Šta vam je najmrže kad ste napušeni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Joj mrzim kad mi se prospe, taman zaližem rizlu i onda neki glupavi pokret i sve se prospe na pod
:fuck:
Ili kad stavim dobrih dva grama u kuburu, srušim se, pustim bit, uzmem gitaru, taman me odnese, pronalazim riff i pukne žica. Hebiga uzmem drugu gitaru, ali drugi magneti, drvo, nije isti ton... Promjenim žicu, zove klijent da na plakatu u štampariji nije ispala dobra boja. Sjedi u auto, otiđi u štampariju... skužiš da su pustili iz cmyk-a umjesto pantonku. Opomeneš ih. Puste probni - super radi. Vratiš se doma, pojedeš, zarolaš ponovo kuburu i mislim se kako je ono išao riff????????
:puuuh:::razvaljen::
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.891
233
ni na nebu ni na zemlji
da bi vam docarao sta mi je najmrze kada sam napusen moram ispricati opsirniju pricu. naime, ja sam covek od zornjaka(zbog), tada sam, najodmorniji I nekako mi postalo najsladje, dok je zena vise nocna tica, I tako pored troje klinaca , posla I svega ostaloga jedva cekam dan da zavrsi da klinci zaspu I da lepo na miru I u miru zapalim vutricu, I tako ja na balkonu zapalim zeca I odvalim I opustim (zasluzeno) se, ulazim u kucu urokan za desetku, kad zena vice "hoce li biti kakvog seksa" , aman zenska glavo pusti me na miru idi bre uzmi stojka pa do jutra izdrzi. e to mi je najmrze, bih ja navalio al neda mi se :)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
da bi vam docarao sta mi je najmrze kada sam napusen moram ispricati opsirniju pricu. naime, ja sam covek od zornjaka(zbog), tada sam, najodmorniji I nekako mi postalo najsladje, dok je zena vise nocna tica, I tako pored troje klinaca , posla I svega ostaloga jedva cekam dan da zavrsi da klinci zaspu I da lepo na miru I u miru zapalim vutricu, I tako ja na balkonu zapalim zeca I odvalim I opustim (zasluzeno) se, ulazim u kucu urokan za desetku, kad zena vice "hoce li biti kakvog seksa" , aman zenska glavo pusti me na miru idi bre uzmi stojka pa do jutra izdrzi. e to mi je najmrze, bih ja navalio al neda mi se :)
navalis i boris se,nemas sto izgubit:)
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Danas mi se desilo, išao s curom šetat malo po prirodi i nakon sat vremena šetnje sjeli mi u šumi, zapalili, poduvali pola jointa, osušilo se grlo, i skužimo da nismo uzeli ništa za pit:fuck:
A trebalo je suhog grla hodat nazad još sat vremena...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Meni nekako to dvoje nespojivo, mrzit i bit napušen.. :D upravo kad mi dođe mrzit ja se napušim da se skuliram :) Inače ne volim jako napušen na veliku hladnoću vani, i ovako sam zimogrozan, a ovo mi pojača osjećaj na n-tu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz
10.01.2015
175
107
43
Kad se isprebijam kasno uvece, pa se najedem, ususkam u krevet, sve mi na dohvat ruke, a treba da ustanem da operem zube.. to mi nesto najgore. ne mogu da vam opisem..