa, a posle ....
AAAAAAA !!!!!!
Mnogo dobro ... :dj_zhurka: :not_nice: :afro:
Pa onda ... :ludaci_lol: sputila me ...
Ali koji su to 3povi bili ...
Ma extra dobro radi azzido ...
A tek ono sto sam imao kod sebee...
najjache je sto je upala racija, ali smo mi na vreme dunuli sta smo imali :wink: !
shvatio sam da me ponekad i techno lepo diRa ... 8) 8) 8)
 
05.04.2005
38
0
6
hmm,teško pitanje.u biti slušan sve osim narodne i zabavne glazbe.
u zadnje vrime slušam neke indie rock bandove,volim pepperse,311,sublime,bob marley-a,queens of the stone age,dj shadow,foo fighters,the roots itd.
volim glazbu.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Od prvih koraka preko prvog i najdrazeg dzoksa drzi me rock 60´ih i 70´ih, Yu-rock - sve genetski naslijedio od matora :jashe_konja: Ajde da izdvojim nesto... The Kinks, Beatles, Velvet Underground, Who, Donovan, Townes van Zandt, Creedence Clearwater Revival, Eagles, Emerson Lake & Palmer, Simon & Garfunkel, Azra, Bajaga, Zabranjeno Pusenje, Corba, Indexi, Elektricni O, Atomsko Skloniste. Nadje se tu i dosta muzike tripa Rage Against the Machine, Foo Fighers, Audioslave, Alice in Chains, Soundgarden, da ne duljim...
 
21.11.2005
47
8
0
ja nekako uvek ostajem u rock vodama kad se napushim...od 70ih pa do danas...bendovi tipa led zeppelin, king crimson, ELP, rainbow, black sabbath shto se tiche starijih. a novije uglavnom TOOL i a perfect circle, malo placebo.. a volim povremeno da se opushtam uz ..da da hip-hop i to po mogucstvu ona starija garda: terror squad, biggie, onyx, M.O.P. busta rhymes, pa shto da ne i wu-tang, 2-pac...a od novijih volim ove domace zajebante tipa: prti bege i slatki krek, ajs nigrutin i drugari a omiljeni MC-jevi u nas su mi pokojni Moskri zato shto je bio doktor narko-rime i neshto ozbiljniji momak Shkabo. ipak najomiljeniji bend svih vremena mi je tool. to ujedno i najvishe slusham