Što sa civilima!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Cesto citam na forumu kako bi svatko trebao barem jednom probati neki psihodelik.Zašto???
Onaj tko ne želi probati dobrovoljno...njemu sigurno ni neće pomoci.To je potpuno stvar izbora samo što smo mi koji želimo nažalost zakinuti jer je to što činimo ilegalno.

Poznajem samo jednu(ovo stvarno tužno zvuci) osobu koja se ne želi napiti(puno ljudi koji ne piju ali su se bar 1 pravo napili),kaže jedino možda(a ne vjerovatno) kad bude išo u vojsku ili ako bude imo momačku večer.Što je s njim?Zar ipak nije potrebna nekakva priprema za jače droge.Jedan lik isto poput njega nikad ni pio ni pušio(duhan) i povuče dim trave te završi u bolnici.

Večina ljudi za koje znam da obožavaju travu i da im alkohol sad ne paše ili uvjek ako imaju izbor biraju travu u prošlosti su bili ljubitelji alkohola.

Puno ljudi tu kaže alkohol fuj,ne paše mi,nije to za mene....moramo shvatiti da to što je alkohol za neke ljude tu...su psihodelici za puno ljudi,siguran sam da postoji jako puno ljudi kojima psihodelici nebi ni malo pasali.

Možda zvuci nevjerovatno ali postoje ljudi kojima se trava ne svidi i više vole alkohol a da se ne radi o alkoholičarima.

A postoje oni koje bi psihodelici uništili tako da nikada ne treba sugerirati nekome da uzima bilo što.Trava može ako cemo tako pomoci i uciniti nego sretnijim te mislimo ali jace stvari ne.Mislim da psihodelik i druge droge možemo nuditi samo onima za koje smo sigurni da je to za njih te ako oni sami to žele a ne nagovarati ih,a prije konzumacije necega snaznoga treba ih upoznati s laksim drogama.Ne valja mišljene to je za sve dobro.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
DirtyDeeds je napisao(la):
Cesto citam na forumu kako bi svatko trebao barem jednom probati neki psihodelik.Zašto???
Onaj tko ne želi probati dobrovoljno...njemu sigurno ni neće pomoci.To je potpuno stvar izbora samo što smo mi koji želimo nažalost zakinuti jer je to što činimo ilegalno.

Slažem se osim ,ali samo moje osobno mišljenje nikakav psihodelik osim vutre ne treba nikome,a ni vutru ne moraju ljudi uzimati.

Poznajem samo jednu(ovo stvarno tužno zvuci) osobu koja se ne želi napiti(puno ljudi koji ne piju ali su se bar 1 pravo napili),kaže jedino možda(a ne vjerovatno) kad bude išo u vojsku ili ako bude imo momačku večer.Što je s njim?Zar ipak nije potrebna nekakva priprema za jače droge.Jedan lik isto poput njega nikad ni pio ni pušio(duhan) i povuče dim trave te završi u bolnici.
Kakva priprema za jače droge kakve jače droge ikome trebaju?
Ako sam te dobro skužio hoćeš reći da je bolje da neko počne s alkoholom i cigarama prije nego proba vutru ?Smatraš da su alkohol i cigare manje štetni nego vutra?Ako da grdno se varaš?Pogotovo nisu manje štetni ako se vutra upotrebljava propisno i to prava vutra a ne to nešto što je ovaj tvoj probao i završio u bolnici ,uostalom koliko je vama dvojici skupa godina ,da mi je samo znati.

Večina ljudi za koje znam da obožavaju travu i da im alkohol sad ne paše ili uvjek ako imaju izbor biraju travu u prošlosti su bili ljubitelji alkohola.
Sam spadam u takvu skupinu ljudi manje više .Prije sam se napio ali ne sad nešto mnogo puta ,možda 50-ak puta ono do 18 sve skupa 200 piva što malih što velikih,par puta neka žestica i to je to duhan nisam ni primirisao kako treba dok ga nisam zapalio skupa s travom naravno ,prve 4 godine moga pušenja trava je u barem 80-90 % slučajeva bila najveći zajeb koji bi danas mogao sresti ,rjetko kad bi naletilo nešto pristojno i to bi se obavezno nazivalo skunkom mada to u skunk danas ni izdaljeg ne bih svrstao.U biti ono tvoje, prvo malo slabije probati radi pripremanja za jače ,moglo bi se za moj slučaj reći da je tako bilo jer prvo sam pio pivo pa onda pušio lažnjak vutru za koju smatram da je otrov teški kao i alkohol tj. pivo u mom slučaju u ogormnim količinama npr.kako danas znam uraditi piti dokle god ima ,dok ne počnem vidjeti duplo i troduplo.I ja radije biram danas travu ako mogu da biram ako ne mogu onda i ne duvam i mirna Bosna.Alkohol a eto kako kad ubijem se pivom mada znam da mi to škodi i svaki put dok ne vidim nalaze na jetri ne da mi đavo mira i opet se napijem svaki put kad ima za to prilika i to ono napijem se pravo seljački,opet dobar sam s obzirom na sve ,gdje živim i ostale uvjete.
Samo iz iskustva znam da su i alkohol i duhan mnogo jebenije stvari od vutre,one prave vutre naravno,a s onom lažnjačom tu su negdje po mojoj procjeni i mome iskustvu.

Možda zvuci nevjerovatno ali postoje ljudi kojima se trava ne svidi i više vole alkohol a da se ne radi o alkoholičarima.
Kladio bih se po ne znam šta dsad nisu ni vidjeli dobrog dima , ali opet to je moje mišljenje.

A postoje oni koje bi psihodelici uništili tako da nikada ne treba sugerirati nekome da uzima bilo što.
Slažem se nikome ništa ne treba sugerirati.

Trava može ako cemo tako pomoci i uciniti nego sretnijim te mislimo ali jace stvari ne.
Nemam pojma šta si rekao ali vjerujem da si dobro mislio .Sorry što ovako komentiram ove tvoje neke sklopove od rečenica,i sam imam dosta puta problema da misli izrazim rječima i one moje rečenice od po 5 u jednoj ,stvarno mi je nekad mrsko stavljat "."na kraju jedne i veliko slovo na početku druge rečenice ,pogotovo kad se napijem ko letva ,pa tu onda svašta ispadne,da nisi i ti možda ovo pisao pod utjecajem nečeg . ;)

Mislim da psihodelik i druge droge možemo nuditi samo onima za koje smo sigurni da je to za njih te ako oni sami to žele a ne nagovarati ih,a prije konzumacije necega snaznoga treba ih upoznati s laksim drogama.Ne valja mišljene to je za sve dobro.
Mislim da ništa nikome ne treba nuditi sve je tu od prapočetka već .Dobro ne baš sve ,ima ovih nekih ljudskih izmišljotina koje većinom i jesu najgore smeće što postoji,samo ne treba ništa niome nuditi.Treba ljudima objasniti i dati pravu informaciju o svemu i to osnovne škole ih učiti ,ali ne onako kako su nas učili to ti je zlo i gotovo ,pa onda kad djeca od 15 godina skontaju,"pa i nije ova trava tako opasna,mora da su nam i za heroin slagali ajde da vidimo šta je to u stvari ",onda ga popuše većinom za cjeli život".

Treba im objasniti sve kakva je koja stvar i koje su posljedice,a ne one priče od neki dan 1 joint ti je kao 5 cigareta.Sranje teško zašto im ne kažu lijepo djeco nije to za vas da se zajebavate,za sve postoji vrjeme i mjesto i razlog zašto je to tako.U Nizozemskoj je tako nema djeci ispod 18 godina ulaska u Coffe shopove .Naravno da to onda povlači za sobom situaciju da će neki tražiti onda ilegalnim putem,ali opet puno ih je manje nego kod nas i svjesniji su 100 puta njihovi od 15-16 godina nego neki naši s 20 godina.Oni to sve kuže dosta drugačije nego naša djeca.Znam gore za slučaj, od jednog prijatelja mi rođak koji je s 15 godina duvao ,ilegalno naravno godinu dana i onda mu je to dopizdilo,naravno jer ga je prestalo udarat,danas je punoljetan i gore povremeno ode u shop 2 put mjesečno u vrh glave sprži 1 gram dva i to je to.A pušio je pravu robu i sa 15 i danas kao punoljetan,a ne ono naše sranje pušiš,pušiš,čekaš čekaš,zato se i nije navukao ni na što drugo.Ljudi jednostavno duvaju zajeb i onda misle pa šta je tu tako posebno daj da osjetim to nešto taj high o kome pričaju.To i predstavlja najveći problem kod nas i onda kad im naleti nekla dobra roba popuše joint pa se izvrnu na guzicu,a i ne pitaju se kako to da nas ovo sad udari ,a ono prije nije udaralo ništa ili skoro ništa .Pa onda dođu do zaključka u ovo mora da je taj skunk ma jest sigurno i onda primjete ono malo trichoma,što bace ove naše ovuda,ni približno kao na skunku,još većnom budu one trichome s kratkom nožicom i dosta rjetke i manjih glavica pa onda još misle u ovo je vidiš nešto poprskano.Znam za ove slučajeve što iz osobnog iskustva što iz priča drugih ljudi iz mog djetinjstva.Prvi put kad sam u Amsterdamu vidio šta je pravi cvjet i trichome na njemu kojima doslovno golim okom možeš ugledati nožicu i glavu,kao malene gljivice u nanosima kao mraz kad se uhvati po lišću mislio sam koji je sad ovo ***** čime li su ovo prskali i kako su ovo uzgojili i na čemu,kakvim gnojivima,a u biti samo se radi o propisno uzgojenoj robi iz dobre genetike. Do tada sam kod nas par puta vidio nešto slično kod nekih domaćih sorti samo ni približno toliko trichoma i bilo ih je mada dosta manje i ono šta kažem one sa manjim nožicama i svaki put sam mislio od čega li je ovo ovako ,jednostavno te koje valjaju vutre naletile bi toliko rjetko da bi svaki put mislio ma ovo je nešto prskano,i nisam mogao vjerovati za ono što se većinom prodaje da je smeće niti da bi neko mogao biti toliko ***** od čovjeka da prodaje zajebe,mislio sam sve je to trava neka manje neka više jaka i mislio ko mnogi ma ima toga(THC-a) u njoj i to se ne vidi,u biti baš suprotno ona za koju sam mislio da je poprskana i imala po sebi trichome je prava roba ,a ono smeće koje ih nema u stvari je najvjerojatnije bilo i prskano ko zna,npr. sprejevima protiv muha,ima i toga ako mi vjeruješ i pucalo me na onaj glupi način da nisam znao kad sam gori kad imam robe ili kad nemam. Kao što nije ni pivo bilo za mene s 15 godina,isto tako za maloljetnike nije ni vutra ni cigarete još manje,one su smeće teško na kojem najveće svjetske šupčine vrte milijarde $ . S 15 godina sam se napio i starom mi je bilo savršeno svejedno još i smješno kada sam se napio ko letva od 2 pive,a kad je u mojoj 22 saznao da duvam vutru već nekih 4 godine nije mu bilo nimalo drago čak se sjeb`o kao da sam obolio od raka i onda je papak jadan zaluđeni i dezinformirani često imao noćne more i sanjao me sa špricom u ruci i da sam počeo uzimati heroin.

