Što bi ti napravio da se sutra legalizira u tvojoj državi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da se sutra legalizira marihuana u mojoj državi po sistemu Colorada ja bi...

  • Otvorio/la trgovinu za prodaju medicinske vutre

  • Startao/la serijski uzgoj

  • Pokrenuo/la uzgoj i trgovinu

  • Startao sa edukacijskim programima o uzgoju (tečaj, škola)

  • Pokrenuo/la trgovinu specijaliziranu za uzgoj

  • Pokrenuo/la trgovinu sjemena (seedbank)

  • Pokrenuo/la pravnu službu koja ishoduje dozvole za uzgoj/prodaju

  • Pokrenuo/la privatnu psihološku ordinaciju koja daje dozvole za konzumaciju

  • Radio/la isključivo ulje za druge

  • Uzgajao/la bih isključivo u vlastite svrhe - legalno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
15.04.2008
29
37
13
37
Vozdra ekipa,

iako sam stari član, više lurkam, manje pišem :) Kako sam i sam u poduzetništvu, interesira me ima li među vama ljudi koji bi se okušali kao poduzetnici ukoliko se vutra legalizira po sistemu npr. Colorada.

S obzirom da se legalizacijom vutre otvara cijeli eko sustav vezan za branšu, interesira me čime biste se vi bavili. Zaista ima ljudi na ovom forumu koji posjeduju doktorate kada je uzgoj u pitanju, no molim da odgovorite ako zaista imate afinitete za poduzetništvo.

Također, znam da je hrpa forumaša protiv kapitalizma i inicijativa ovakve vrste kada je zarada u pitanju. No, samo se probajte zamisliti da radite ono što istinski volite i uživate u tome, a pri tome zarađujete za život...

P.S. ukoliko sam fulao topic, molim moderatora da premjesti. Zadnjih ohoho puno puta se spominje samo "čitaj" čime nama starijima nabijate strah od postanja ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja bi otvorio shop prodaja vutre ali isključivo na vodi. To bi ti bilo znači kao sada što kukuruz prodaju po divljim plažama samo bi ja vutru umjesto kukuruza. Ja, čamac, penta 4ks, slamnati šešir, lagana sirenica i po zabačenim plažama. Normalno kao što ovi za kukuruz imaju svakojake čamce da ih prepoznaju, ja bi svoj čamac ofarbao u rasta flag, a firma bi se zvala "need 4 weed", ako bi krenuo posao proširio bi se na cijelu flotu rasta čamaca po jadranu, zaposlio sezonce i gladio se po jajima ispod palme. Vutra na mojim čamcima bi bila isključivo iz mog uzgoja. E i cijelu tu zamisao bih zaštitio a svima koji me pokušau kopirati bi potapao čamce krišom preko noći :D
 
30.04.2014
315
202
43
Što bi ti napravio da se sutra legalizira u tvojoj državi? - tražio posao u firmi koja se bavi vutrom (indoor ili sta naiđe)+ u vlastite svrhe - legalno za sebe
, nema do onog osjecaja kad imas svoje biljke za sebe od sjemenke do dima



da imam para
Pokrenuo bi uzgoj i trgovinu za sve svrhe (medicinske /rekrativne)
(otvorio coffe shop <--> jos bi razmislio)
Pokrenuo trgovinu sjemena
zaposlio puno ljudi i nadziro ... po potrebi pomagao :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Lopov
15.04.2008
29
37
13
37
Ja bi otvorio shop prodaja vutre ali isključivo na vodi. To bi ti bilo znači kao sada što kukuruz prodaju po divljim plažama samo bi ja vutru umjesto kukuruza. Ja, čamac, penta 4ks, slamnati šešir, lagana sirenica i po zabačenim plažama. Normalno kao što ovi za kukuruz imaju svakojake čamce da ih prepoznaju, ja bi svoj čamac ofarbao u rasta flag, a firma bi se zvala "need 4 weed", ako bi krenuo posao proširio bi se na cijelu flotu rasta čamaca po jadranu, zaposlio sezonce i gladio se po jajima ispod palme. Vutra na mojim čamcima bi bila isključivo iz mog uzgoja. E i cijelu tu zamisao bih zaštitio a svima koji me pokušau kopirati bi potapao čamce krišom preko noći :D

Hahaha Vrh!! To treba u pool ubacit. Negoooo, jel bi imao onu trubicu zračnu na stisak, da trubiš vozeći se uz plažu zavaljan u kaiću? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and No Joke

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Obitelj,šljaka a iza u dvorištu 2 biljke ...skrivene od očiju javnosti.
Jer stvarno nemora vani nitko znati da ja duvam.
Vidi ga,drogeraš :D
To bi bilo kad bi bilo.

A,
obzirom da mi živimo u zemljama koje su prodane iluminatima ... čisto sumnjam da ćemo to doživjeti :D
:spliff: Aj' Lopove,živio
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
mislim da se kod mene, na prvu, ništa bitno ne bi promijenilo nego što je sad, jer tako sad i je

a onda kad mi odu misli...osnovala bih, kao prvo, neki medicinski club, ili club...

a onda kad odem još dalje...

cannabis resort, hehe, imam i savršen prostor za to, mislim nije moj...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ja sam toliki antitalenat da bi vjerovatno i taj posao upropastio...mislim to sa ganjom-colorado i te fore.
Mozda bi mogao biti legalni degustator..licencirani.Prva pluca balkana ili na kapiji kao i svaki potthead haha..ide placa a marihuane ko blata u skladistu.Spalila mi hps-ica dioptriju vrijeme je za kapiju
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
u savrsenom svijetu odselio bi se na ranc na nekom malom brdascu u prirodi i uz svoju obitelj bavio se sa uzgojem i krizanjem sorti i pomagao najtezim oboljelima u nadi da pronadjem sto bolje sorte za pojedina oboljenja...sto se tice finacija tko bi imao platio bi a tko ne? kako da plati kad nema i tako novac mi ne znaci previse....ono najbolje od zivota sam dobio potpuno besplatno kad sam prestao da letim za novcem

ajmo sad se vratiti u realnost... ja vjerujem da cu docekati taj dan da posadim u dvoristu jednu ili dvije biljke u nekom ludom hydro plasteniku i dok pijem pivicu i pricam sa susjedom onako izmedju redaka ga pitam da mi posudi svoje ljestve od 4 m jer blizi se berba :D a do tada cemo cu da guram po starom, moja kucica moja slobodica i u njoj nema straha

:vutra: