Što mislite o facebook stranici Weed palace i njezinom sadržaju ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Stranica broji preko 41.500 članova koji objavljuju svoje uzgoje,bongove,nargile i ostale stvari. Pa me zanima vaše mišljenje o toj stranici i o zanimljivim slikama ? :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ebote fejs, oni to sve spremaju/pohranjuju i onda kad im zatreba dokaza protiv tebe onda ce to sve izvuci van kao legitimni dokaz. Ni prvi ni zadnji.
Probaj linkat ovo na fejs pa ces vidjet sto ce se dogodit:

mobile.net.hr

Kad probas, onda ces skuzit o cemu ti pricam. Facebook je sotonisticki alat, ja sam ga bio obrisao ali sam opet vratio jer mi treba... stedim na mobitelu, logiram se na news portale i slicno... prozeo je SVE.
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ma nista ja tamo ne objavljujem samo gledam slike i ostala zanimljiva sranja koja imaju jer stvarno ima predobrih stvari vidjet,a osobno nisam imao fejs godinu dana od proslog ljeta i evo sad sam ga vratio da imam cime ubijat vrijeme u vruce posljepodnevne sate :) A to za chat ne znam sta da ti kazem osim sto ima pun k korisnika koliko puta netko kaze da ce ga izudarat,ubit,opsuje mu majku i takva sranja zamisli da svaki put reagiraju za svaku takvu stvar,a i ko je imalo pametan govorit ce u šiframa,meni omiljena " de pitaj mamu el možda jednu glavicu kupusa " haha :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Lijep pozdrav vutraši, moja kratko obraćanje u vezi te teme.
Internet služi informirati ljude, unositi informacije i širiti pozitivne dojmove, iskustva i savjete.
Srećom pa postoji na FB stranica Zeleni Svijet... eto ovom prilikom pozdravljam dobro namjernu ekipu koja je hrabro stala pred javnost i govori o tome sa najsvjetlije moguće točke. Lijepo je kada se nađe grupica istomišljenika, što više njih, to je GLAS jači. To je jasnija slika, što želi narod, kako razmišlja narod.
Jedan glas je ništa, stotine tisuća glasova čini promjenu i razmišljanje. Tu kreću promjene. Situacija je za promjenu, od prvog mjeseca kreće novi zakon.
U skaldu sa time se moraju oglasiti udruge, organizacije i peticije. Ima li istomišljenika po tom pitanju? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: masanhed

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
delboy el pričaš o onome zakone gdje bi svaka osoba smjela imati 5 g trave,1 g heroina i 1 g heroina ili Tako nešta nisam siguran jucer sam to cuo nesta od prijatelju
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Delboy nepriča o narkoticima, niti u jednom smislu ne podržavam korištenje kemije, niti u bilo kojem smislu nepovezujem ta dva pojma. :D
Zakon spominje u tom kontekstu odobreno korištenje sad tek vidim da se to odnosi i na kemiju (naravno i dalje će biti kažnjivo novčano).
Vjesnik.hr - Zbog posjedovanja 5 do 6 grama marihuane vi
Prvenstveno nisam naletio na ovu vijest, već negdje drugdje sam čitao o tome... Kako god, to je to odprilike na šta sam ciljao... ;)
Treba se pobuniti i izbaciti tu kemiju, i od trave napraviti ustanovu, kuluturu, organizaciju kontroliranih uvjeta, zdravstvenu ustanovu, industriju uključiti, izrađivati one cana kocke za izgradnju kuća, obrađivati konoplju, vratiti tu sirovinu u opticaj.
Osvijestiti ljude, putem informacija...
In Pot We Trust ! ;)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ni ja nisam osobno za kemiju niti ću ikada biti samo rekao kako se u zakon uključuju i ostale teške droge i to slićno. "Klarić upozorava da po novoj terminologiji nema razlike između teških i lakih droga. Na primjer, marihuana je danas i do 20 puta jača nego prije 30 godina." Zanimljivo nisam znao za ovaj podatak
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
savršen alat - svojevoljno se nudiš na uvid... ''given-to-be-seen'' jel :)
brutala kako ljudi završavali na robijama jer blatili religije u tim bliskoistočnjačkim zemljama... i onda još svi šakom i kapom stavljaju slike uzgoja..preloše... osobno ne bih nikad niti tu stavljo slike gudrovine...zajebi...sve se to gleda, zašto i ne bi kad je sve na kupu sa adresom i opisom :)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ja nisam započeo nikakvu temu o objavljivanju vlastitih slika na toj stranici vec o zanimljivosi sadržaja koji pruža ta stranica,a ti još osobno možeš napisat adresu ulice u kojoj živiš u Opatiji već kad pričaš o takvim stvarima "given to be seen" ;)
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
delboy je napisao(la):
Srećom pa postoji na FB stranica Zeleni Svijet... eto ovom prilikom pozdravljam dobro namjernu ekipu koja je hrabro stala pred javnost i govori o tome sa najsvjetlije moguće točke. Lijepo je kada se nađe grupica istomišljenika, što više njih, to je GLAS jači. To je jasnija slika, što želi narod, kako razmišlja narod.
Jedan glas je ništa, stotine tisuća glasova čini promjenu i razmišljanje. Tu kreću promjene. Situacija je za promjenu, od prvog mjeseca kreće novi zakon.
U skaldu sa time se moraju oglasiti udruge, organizacije i peticije. Ima li istomišljenika po tom pitanju? :)

