Što je život?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li vjeruješ da je život savršen?

  • Da vjerujem

    Votes: 1 3,8%
  • Ne

    Votes: 13 50,0%
  • nisam svjestan/a

    Votes: 12 46,2%

  • Total voters
    26
19.02.2009
3
0
0
38
zivot , po meni, je ono sto zelis da bude...
pod uslovom da dovoljno jako zelis i imas odredjenu sliku svega toga...
zivot je sve ono sto mislis... a sve sto mislis bilo dobro ili lose odrazit ce se na tebe kao na jedinku.
postoji jedna dobra knjiga _ moc podsvijesti toplo je preporucujem svakome.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Covjek je najsavrsenije bice na planeti Zemlji i kao takvom su mu dane beskrajne mogucnosti i sposobnost da ucini sta god zeli, no ljudi toga nisu svjesni, osvrnite se samo na naucno dokazanu cinjenicu da ljudi ne koriste ni 10 % mozga, a pogledajte sta su ljudi sve stvorili sa tom samo jednom desetinom mozga, i onda pokusajte zamisliti kako bi bilo da koristite sav puni potencijal koji vam je dan. Pa gdje bi nam bio kraj...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Its all how you look at it. That's the tricky thing. But that is the secret.

:)

@Eva:
Pa gdje bi nam bio kraj...

a gdje nam je ovak? :D
svemir je beskonacan koliko znamo, tako da fizicka stvarnost nema kraja.. a o da ne pricam o psihi.... :D

infinite possibilities :)
 
15.11.2008
32
1
0
41
mislim da to sa 10% mozga nije dokazano nego je nabrzinu ispaljen pseudoznanstveni zakljucak, tako da hmm, a sto se tice zivota mislim da nije savrsen ali ga takvim mozemo napraviti, kad se nadojimo pive ili zapalimo a sve ostale definicije su samo to definicije, ja znam kako je meni, je..i se ustaj rano radi trpi sefa, gutaj sranja, gledaj kako se drugi bogate a ti supak,
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Ispricavam se zbog sirenja krivih informacija. Znam da sam prije nekoliko godina procitala podatak da ljudi koriste samo desetinu mozga, sad sam opet malo prosurfala i vidim da sam bila u krivu, tj. navodno je opovrgnuta ta tvrdnja i naucnici su pri misljenju da cak i pri obavljanju najjednostavnijih zadataka koristimo puni kapacitet mozga. Ne znam sta da mislim, niti koliko su pouzdani izvori, a jos manje ta istrazivanja, i tko stoji iza njih i sa kakvim ciljevima.
No svejedno stojim iza misljenja da covjek pusta da mu zivot prode samo tako, ne iskoristavajuci svoj puni potencijal, pokusavajuci da pobjegne od stvarnosti umjesto da se suoci sa njom i promijeni je
 
15.11.2008
32
1
0
41
ma meni isprika nije potrebna, kad se moze desiti tako nesto znanstvenicima zasto ne bi i nama malim ljudima a sto se tice mozga mislim da kod ljudi nisu ujednacene najbolje polutke mozga ljeva i desna, da previse dominira ljeva ili tako nesto :)))))
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
:D

savrsenstvo necega se mjeri "individualnim specifikacijama" svake jedinke..

odnosno.. njenom "pogledu"...
dvoje ljudi moze imati indentican (dobro ne bas indentican ali slican zivot, kao sto je netko gore napisao svaki dan se budit da bi radio u tvornici) i jedan ce na to gledat kao na najvecu nocnu moru, dok ce drugi cak i uzivati u tome i smatrat to savrsenim...

zasto? vjerovatno zbog ljubavi prema tome..

ne ljuba prema tome kao "poslu", niti ljubav prema tome sto to "radi" vec jednostavno ljubav prema cinjenici da on ima mogucnost to radit....

al u biti ne radi se uopce o tom...
ako je cijeli zivot, kao pojava.. samo energija.. koju mi kodiramo/dekodiramo kao "takvu" i "takvu"... onda je sve savrseno.. jer imamo mogucnost "dekodiranja" te "energije" i pretvaranja iste.. u sto god pozelimo...

drugim rijecima.. zivot je savrsen.. ako ga ti takvim ucinis.. ili bolje receno.. zavolis :)

a mozda ni to opet...

"Its all how you look at it. That's the tricky thing, but that is the secret."
-Goa Gil

nemrem vjerovat koliko jednostavan a mocan citat.. brijem da cu ga na svaku temu u ovom forumu morat quotat :)
peace
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Yami_Raziel je napisao(la):
Its all how you look at it. That's the tricky thing. But that is the secret.

posto nemrem editat post (neznam zasto) a puklo me da dodam malo duze objasnjenje :D

@nemrem vjerovat koliko jednostavan a mocan citat.. brijem da cu ga na svaku temu u ovom forumu morat quotat :)

:D

ontopic:

savrsenstvo necega se mjeri "individualnim specifikacijama" svake jedinke..

odnosno.. njenom "pogledu"...
dvoje ljudi moze imati indentican (dobro ne bas indentican ali slican zivot, kao sto je netko gore napisao svaki dan se budit da bi radio u tvornici) i jedan ce na to gledat kao na najvecu nocnu moru, dok ce drugi cak i uzivati u tome i smatrat to savrsenim...

zasto? vjerovatno zbog ljubavi prema tome..

ne ljuba prema tome kao "poslu", niti ljubav prema tome sto to "radi" vec jednostavno ljubav prema cinjenici da on ima mogucnost to radit....

al u biti ne radi se uopce o tom...
ako je cijeli zivot, kao pojava.. samo energija.. koju mi kodiramo/dekodiramo kao "takvu" i "takvu"... onda je sve savrseno.. jer imamo mogucnost "dekodiranja" te "energije" i pretvaranja iste.. u sto god pozelimo...

drugim rijecima.. zivot je savrsen.. ako ga ti takvim ucinis.. ili bolje receno.. zavolis :)

a mozda ni to opet...
peace
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
dodaj si pod potpis taj citat pa će ti stalno bit uza sebe ;)
naveo me na sljedeće..

Ljudi bi rekli - Bog je život
Bog bi rekao - Vi ste život

ili...

život je spoznavanje života
 
01.02.2009
0
6
0
38
zivot je savrsen samo onoliko koliko mu ti dopustis da bude...
sve zavisi od osobe do osobe...
trebamo naucit da cijenimo i prihvatamo sve sto nam pruza zivot, jer jedino tak cemo doci do vlastitog mira i zadovoljstva...