I šta si mislio pod ovim šta sa civilima u naslovu topica.S kakvim civilima.Šta smo onda mi ?Policija,vojska,koji civili?A i gdje si ti to na forumu tako često čitao kako bi svatko trebao probati neki psihodelik.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Naslov je zajebancija....mi smo napušeni a ostali su civili...oni koji nemaju pojma o tim stvarima ni u praksi ni teoretski te oni koji su protivovih stvari.

Zar ipak nije potrebna nekakva priprema za jače droge(lose zvuci,Priprema za one koji žele jače droge)-i dalje mislim da je to istina.Pa nevalja da netko tko nikad nije nista odjednom peyote.Tu izraz droge nije omiljen,meni ne smeta,taj izraz se nepravedno shvaca da oznacuje nesto negativno.Pod jace sam mislio na bilo što jace od trave.
Jedan lik isto poput njega nikad ni pio ni pušio(duhan) i povuče dim trave te završi u bolnici.-kladim se da je prije trave koji put popio nešto ili popušio koju cigaretu da mu se to nebi dogodilo.Drugo su sranje-trave o kojima ti cesto pricas...sto ako su oni imali pravo dobru travu?,do tad njegovo tjelo ni mozak nije osjetilo nikakve psihoaktivne supstance.Nije nikad osjetio ni blagu omamljenost ni ništa...možda je za njega THC bio previše za prvi put.

Možda zvuci nevjerovatno ali postoje ljudi kojima se trava ne svidi i više vole alkohol a da se ne radi o alkoholičarima.-znam likove koji su pušili dosta dobru travu i svejedno odjednom potpuno prestali i nastavili piti.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Aj dobro to sve, ima svega i svačega na ovome svjetu svakvih slučajeva samo i dalje ne vjerujem da će nekome pomoći niti je meni pomagalo to što sam prije pio ,da mi bude lakše kad zapalim bilo kakvu vutru dobru ili lošu , sve troje i alkohol i ova dobra i loša su u biti tri različite stvari i svako na svoj način pere po mozgu tako ,da kad sam ja prvi put zapalio onih loših sam pušio 2 godine mjesečno bar po 3-4 puta nikad ništa samo gledam u nebo a ovi ostali kao nešto napušili se oni i smiju se na silu,većina tih su završili na žutilu ,kad sam ove lošije počeo pušit u većim količinama i češće po 15-20 komada dnevno došlo mi je i do raznih posljedica npr.nisam se mogao skoncentrirati ni na šta bio sam skoro pa poludio ,ovo sad što pišem ne bih sklopio ni za tri sata ako bih uopće uspio ,misli su mi bile ko perje na oluji, sjetim se nečega odjednom ne znam ni šta sam mislio itd.onda je došla na red moja sinsemilica domaćica sigur bez aditiva ,pušio sam kao lud prvi put pravu stvar i mogu ti reći totalno drugi film od onih zajeba i isto prvi put prava stvar je bio prvi put ,za deset dana dođem sebi kao nov i dalje sam duvao dok je bilo koliko sam mogao samo što sam jednostavno skužio nema smisla bacati toliko isto me je naravno prestala pucati nakon nekog vremena ka oi ona loša nije me više pucalo ništa , samo što sam od ove bio svjež u glavi i mogao sam šta sam htio misliti,spavati ,sanjati,sve najnormalnije i za razliku od one loše smećarke nisam osjećao niti onu psihičku ovisnost,uopće nisam imao onu glupu potrebu ,zapali zapali i ono ni na što drugo ne misliš engo zapali,e a toje zato što onoj ne valjaloj nema ništa osim malo jada u tragovima ,ako nema još koje čega što ja zovem aditivi razni,braća dileri čim stignu zaseru stvar da bolje lupa i reže pluća ,pa ekipa priča u dobra je reže po plućima a ono otrov ajme majko.

Hoću reći svaka stvar je za sebe svijet i djeluje na svoj način pa ni kod alkoholnih pića nije isti film napit se pivom ili rakijom ili vinom ili pmješat svega skupa za jednu večer,isto tako prvi put dobrog dima kad sam zapalio bilo mi je totalno ludo molio sam boga da prestane djelovat barem u pola koliko je djelovalo ,i prije te moje domaćice samo bilo ga je nedovoljno,par jointa svega da imam da duvam par dana zaredom i da dođem sebi da me puste sve posljedice od svakodnevnog napušavanja industrijalom koja te samo može počešati po glavi i onda nešto mozak kao osjeti ali nije to to i onda dok se ne napušiš trebaš popušit 5 grama a u to vrijeme se toliko otruješ raznim govnima da i samo ti traži daj još ,daj još,a ništa od željenog efekta,koji iako ti je prvi put nekako očekuješ šta bi trebalo da bude zapravo,ali ga tražiš a s tim smećem to ne možeš postići i nije čudo da se nakon nekog vremena ljudi toliko loše osjećaju i sjebu se jednostavno onda ako su imalo labilni probaju li nešto jače npr. povuku malo žutog na nos što će im ispočetka dobro djelovat i rješiz ih problema,ali kad samo 1 probaš li šanse su ti 98% da ćeš u grobu završit ili nećeš više nikad biti kao prije.Ja ne garantiram ni za sebe koji nikad nisam uzeo ništa osim vutre duhana i alkohola ,i onoga svega što je bilo u svakvim vutrama ,da ne bih skrenuo na žuto,jednostavno loš sam bio skroz a žutila je bilo koliko sam htio da sam samo bio lud dovoljno i htio,da nisam uzogjio taj jedan spasonosni put tih par biljaka koje i nisu bile nešto snažne kao prvoklasna roba ali imale su jedno 2.5 % THC barem bilo je ono nešto smole po njima i djelovale su tako fino na mene bez ikakvih loših filmova od prvog dana ,pogotovo nakon 5-6 dana duvanja totalno sam došao sebi ,ni sekunde više grčenja u vilici ni nekakvih po mozgu napetosti i još niza drugih simptoma koje sam imao od onih truleži .I eto tako od tada i sve to prije toga ,sve skupa punih 12 i po godina nisam uzeo ništa osim to troje vutra(razne kvalitete) duhan i alkohol,zadnjih 8 godina samo strogo provjerena roba.Možda ću ali kad mi bude 80 godina da se puknem u venu i kažem odlazim odlazim sa planete putujem ta na na nana na mjesecu se radujem , ne volim plavi orkestar ili ko ovo pjeva već samo pade napamet sad . :)
Prvi put je prvi put za sve , i drkanje je sex samo isto kad ga zabiješ to je totalno druga pjesma .:icon_lol:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ja sam od misljenja da bi svatko inace mentalno normalan trebao bar jednom iskusit psihodelicno iskustvo. Ne mislim u smislu da "TREBA to iskusit", nego u smislu da bi bilo tuzno zivjet zivot bez te spoznaje. Barem jednom, tek tolko da je osoba svjesna da ima mnogo vise do zivota nego sto normalnom percepcijom uocavamo.
Trava je ok, ali cak ni "psihodelicni" efekt trave kad se uzasno napusis ili najedes kolaca je veoma drugaciji od spoznaje i nacina razmisljanja koje ti pruzaju pravi 5-HT2A psihodelici.

