Štetnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Prvi put cujem da je netko sprico vutru horsom, otrovom za parcove i i sprejem za komarce haha
Koji je smisao toga? Ne znam bas da bi netko kvario proizvod s tim, kad se sprica sprica se tj dodaje se zbog vece kolicine i" kvalitete" ali daleko od ovoga sto si ti reko.. prvi put cujem..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman
30.04.2018
0
0
3
34
Mi se obično smejemo ovde na forumu kad čujemo taj izraz. :)
E upravo zato deca misle da je to mit i izmisljotina, a zapravo je veoma stvano. Vise od 10 ljudi koje licno poznajem se testiralo na ostale droge (panel test, ili kakogod), bilo svojevoljno ili od strane roditelja, i svi do jednog su bili pozitivni na svako moguce sranje... heroin, benzodiazepini, KOKAIN (LOL), mdma itd.

Ako je soapbar stvaran, koji je bio najucestaliji oblik "kanabisa" na teritoriji UK mnogo godina, zasto ste ubedjeni da to ne postoji na nasim prostorima? :(
 
30.04.2018
0
0
3
34
Prvi put cujem da je netko sprico vutru horsom, otrovom za parcove i i sprejem za komarce haha
Koji je smisao toga? Ne znam bas da bi netko kvario proizvod s tim, kad se sprica sprica se tj dodaje se zbog vece kolicine i" kvalitete" ali daleko od ovoga sto si ti reko.. prvi put cujem..
Proizvod koji je vec uzasnog kvaliteta, budjav, lose ocuvan, crne ili braon boje, pun semenki, odvratnog mirisa i ukusa, a radi do jaja i pritom njegovi konzumenti bivaju pozitivni na sve moguce droge ne moze biti neprskan. Ni ja nisam verovao, ni vecina ljudi koji pusi to djubre ne veruje...
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Neznam kako je u Srbiji i BiH, ali za Zagreb sam siguran, da je pocela nestašica, nakon pada ta. Mjesec dana nakon u Zagrebu trave nije bilo.
Sintetički Canabis ili Spice je kemijaki napravljen osvježivač zraka. I u Zagrebu je umro decko, koji je bolovao od astme. Pušeći to sranje! Dobro je netko napisao, da radi tih sranja canabis, dolazi na los glas.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svi...a-policijske-komandose-u-oklopnjacima/811822/
Tocno se sjecam, da ekipa za more nije mogla nabavit. Islo se u Sloveniju i sl. po bilo šta. Tek godinu, godinu i pol nakon je pocela dolazit. Ali, kazu da se i danas osjeti ta veza. Mada ja na cesti ne kupujem vec dugi niz godina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ne znam eo ja prvi put cujem..
Meni to nema nikakvog smisla a i nemojmo o drogama, to je ovdje strogo zabranjeno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ovo meni smrdi na nekog trola. Ja ne vjerujem sta čitam. :crazyd:

I da je tako, baš ce neko špricati jeftinu vutru skupom drogom. Molim te...
 
30.04.2018
0
0
3
34
Ovo meni smrdi na nekog trola. Ja ne vjerujem sta čitam. :crazyd:

I da je tako, baš ce neko špricati jeftinu vutru skupom drogom. Molim te...
Nisam ovde da serem, prskana vutra daje mnogo los glas kanabisu, i mislim da treba da omladinu nekim putem obavestimo da braon djubre, ulicni "hibrid", nije marihuana.

Evo pesma o hasisu koji je u UK bio najkorisceniji oblik "kanabisa" dug niz godina: Cim postoji pesma o njemu, mozete misliti koliko je to bilo opste poznato da je kontaminiran.

Cime je kontaminiran: https://ukcia.org/activism/soapbar.php (nije neki izvor, al ima gomila toga svuda po netu)

Veruj mi, i ja se pitam zasto bi neko vutru prskao skupim drogama, i zato sam pusio to jeb*** djubre svakodnevno godinu dana, jer mi nije imalo smisla da zapravo bude prskano...

Pesma od srpskog "repera" Foxa: (odslusajte samo par sekundi od ovog timestamp-a)

Ne verujem da to sitni ulicni dileri prskaju, mislim da to ide na velikom nivou, mada ne bi me cudilo da koji klinac gaser isprska malo i sam da bi imao "bolju robu"...

Ovo sve pricam za Beograd, znam takodje da ovoga ima Ukrajina, Moldavija, (ponegde) Rusija i Indija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.