Mogli ste to onda kak spada napravit, jer u ovom trenu imat maximalo frendova i ne mozgu uopce dodat.
Trebali ste napravit grupu ili stranicu na fejsu jednostavno, a ne fejsbuk racun
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
kad sam cula za fejs i da se ljudi svojom voljom upisuju pod imenom i prezimenom, mislila sam da je zahebancija najiskrenije
ispostavilo se da je istina i da se radi o jos jednoj zajednici gde se promovise lazno moralisanje tipa "kako si slatka" iako lici na sve osim na dobru ribu.. a na taj sajt ne bi ni slucajno ni kliknula sa svog imena, iako ga nemam, jbg spadam u gardu paranoicnog korisnika neta, koji je upratio razvoj search engina i stvaranje svih drustvenih mreza, jos u vreme kad je google tek nastao i furao anti evil fazon, ali pade i on u kapitalizam i sve sto dodje sa njim i ne verujem nikom, pa ni vama..
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Svakako se slažem uopće se ne treba pod pravim imenom predstavljat ako se radi o ovakvim stvarima,ali gledanje slika koliko znam nije kažnjivo tako da nemoj živjeti u strahu ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
FB.......dobro smisljen nacin ćipiranja,po meni vrlo losa stvar koja ce od gomile ovisnika stvoriti jos vecu gomilu desocijalizirane mase koja ce s vremenom prestati komunicirati na prirodan nacin......gadi mi se fucking face
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Silazite s teme bezveze ko ne želi imat fejs neka ga ni ne pravi ili nek ga isključi i svi sretni
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pablo Escobar je napisao(la):
Ja nisam započeo nikakvu temu o objavljivanju vlastitih slika na toj stranici vec o zanimljivosi sadržaja koji pruža ta stranica,a ti još osobno možeš napisat adresu ulice u kojoj živiš u Opatiji već kad pričaš o takvim stvarima "given to be seen" ;)

ma malo proširio priču amico, što je poanta tog sajta... kontam ja da si se ti usmjerio isključivo na weed palace..valjda se može prkomentirat rečenica više vezana uz kontekst :)
a slike ko slike...bilo koju staviš, govori o tebi...
slike vutre su rizične jer netko fino gleda kako uzgajaš i to otvoreno pokazuješ/kazuješ...mislim...past će malen broj ljudi...al jbg, zašto dirat vraga :p

ma given to be seen je baš antropološki pojam..zato ga iskoristio :) zanimljivi su ti psihološko-soc fenomeni :)
bio neki dan baš razmišljo da maknem grad....to ću sad i napravit :D

iz tvojih prstiju...u moje prste..i šta mi migaš...jel me kontaš?
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Trebo si pogledat prvo sebe (koliko ti given to be seen),pa onda druge jel me kontaš? A kao viđaš onakve stvari sa te stranice ? Nemam nikakve veze sa tim slikama samo ih gledam tako da mislim da nemam razloga za nikakav strah :D
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
mnogo si bre drcan pablo, sta ti je, a tako ti lep avatar da je milina gledati te.. peace!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: masanhed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.