Osobno zaista mislim da me marihuana nevoli. Osim ako sam potpuno sam uz neku laganu glazbu koju znam, gotovo uvijek me baca....ne u los trip, ali na neku laganu neugodu. I to eto, sad na moru, ne dobra trava nego ono, 5 dimova i nije me bilo doslovno. Tak da mogu reci da mi je cak alkohol drazi trenutno od vutre, iako sam svjestan da je em stetniji em manje spoznajne vrijednosti. Ne alkohol zapravo, vec samo rum-kola, koja me nakon iskustava sa salvijom zna puknut prilicno drugacije. Zasto? Nemam blage, ali imam closed eye visuale kad se napijem od iste, i otprilike jednom u 3 puta kad pijem rum kolu postanem hiperaktivno leglo euforije koje se smije "onim smijehom".

I tak....
 
11.08.2007
5
0
0
35
ROX je napisao(la):
Ja sam od misljenja da bi svatko inace mentalno normalan trebao bar jednom iskusit psihodelicno iskustvo. Ne mislim u smislu da "TREBA to iskusit", nego u smislu da bi bilo tuzno zivjet zivot bez te spoznaje. Barem jednom, tek tolko da je osoba svjesna da ima mnogo vise do zivota nego sto normalnom percepcijom uocavamo.

Potpisujem....Btw..i mene trava u posljednje vrijeme čini pomalo napetim i neugodno se osjećam, iako prije nije bilo tako. Više mi se sviđa alkohol, ali opet, od alkohola mi gotovo uvijek bude muka. Čak i u malim količinama tako da se zasada još uvijek držim vutre.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
cannebosanac vidiš da ima onih koji ipak biraju alkohol,kojima više paše alkohol nego trava.

ROX i Theodor Scott kažete svatko bi trebao bar jednom iskusit psihodelicno iskustvo.Zbog puta ka spoznaji neceg višeg ili prosvjetljenju,zar ne?Zaboravljate da postoji još mnogo putova ka prosvljetljenju koiji ne ukljucuju nikakvu psihodeliju.Svatko bira svoj put a taj put je cilj prije pravog cilja.Mislim da npr. meditacija može u potpunosti zamjeniti psihodelike.

Netko treba a netko ne treba stimulans na tom putu.Kao što netko treba učitelja netko ne.S učiteljom je lakše,lakše je i s psihodelicima(jedno vrijeme je LSD bio popularan za instant prosvljetljenje ali koliko djelotvoran i dobar je pitanje) ali ne nužno i bolje.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
DirtyDeeds je napisao(la):
Mislim da npr. meditacija može u potpunosti zamjeniti psihodelike.

Nemoze. Slazem se s time de psihodelici apsulutno nisu nuzni za prosvjetljenje ali njih same nista ne moze zamjeniti. Ego loss postignut nakon mnogo godina meditacije ipak ne moze pruziti iskustvo istog efekta i intenziteta kakav je i sa psihodelicnom substancom.

Ako si prosvjetljenje zamisljam kao jednu tocku do koje vodi mnogo puteva, meditacija je obican put, vrlo dug, lijep ali rijetko zapanjujuc, dok je put psihodelika put nevjerojatne ljepote, gdje se fascinantni prizori nizaju jedan za drugim. Također postoji put disocijativa, kanabisa....pa cak i "normalni" nacini poput traumaticnog dogadjaja. Sve to moze vodit na priblizno isto mjesto, istu spoznaju i nacin razmisljanja, i sto je najvaznije, nema pravog puta. Medjusobno se ne iskljucuju nego, dapace, ako se oslanjas na samo jedan put na kraju ces dobit samo jedan dio prosvjetljenja ;)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mislim da su psihodelici za istraživanje svojih frustracija i raznih problema super.Dok za duhovnost osnovno sredstvo u potrazi za necim višim ne može biti neki psihodelik.Može biti itekako dobra pomoc.

Dok npr. meditaciju nitko ne uzima za zabavu...to je potpuno ozbiljan put koji zahtjevam strpljenje.

Dok psihodelike vecina ljudi koristi za zabavu...znam da nemaš ništa protiv LSD pa evo ti primjer-bar 95% ljudi uzima LSD radi zabave,bunika oduvjek moderna na maturalcima=zabava,hašiš=zabava......Ekipe sa trance partija su ljubitelji psihodelika ali njihova filozofija ima veze s psihodelicima samo jer su zabavni,cine glazbu ljepsom,sex boljim,društvo prisnijim.
Što je vecini ljudi obicna zabava ne može biti sredstvo prosvljetljenja.

Ima ljudi koji od silnog uzimanja zabriju da su mesije i koješta.Zašto?Samo molim te nemoj reci da su oni vec prije bili bolesni,kako možeš znati da i ti sada nisi lud?Ne možeš.Ne mogu ni ja znati jesam li lud.Oni zabriju da su mesije jer svi ti halovi cine da se ljudi osjecaju posebno i da pomisle da se te "stvarne" stvari ukazuju samo njima jer su posebni a ne jer uzimaju psihodelike.
Ima neki lik osto na tripu zauvjek,bio dobar momak prije,normalan još prije rata najeo se tripova i ostat ce sjeban do kraja.Znam da njegovom mozgu nije ništa ali on je cijeli spržen.

Ako smijem pitati zašto ne Datura?Jedna od rjetkih droga koja 99% ljudi ne zabavi.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Uffff....

DirtyDeeds je napisao(la):
Dok za duhovnost osnovno sredstvo u potrazi za necim višim ne može biti neki psihodelik.
Osnovno sredstvo u potrazi za necim visim moze bit samo tvoj um. Psihodelici, meditacija i ostalo su samo pojacala.

DirtyDeeds je napisao(la):
Znam da nemaš ništa protiv LSD pa evo ti primjer-bar 95% ljudi uzima LSD radi zabave
Malo si pretjerao tu, a u krajnjem slucaju nemos ni ti ni ja znat kolko % ljudi na koji nacin koristi svoje substance. Odes na Goa party naravno da vecini sluzi za zabavu, a kolko znas ozbiljnih korisnika koji neidu na partyje neg su doma/u prirodi moze bit puno vise il puno manje. I ajmo ne o LSD-u vise jer ce se ekipa naljutit.

DirtyDeeds je napisao(la):
Ekipe sa trance partija su ljubitelji psihodelika ali njihova filozofija ima veze s psihodelicima samo jer su zabavni,cine glazbu ljepsom....
Opet generaliziras. Eto ja sam "ekipa s trance partyja" pa uopce nisam za party droge osim alkohola. To sto ljudi to koriste za ples i zabavu na partyju ne znaci da neki privatno ne koriste i za ozbiljnije ciljeve. Ko da mora samo jedan pristup imat.

DirtyDeeds je napisao(la):
Ma da? Ja neznam ni koji sam spol pod utjecajem :D

DirtyDeeds je napisao(la):
Što je vecini ljudi obicna zabava ne može biti sredstvo prosvljetljenja.
Uf....kako to da nemoze? Stvar je samo u tome s kakvom namjerom koristis. Kakve veze ima kako DRUGI koriste u odnosu na tebe? A meni osobno zabava je sekundarni efekt koji je naravno vise nego dobrodosao.

DirtyDeeds je napisao(la):
Ima ljudi koji od silnog uzimanja zabriju da su mesije i koješta.Zašto?Samo molim te nemoj reci da su oni vec prije bili bolesni,kako možeš znati da i ti sada nisi lud?Ne možeš.Ne mogu ni ja znati jesam li lud.Oni zabriju da su mesije jer svi ti halovi cine da se ljudi osjecaju posebno i da pomisle da se te "stvarne" stvari ukazuju samo njima jer su posebni a ne jer uzimaju psihodelike.
Ima neki lik osto na tripu zauvjek,bio dobar momak prije,normalan još prije rata najeo se tripova i ostat ce sjeban do kraja.Znam da njegovom mozgu nije ništa ali on je cijeli spržen.

Ima svakakvih ljudi. Svi se stalno koncentriraju na "one sto su prolupali i pricaju s drvecem" a ne kuze da naprema njima ima tisuce ljudi koji su normalni nakon neznam kolko. I potpuno mislim da ekipica sto svaki tjedan tripuje spada u te sta malo skrenu, jebiga tripping bi trebao biti povremeno odvajanje od nase stvarnosti za naucit nesto sto mozes onda primjenit u toj stvarnosti da si zivot ucinis boljim, a ne zamjena za stvarnost.

Znam bivseg Goa DJ-a koji je svirao po pola azije na svim mogucim psihodelicima, covjeka koji mi salje DJ setove koje je snimao na +2000 mikrograma (znam da se cini nemoguce, al lijepo mi je objasnio kako se "usidris" za stvarnost da cak i na takvim dozama mozes radit nesto ne bas lagano poput DJ-anja). Covjek je "pro" user u pravom smislu rijeci. I pogodi sta, sad ima 36 godina, zivi na Havajima, ima zenu i dijete, umjereno je bogat, profinjen, obrazovan, i posluje s Japancima, ljudima s kojima kad poslujes moras biti savrsen.

DirtyDeeds je napisao(la):
Ako smijem pitati zašto ne Datura?Jedna od rjetkih droga koja 99% ljudi ne zabavi.

Zato jer je Datura deliriant, ciji je efekt potpuno suprotan psihodelicnom. Umjesto da otvara um i otvara prozor prema stvarima kakve jesu, ona radi potpuno suprotno, fabricira lažnu stvarnost, maže ti oci a uz to te i truje.

I kakve veze ima to da se 99% ljudi ne zabavi? Otruj se zelenom pupavkom onda, halucinirat ces al se neces zabavit.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja imam jako pozitivno misljenje o psihodelicima....ali situacija i ljudi kojima mogu pomoci psihodelici nema puno više od onih kojima moze pomoci alkohol.Oni koji svjesno probaju i to zele a ne na nagovor ili zato sto trebaju svi bar jednom probati imaju puno više koristi.

