Što bi ti napravio da se sutra legalizira u tvojoj državi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da se sutra legalizira marihuana u mojoj državi po sistemu Colorada ja bi...

  • Otvorio/la trgovinu za prodaju medicinske vutre

  • Startao/la serijski uzgoj

  • Pokrenuo/la uzgoj i trgovinu

  • Startao sa edukacijskim programima o uzgoju (tečaj, škola)

  • Pokrenuo/la trgovinu specijaliziranu za uzgoj

  • Pokrenuo/la trgovinu sjemena (seedbank)

  • Pokrenuo/la pravnu službu koja ishoduje dozvole za uzgoj/prodaju

  • Pokrenuo/la privatnu psihološku ordinaciju koja daje dozvole za konzumaciju

  • Radio/la isključivo ulje za druge

  • Uzgajao/la bih isključivo u vlastite svrhe - legalno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Ma nema to guerilla outdoor, po ljeti po onoj vrucini i suncu otic do sajta i vidit ih kako se lijepo sunčaju :p Ali nemam šta za reć, bilo bi ljepo u vrtu imati, ali i ovo je neki gušt,preko ljeta dode ko odlična rekreacija, svrljat se po šumi ko rambo + malo paranojica :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
To je moj san!Da bez straha od murije sadim vutru samo za sebe u svom stakleniku ispred kuce.E to bi bilo bas ono pravo uzivanje,rezuckanje,premjestanje,stvarati sjeme...ma brate to bi bio zivot..:banana_rasta:
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Uf posadio bi jednu u bacvu od 200 litara nasred vrta... Bilo bi mi zanimljivo upoznat vas tu sa vutra.org...
Tipa ono: daj drugari naletite na kafu, donesite malo svog polena pa da vidimo kakva ce bit sljedeca generacija, bas se mislim kako smo svi vise/manje usamljeni sa ovim hobijem. Meni osobno je jedan hobi usamljen, a ovaj drugi jos usamljeniji :( :D
:razvaljen::
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Imam balkon terasu 2x5 metara na kojem sada biciklo, 2 stolice i stolić za kavu te par pizdarija, e onda bi to sve maknuo sa balkona, investirao da ga zatvorim i ostaklim i eto vrta od 10 kvadrata.Još gleda na čisti zapad...:spliff:...ima nekoliko ljudi na ovome forumu koje bi zaista rado upoznao što je uvijek malo problematično dok je policijska država na snazi...i tako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: i33i

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
hehe kad bi to bilo ja bih otišao u proljeće na moj posjed u prirodi..tamo bi bio dok nebi ubrao biljke :D
lagano posadim ti ja nekih 100 biljaka, sve sami landrace strainovi sa raznih egzoticnih i ostalih prodrucja i onda sljedi proucavanje,svaki dan lickanje,timarenje:bocni:: da budu prave dame :banana_rasta:

E a naravno uz to sve svaki dan lagano budenje u zoru, konzumiranje raznih vrsta kanabisa od jutra do mraka haha:joint2:. onda poslje jutarnjeg bucanja slijedi setnja po sumi .. ribolov..pa onda skupljanje voca svakvog koje nadjem u prirodi hehe. ove godine imao jednu biljozu i iznad nje nekakvu staru sljivu ufff za prste oblizat bilo kod posjete nakon frule :cool23: ala sam se najeo bio :lol:

a spavanje naravno u prirodi pod nekakvim suncobranom po potrebi u satoru, onako sator koji umjesto stjenke ima mrezicu tanku kroz koju se vide zvijezde itd... ufff

Naravno bilo bi dosta rada oko biljaka i bio bi to heben poso,,al isplatilo bi se kontam tako otic na odmor dok jos nemam nekakvih velikih obaveza :)
Jos kad bi ubacio nekakvu devojku mladu lepu bilo bi jako dobro:cool:

Ali samo da dodjem u mogucnost,,tko zna :spliff:
 
09.11.2016
73
105
33
37
:spliff::banana123:..da se legalizira uzgajao bih par biljaka na mome balkonu i svaki dan bi barem navecer povukao frulu iz zadovoljstva. zivot bi mi bio ljepsi. puno ljepsi.
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Otvorio bi EKO PARK,onako veliko zemiljiste,svakakvo cvijece i drvece,kroz cijeli park stazica i iz nje se granaju manje stazice gdje mozete uzivati u najfinijim sortama vutre :) naravno park bi imao otvorena vrata recimoo od 07-16 i u sklopu istog bi imao edukativni centar / tecajeve. takoo pomaloo,budite mi pozdravljeni
kao obilazak botanickog vrta - ime "Land of green"
 
28.06.2019
18
10
3
44
Nastavio bi isto kao i do sad (niti koristim niti uzgajam ali se educiram).
Jedino što bi u toj situaciji brzo došao do ulja za medicinske svrhe...
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Odselio negdje gdje je ilegalno, jer da legaliziraju ne bi to vise, bilo to, lijepo je bez straha zapaliti i bilo bi lijepo i uzgajati da ne mislis dal ce ti netko lupnuti na vrata, ali da nema tog straha ni vutranje ne bi bilo vise toliki gust.
Iz tog razloga ne pijem, ali kad sam bio na srednjem istoku u nekim drzavama kojima je alkohol zabranjen, morao sam popiti pivo, i jesam, to je bilo najbolje pivo ikad..
 
28.06.2019
18
10
3
44
Hm to već ulazi u ljudsku psihologiju...zanimljivo je ono što je zabranjeno, možda ima veze sa adrenalinom...vjerojatno bi psiholog bolje znao objasniti utjecaj.
Ali gušti su gušti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava