Šta vam je najmrže kad ste napušeni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Ima tema, šta vam je najdraže.
Ali ima i stvari koje ne volimo 'elte. Strahovi,paranoje...
Kao klinac jednom sam doživio neznam kako se kaže ali radilo se o bad tripu.
Oznojio sam se sav sjedio u wc-u pitaj boga koliko. paranoja drhtavica. uuu :zvezda::
Iz dlanova mi se cijedio znoj.
Dugo nisam poslije toga htio zapaliti.
Sjećam se da je bio neki hašiš u pitanju.
Sad mrzim kad odvojim vrijeme za putovanjce pod utjecajem ove moje što ižiklja ljetos.
Pa ni ne dovršim džoint naleti mi neko i to preozbiljan ispred koga moram se koncentrirati i paziti šta govorim.
Rješio sam to dijelomično, kamericom na ulazu koja mi javi čim neko uđe u dvorište.:puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and t@mara

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Pun si kamera širiš ideju totalne kontrole poput EU-e, baš s ovim migrantima, al neka tvoju podržavam, al njihovu NE, nebitno to, već jedno od što mi je mrsko/mrže je sjedit s napušenim ljudima koji nemogu gledat u vutru na stolu dok se nepotroši Sve, a napušeni su, gledat nemogu.
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Kad se ne mojom voljom sljedom dogadaja nadem u situaciji da pusim joint s nekim ljudima pa krenu trule spike tipa..
svaka bolja vutra za njih je skank, ako ima 5 listova onda je muska biljka....ako ovo ako ono..pa jos kad neko otrese joint ko da mu je zidarsku opalio a žar odleti kilometar dalje..ufuf i ta silovanja jointa i balavljenje po filteru uzas:D...
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
meni to kad krenu da pricaju o vu je smesno nekako..ne pogadja me bas mnogo..sta ima nas pogadja i nervira kad svako od nas ima svoj amesterdam kuci xd

meni je bzvz nekad eto..panduri tebra..:fuck:

voleo bih kad ne bismo morali da tripujemo toliko oko toga i da se otvaraju teme fazon..e pao o0vaj,e pao onaj..sta da ocekujem..
da l je komsa namirisao,ili me neko video sa kutijom filtera ili tako nesto..

to mi je baas bzvz..i onda se naduvas i overtinkujes malo..preispitas situaciju,jbg xD
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Kad sam napušen mrzim biti bilo gdje osim kod sebe u svom stanu-hramu u ogrtaču sa čajem toplim u ruci, sa najblizim prijateljima. Onda sam ja tek opušten da potpuno "unleash the beast" jer napušen i opušten sam kao "rain man" nakon nekog supercharga. Nemam carine šta se tiće misli tako da ono šta me mući će izaći na površinu.

Naprimjer susjeda dragog čovjeka srednjih godina dok je radio posao na mopedu je neki mladić autom pogodio prije dva tjedna. Saznao sam da je jako loše i taman mi je došao u nočnu smjenu da mu provjere druge organe jer mu je glava bila ajme majko. Satrana u papar. Inaće radim bez problema sve te teške situacije ali kad sam vidija njega privrtilo mi se previše toga ispred očiju u sekundi. Tuga, bijes svašta jer je čovjek stvarno bio dobar, vesel i kad sam ga vidija takvog mrtvog, a par dana prije veselog kako me pozdravlja bilo mi je previše...

I kad zapalim jednostavno mi se vračaju slike, osječaji, misli dok ih sve ne probavim i prihvatim... tada sam i par napadaja panike i doživio...a sativa hybridi su bili u điru. Ukratko mrzim kad imam za probavljat na lageru ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Najmrže, dok sam napušen mi je nakaniti se da vozim, kad recimo zapalim kod nekog. Onda je muka kad trebam ici kući. No, kad sjednem za volan i zapalim cigaretu u autu, pustim laganu glazbu, bude mi žao kad dođem doma jer se toliko uzivim u vožnju da bih mogao voziti all night long. Eto, to mi je najmrže. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha da "najmrže" kakva riječ :fuck:. Uvjek sam napušen, lijegam takav i budim se takav. Al mi mrsko sve vezano za dlake, bilo da je šišanje ili brijanje. A dlakav sam bože sačuvaj :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Blader