In vino veritas-zar ne otvara um i alkohol,govoris ono sto mislis a da ponekad to nisi ni znao.

Datura bolje otvara um nego vecina psihodelika.Vidi kad uzmes psihodelik imas svakakve halucinacije,nestvarne halucinacije i onda se furas da su stvarne,da to nije samo produkt tvoga uma kao posljedica uzimanja droge.Kad uzmes Daturu imas svakakve halucinacije,stvarne halucinacije i poslje vidiš one su bile tvoja percepcija stvarnosti,shvatiš da je jednako tako sve što vidiš samo tvoja percepcija stvarnosti.
Ti vjeruješ to što si napisao za Daturu jer si tako procitao.Ako ikad probaš shvatit ces da je to laž.
 
11.08.2007
5
0
0
35
DirtyDeeds je napisao(la):
Datura bolje otvara um nego vecina psihodelika.Vidi kad uzmes psihodelik imas svakakve halucinacije,nestvarne halucinacije i onda se furas da su stvarne,da to nije samo produkt tvoga uma kao posljedica uzimanja droge.Kad uzmes Daturu imas svakakve halucinacije,stvarne halucinacije i poslje vidiš one su bile tvoja percepcija stvarnosti,shvatiš da je jednako tako sve što vidiš samo tvoja percepcija stvarnosti.
Ti vjeruješ to što si napisao za Daturu jer si tako procitao.Ako ikad probaš shvatit ces da je to laž.

Hm...nije da se ne slažem s tobom. Ipak si upućeniji u daturu nego mi koji nikad nismo iskusili njeno djelovanje. Ok, vidiš svoju percepciju stvarnosti, halove koje imaš su produkt tebe i ne ufuraš se u to da je to nešto neobično već si to ti. Mene je to s raznim drugim supstancama toliko uplašilo jer sam pomislio: OK, znači ne postoji ništa više od ove percepcije, to sam ja i to je jedan mali svijet koji ima svoja neka pravila...I zauvijek ću biti ja, zauvijek ću gledati ovako. Imaginarne cigarete koje sam pušio bile su realne kao i stvarne. Do detalja. Mogao sam ih opipati i vidjeti marku proizvođača. Čak je i dim lelujao pravilno.Nevjerojatno je kako mozak može stvarati tako realne halove. Ali to mi se čini pomalo osamljenim. A svatko tko je iskusio neko psihodelično iskustvo, za razliku od korisnika delirianta, otkrili stranu sebe za koju nisu ni bili svjesni da postoji, što kod Dature očito nije slučaj. Ti imaš realne halucinacije za koje nisi ni svjestan da su halucinacije- barem mislim. Mozak koristi sve naučeno tijekom godina, sve ikad skupljeno i ubacuje ih u krug tvoje percepcije do nevjerojatnih detalja i shvatiš da si to ti, na jedan jako čudan način jer su real hallucinations random i javljaju se bez ikakvog reda. Barem sam tako čitao.. Ali rađe ću biti u zabludi (za koju osobno ne smatram da je zabluda) koristeći gljive, nego takvu datura stvarnost, koja je po mom mišljenju- poprilično mračna. Gljive mi daju mogućnost da iskusim nešto novo, nešto što nije samo produkt mog normalnog razmišljanja. Nešto kao NOVI JA. Ali to je samo moje mišljenje. No hard feelings

btw. slažem se da i meditacija i ostali putevi mogu biti isto tako korisni kao i psihodelici. Nisam neki psychedelic freak, jer nisam redovni konzument. Sve što ikada naučim od tripa, pokušam nekako stopiti sa svojom stvarnosti i od toga izvući najbolje. Negativne misli s tripa pokušam odbaciti iako me često znaju proganjati i po nekoliko dana. Čak i mjeseci..Ali to je jedan rizik koji se isplati podnijet. Ipak, ništa nije savršeno....
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
DirtyDeeds je napisao(la):
Ti vjeruješ to što si napisao za Daturu jer si tako procitao.Ako ikad probaš shvatit ces da je to laž.

E al bar SVI drugi koji su je probali ne kazu da im je iskustvo bilo shit. Ne zovu je indijanci Yerba del Diabolo za nista.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Moraš vidjeti tamu da bi shvatio što je svijetlo.

Svatko voli što voli,svatko vjeruje što voli.

Zanimljiva rasprava.

Ali jedino sto sam htio reci-Nije to za svakoga i nebi svatko trebao probati.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
A gdje sam to ja rekao da nema onih kojima više paše ili radije biraju alkohol? Koliko se sjećam ja sam na onu tvoju priču da bi se trebalo pripremati s nečim da bi se na nešto drugo prešlo jedino želio reći da nema veze jedno s drugim i da nimalo nikome neće pomoći da prvo bude iskusan s alkoholom ili s bilo čim drugim prije nego pređe na bilo što drugo. Ja sam na primjer prvo iskusio alkohol tj.pivo u većini slučajeva i napijao se ko letva više puta i votkom nekoliko puta viskijem i to mi ništa nije pomoglo a ni odmoglo kod prvog pravog napušavanja .Kažem prvog pravog jer prije ovog prvog pravog pušilo se samo lišće i ostali zajebi .A što se tiče ovih votki i žešće to su bile neke moje mladenačke ludosti ,trenutno mislim da nema veće legalne idiotarije uz duhan naravno niti većih idiota od onih koji konzumiraju žestoka pića bilo to ono 2-3 ljute na dan ili litar svejedno.

