Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2005
47
8
0
ne znam, ja sve te trance, psy i to tako uopshte ne mogu da slusham. meni to nije muzika. shta sviraju ti likovi? kompjuter?! :lol:

ipak, svako ima pravo na svoj ukus i ovime nisam mislio nikakav disrespect



:dogovor: jel oni to vare? =] ej dajte malo
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
zivot_i_napushenije je napisao(la):
ne znam, ja sve te trance, psy i to tako uopshte ne mogu da slusham. meni to nije muzika. shta sviraju ti likovi? kompjuter?! :lol:

ipak, svako ima pravo na svoj ukus i ovime nisam mislio nikakav disrespect



:dogovor: jel oni to vare? =] ej dajte malo
Ponashash se kao malo dete ili kao moja baba,,,to nemoze svako da slusha tu muziku treba skontati i zato nemoj da seresh jer kad mi neko muziku dira onda znam da budem veoma agresivan :x :x :x
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
sektor je napisao(la):
zivot_i_napushenije je napisao(la):
ne znam, ja sve te trance, psy i to tako uopshte ne mogu da slusham. meni to nije muzika. shta sviraju ti likovi? kompjuter?! :lol:

ipak, svako ima pravo na svoj ukus i ovime nisam mislio nikakav disrespect



:dogovor: jel oni to vare? =] ej dajte malo
Ponashash se kao malo dete ili kao moja baba,,,to nemoze svako da slusha tu muziku treba skontati i zato nemoj da seresh jer kad mi neko muziku dira onda znam da budem veoma agresivan :x :x :x

Ajde malo olabavis dubinku i opustis se.Nije kulturno ovako da pises.I moras da shvatis da su ukusi razliciti.Inace trance i psy su (po meni) muzika za decu.Tako da na primer ja mogu da kazem da se ti ponashash kao dete :!: :?:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Muzika za decu?Kako si samo to provalio da ne kazem izvalio.Trance ili psy trance pa sama rec ti kaze da te muzika vodi u trans,pitanje je smes li tako daleko da odes a da te mama ne grdi?
 
12.01.2006
10
0
0
Ja licno najvise volim Britni Spirs, Shakiru, Robina Wiliamsa. njih slusam kad sam strait a kad se naduvam odgovaraju mi Zeljko Joksimovic, Leontina, Mina i ne izbezna Stoja. Kad se napijem gledam da u opste da ne slusam muziku jer to stvara Kohezivnu napetost frenznih celija u mojoj glavi :shock: A kad se stvarno napusim onda volim i malko da kakim :goMno: .



Darkwood dub, Eyesburn, pusenje, corba, R.A.T.M... u nedogled.... puf...puf :rasta: :rasta: :rasta:
 
21.11.2005
47
8
0
GreenMan je napisao(la):
sektor je napisao(la):
zivot_i_napushenije je napisao(la):
ne znam, ja sve te trance, psy i to tako uopshte ne mogu da slusham. meni to nije muzika. shta sviraju ti likovi? kompjuter?! :lol:

ipak, svako ima pravo na svoj ukus i ovime nisam mislio nikakav disrespect



:dogovor: jel oni to vare? =] ej dajte malo
Ponashash se kao malo dete ili kao moja baba,,,to nemoze svako da slusha tu muziku treba skontati i zato nemoj da seresh jer kad mi neko muziku dira onda znam da budem veoma agresivan :x :x :x

Ajde malo olabavis dubinku i opustis se.Nije kulturno ovako da pises.I moras da shvatis da su ukusi razliciti.Inace trance i psy su (po meni) muzika za decu.Tako da na primer ja mogu da kazem da se ti ponashash kao dete :!: :?:

vidish kako me odmah brane? jel ti ne umesh da chitash ili shta? je`l sam lepo napisao "ipak, svako ima pravo na svoj ukus i ovime nisam mislio nikakav disrespect" bash zbog ljudi koji to slushaju. a to shto cesh postati agresivan me zanima isto koliko i shta slushahs i shta mislish itd. da ti prevedem, poshto sam shvatio da ti slabo ide shvatanje *skrivenog konteksta, ne zanima me uopshte.


---------
*to je ono shto pishe izmedju redova ili shto je pisac hteo da kaze ili kako vec [prim.aut.]
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
brend je napisao(la):
Muzika za decu?Kako si samo to provalio da ne kazem izvalio.Trance ili psy trance pa sama rec ti kaze da te muzika vodi u trans,pitanje je smes li tako daleko da odes a da te mama ne grdi?

Da si citao kako treba video bi zasto sam to napisao.A inace sto se mene tice trance jeste muzika za decu,ne u bukvalnom smislu,ali svakako za "decu" kad je u pitanju muzika.Samo moje misljenje.A ako tebi ili bilo kome drugom trance prija ja nemam nista protiv.