Štetnosti trave (kanabisa)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.10.2018
2
2
3
23
Slučajno sam otkrio za forum danas, međutim pročitao sam da trava štiti mozak od trauma. Možda je i mene spasila pri udaru u glavu sam imao traumu mozga nakon koje sam prirodno pao u komu. Mene sad zanima koliko je realno da me trava spasila. (pročitao sam ovdje da administrator stranice zna uporozovat ljude da takve teme već postoje pa se ispričavam ako sam nešto pogriješio)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and opa cupa

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Nitko ti ne moze sigurno odgovoriti dal te je uistinu trava spasila ali daleko od toga da ti nije pomogla bar u nekom slucaju :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Reći bi da se to odnosi na emocionalne traume i neke stvari vezane za ljudsku psihu, čisto sumnjam da thc ili cbd ili bilo što osim npr. zaštitne kacige može spriječiti fizičku traumu. Svakako da može pomoći pri izlječenju fizičkih trauma ali ne vjerujem da ih može spriječiti (ublažiti).
 

misko123

m@lo pom@lo
07.01.2016
94
612
83
47
Mala beba nema neki pretjerani strah prilikom pada pijanac nema neki pretjerani strah prilikom pada pa u većini slučajeva prodju sa ogrebotinama naime kada padneš na lice facu kako želite udaris nosom od tvrdu podlogu postoji velika mogućnost da povreda bude fatalna jer mišići se zgrće u tom momentu pa šteta zna biti veća znači beba opuštena pijanac takodje pljas dole i samo eventualno modrica mislim da je slučaj i sa vutrom takav opušta te pa sve prolazi lakše bolje.Huh što se ja ispametova sri nešto me stiglo:eek:
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Ima logike definitivno :D
Ljudi moji koliko sam ja upadao i upadam. Pa to je hebeno xD a nikad nisam ni koščicu slomio. Upadam, bacam se, skacem u 100% free modu i opušten u trenutku :D