Jednostavno gade mi se teorije da nešto vodi jedno drugome ,a ova priča da bi neko trebao da se nečim priprema na nešto drugo nema smisla ,samim time jer jedno nema veze sa djelovanjem onog drugog.Druga je sad stvar ovo da pojedine gljive imaju sličan film kao LSD e tu bi se dalo raspravljat o tome da li bi bilo dobro uzimati prije jedno ili drugo ,samo pošto ja nisam uzimao ni gljive ni markice ni neću o tome šta bi bilo bolje prije uzeti,osobno mislim dami nije potrebno nijedno ni meni ni bilo kome a što se tiče psihodeličnih iskustava imao sam ih dovoljno u snovima bez ikakvih pomagala.Čak šta više smatram da bi meni samom bilo puno bolje da sebi nisam već uništavao mozak alkoholom prije nego sam počeo s vutrom ,alkohol ga uništava i duhan pogotovo tako da ti vutra onda ima samo slabije djelovanje jer ti je mozak već lagano sjeban i otupljen s ovim govnima ,ako ste gledali Osbournes-e ,Ozzy je dobro rekao duhan je sranje poslije duhana ne možeš da se pukneš ,dobro siguran sam da nije doslovno mislio ali ima tu dosta istine znam iz osobnog iskustva kooliko me bolje puce vutra otkad ne pušim duhan.Vutra je zakon i ako je pravilno primjenjuješ biće ti samo dobro ,a ovi koji radije probavaju alkohol ,za koje nigdje ne kažem da ih nema, mislim da nisu imali priliku probati da valja vutre ili se jednostavno ne žele jebavati sa zakonom,ili su teški Bosančerosi(ova na moj račun) oni zadrti seljačine koji i ne znaju ni za šta nego napit se ko **********e čega se prvog dohvate i onda sutra boli glava , a vutra je za njih droga i to teška .
PS ne mora se raditi o Bosančerosima ,možda su i Ere(Hercegovci oni sa sela,ali ono mislim oni zadrti nemam ništa protiv seljaka kao seljaka nego znaš šta mislim), možda su Vlaji (opet ne mislim na sve koji se u Dalmaciji , nazivaju Vlaji),itd.svaka regija ima neki svoj naziv za takav oblik budala,koji radije biraju loše pored dobrog.Zato ti kažem sigurno nisu ni vidjeli ni probali vutre da valja.
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
E bre znam ja takve debilcine koji su u fazonu kao ne pijemo alkohol mi nismo klosari, tako ih mrzim jebo bih im mater, pazi ja kapiram kad je neko skroz normalan lik i onda mi ne smeta da kaze da ne voli alkohol, ali ovi su bre debili izfolirani, umisljeni stalno da su neki smekeri, mudonje, poceli da se tetoviraju... ma imbecili to je cisto foliranje. Cim su sa nama onda promene lice skroz, ne smeju vise da se kurce, da lupetaju, kriju tetovaze zato sto znaju da su fejk i da su pickice, ma mnogo je debila, a sto se tice hemije svakako treba upoznati nekoga sta je to pa ako hoce nek izvoli nisam mu ja tata, ali nazalost 80% ljudi se glupira pa je uzima samo da budu face:sick:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
cannebosanac je napisao(la):
Kladio bih se po ne znam šta dsad nisu ni vidjeli dobrog dima , ali opet to je moje mišljenje.


Vidi cannebosanac ja se s tobom u potpunosti slažem da je trava 100x bolja nego alkohol.Slažem se i da je alkohol vrlo štetan.Ja UVJEK biram travu radje nego alkohol.

Ne mislim pripremu kao 2 godine opijanja pa onda trava,nego mislim da ako je netko imao iskustvo s alkoholom,1 dovoljno,prije trave bit ce mu lakse,tj. ljepse jer se vec pomalo navikao na drukciju percepciju.Isto tako dim duhana prije trave,pa ako ce se zakasljat nek baca duhan a ne travu koje nema toliko.

Meni su iskustva s travom pomogla kod konzumacije drugih psihoaktivnih supstanci.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Marsbre kad bih ja bio diktator svijeta npr. kao George Bush mlađi što je trenutno i njegova ostala ekipa ja bih sve lagalizirao i stavio pod kontrolu vlasti da se zna sve ko šta dila ,prodaje ili nije važno djeli ko onaj lik u onome filmu "Sve džaba" .Rekao bih ljudima lijepo evo to ti djeluje otprilike ovako film je takav ,posljedice takve,ali ono stvarno kakve jesu(e kad bi se to nekako moglo uradit),a ne ovo sranje što nama serviraju većinom trava je zlo alkohol je aperitiv ali je zlo, pa ovako i onako okruglo pa na ćoškove samo muljaža u korist duhanske i alkoholne industrije, pa izvoli udri se koliko ti volja,samo sve fino kao na recept ti si taj i taj i uzeo si toliko i toliko i sve u kompjuter pa da se vidi nakon nekoliko vremena kakav je ko, to bi bio najbolji način da se nakon nekog vremena pokaže ko je bio lud ovi koji su za sve ili ovi koji su samo za pojedine stvari ili za bilo koju kombinaciju,i sigurno bi se rješili kriminala vezanog za droge a i budala koje bi pokrepale od pojedinih stvari i pa onoda neka se ugledaju na koga ko hoće i neka i dalje dere ko šta hoće manje bi bilo budala.

