Što dalje ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.01.2011
3
0
0
33
imam 4 biljke, stare 40 dana..imaju oko 40-50cm i siroke 30 za 20 cm...grane su dosta duge..rastu pod 5 stednih zarulja od 23W i temperatura je oko 22c ...dali je potrebno dodati nekakvo gnojivo(dosad nisu nikad gnojene) i sta mislite o metodi low stress training dali bi to bilo dobro napraviti na njima sad...ovo je moj prvi grow i ako imate neki savjet samo recite jer neznam stvarno :eek:hno:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....slike bi dobro dosle, pod kakvim rezimom svjetla ih drzis? jos u vegetaciji na 18/6 ili si vec prebacio na cvjetanje 12/12......u svakom slucaju ih mozes gnojit jer ekipa ne gnoji biljku kolko sam skuzio prvih 3 tj do mj dana.....za gnojiva te ti rec netko tko zna vise jer se ni ja u gnojiva jos bas ne kuzim al ako je jos u vegi mozes joj dat plantela list ili ako je u cvjetanju plantela cvijet.....

....kaj neke dimentije boxa, na kolko drzis biljke od lampi, koji spektar svjetla imas? plavi (865) ili crveni (827) ili kombinirano?....LST je dobra metoda i mozes ju odradit ako ih jos drzis u vegi na 18/6 pod plavim (865) spektrom......nije preporukljivo biljku izlagat stresu u cvjetanju.....koju uopce vrstu sadis....autoflowering ili mislim da je fotoperiod....nek me neko ispravi ako grijesim......

....daj vise info da ti ekipa moze pomoc.....
 
22.01.2011
3
0
0
33
slike cu staviti drzim ih pod stednim zaruljama imaju mjesani spektar plavog i crvenog oce im sto biti ako ih drzim 24 sata u vegetacili i bili ih bilo dobro prebaciti u fazu cvijetanja a vrstu neznam nebih ti znao reci
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....za vegu je dobro imat plavi spektar sa jednom ili dvije crvene a za cvjetanje obratno vise crvenih, jedna do dvije plave......a to da ih drzis na 24/0 svjetlu mislim da nije dobro jer i biljka treba odmor a i u mraku razvija korijen, jaci korijen jaca biljka, veci i masniji topovi.....moja preporuka da ih prebacis na 18/6....a kad ces ih ti stavit na cvjetanje to je na tebi, kad odlucis da ti je biljka dovoljno velika prebacis ju na cvjetanje, racunaj da ce ti biljka narast u cvjetanju do 2.5 tako da pazi na velicinu prostora kojim raspolazes....

.....btw, citaj forum, ako tu neces nac sve potrebne informacije onda nzm gdje hoces.......
 
22.01.2011
3
0
0
33
moram nabavit tajmer pa cu ih stavit na 18/6 ...procitao sam tu negdje na forumu da raste 30% brže kad je na 24h svjetla,sad neznam koliko tu istine ima....a sta ti znaci ovo da u cjetanju narastu do 2.5 ???
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Da si napisao nešto više vjerovatno bi ti odgovorila ekipa koja ima iza sebe više growa, ovako nisu htjeli ni čitati a još manje odgovarati. Neke od elementarnih stvari je da napišeš koliki ti je box (ili što već), zatim pod kakvom je rasvjetom, u kakvoj zemlji itd. Malo se potrudi oko opisa i slika pa ćeš od nekog dobiti pravi odgovor. Naravno odvoji za čitanje foruma više od pola sata prije postavljanja nepotpunog i glupog pitanja.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....cak sam i ja izgubio volju za odgovaranjem, biljke stare 40 dana a covjek se nije potrudio niti da procita osnove indoora......pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.