Ja volim više vutru milion puta mada sad,u nedostatku dobre stvari više derem po pivu i vinu ali kad ono baš ima vina pravog a ne ono vino koje košta jedva malo skuplje ili jednako kao 1 kg grožđa od kojeg je napravljeno,ta vina ne treba ni slučajno piti ono je sve kemija neka i većinom ne sadrže preko 15% grožđa a imam te informacije od ljudi koji rade u vinarijama i ne treba mi niko ništa pričat ,jednostavno pogledaj cjenu grožđa sve i da uzimaš na ne znam koje količine i cjenu vina nema teorije da je to vino od grožđa .
Samo još malo off topic ,postoji poznato Viško Bijelo vino u BiH se prodaje ,nema te **********e koja bi ga napišala iz neznam kojeg grožđa po toj cjeni ,a da ga naručiš 5 miliona litra ima ako treba ,pa da je vis cjeli pod vinogradom ne bi ga toliko mogli napravit i po tim cjenama ,ali ljudi opet blesavi deru po tome i ma dobro je ovo ti je meni vino a sutra im glava puca od bolova da ne pričam o ostalim pizdarijama pogotovo ako se popije preko litar po osobi ,a ja onog domaćeg crnjaka ili bjelog nije bitno popijem i dva litra ubijem se ko idiot i to crno pijem samo čistaka nakon litra već nose te vile nakon dva ne trebaju ti ni vile sam letiš ,a sutra dobar ko da ništa nije bilo.

I opet rekao sam ono je moje mišljenje i sto ljudi sto ćudi ,meni jednostavno nije pomoglo nešto to što sam prije pio nego sam se naduvao prvi put ,od alkohola sam na kraju ležao u krevetu i ono padao prema gore ,ako ti je poznat taj osjećaj a od trave sam prvi put samo lebdio na sve strane svaki pokret bilo čim bi proizvodio toliko nekih ludih osjećaja da mi nije bilo jasno šta se događa nikakvo pijanstvo tome nije ni slično_Opet to je stvar ono je tvoja nije važno, tko ga neka radi šta god ko hoće samo ja da imam mogućnost i da se vratim se s ovom pameti u prošlost nikad ne bih zapalio ni duhan niti bih ikad popio decilitar rakije. Sad pivo ponekad i vino neko pravo to je OK s tim se i može kontrolirat i ne jebe jetru toliko ako se kontroliraš ,i rakija kad bi pod kontrolom ,ali kad bi moglo ali čim ono ljudi počnu e jedna za doručuak pa jednu za ručak pa jednu za večeru pa onda daj još jednu kume pa "može još jedna ja peko domaća je ,pa ovo ono, "...nije stavljo šećera" onda završe ko oni iz one stvari od ovih repera Nigrutina i ostale ekipe " Daj rakije kumo daj rakije ...To Ajzače..." pa bocom sebi od glavu :icon_lol:.Trava tj. THC ne jebe jetru to sam dokazao na sebi i to u stvari sa hašišom a ne s vutrom pa ko hoće neka vjeruje.Uglavnom morao sam radi jetre,hepatopatija(oštećenje jetre ,povišene transaminaze),prestat s alkoholom pivom na jedan mjesec do sljedećeg pregleda,i brate kompleks vitamina B u suradnji s hašišom mi je pomogao da su mi se transaminaze sa preko dvostrukih vrijednosti vratile na normalu.Pa eto sad neka mi hašiš i nije pomogao ali nije ni štetio i to je ono najbitnije što mene interesira,a ovi nevjerni doktori i ostale Tome neka popuše nešto iz gaća.

I htio sam ovo na početku pa sam smetnuo reći za Marsbre .Ne smatram nikoga klošarom pa ni sebe prvog zato što se sad radije opijam nego duvam kojekakva smeća ,niti njih smatram klošarima koji duvaju smeće.Ali rakija je idiotarija i alkoholizam zna se šta je postoji definicija i za to ,a ova smeća od vutre o kojima ja često serem i sebi sam dosadio s tim ne moraju biti toliko opasna kao što su meni bila ,ako duvaš recimo jednom u 15 dana. Nekad znaju biti tako loša da se ne mogu ni povući i sjeku ko da ti neko nožem reže po dušniku i jednostavno takvo ***** nemožeš povući .Takvo nešto jednom davno mi je naletilo a izgledalo je za ono doba i moje slabije poznavanje vutre kao dosta pristojan cvjet ,svega nekoliko sjemenki u cvjetu kao palac ,samo imalo je smrad po esenciji blago skroz samo na to mi je smrdilo,ko zna možda su je idioti neki namjerno poprskali otopinom esencije. A efekt je bio takav da bih imao najmanje još jedan ovakav post da natipkam da ispričam šta mi se sve dogodilo nakon što sam skoro na silu popušio i bacio pola jointa od tog govneta,i ništa ono nije mi ni puklo još kasnije smotam malo sranja da vidim jer prvi sam vani motao u mraku,pa ono možda mi je nešto upalo nisam primjetio i onda ista stvar ne može se pušit jednostavno razara po plućima,i bacim opet ***** skoro cjeli joint nisam niti dva puta povukao ,ne može se vući koliko dere po plućima, i opet ništa i odem spavati, jedva nekako zaspem a onda pakao nije mjesto ni tema da o tome pišem uglavnom bio sam svega svjestan u snu,ali ne ono lucidno nego skroz bez kontrole i mislio sam da umirem da je sa mnom svršeno na kraju cjelog tog tripa sam se probudio u krevetu mokrom od znoja kao da je neko prolio kantu vode po njemu i po meni jedva sam se ustao i napio vode bilo me je strah ponovo zaspati pa sam onda ko debil hodao po stanu pio vodu onako dehidriran i konto šta je ovo bilo jebalo majku šta sam ono popušio.Tko zna možda je neko naprskao LSD otopinom mada ne znam da od toga nešto može biti.Mislim nemam pojma šta se događa s LSD kad izgori eto ovi iskusniji s tripom i koji se kuže u to neka mi objasne,samo ja ono ***** više nikad neću zapalit samo neka osjetim izdaljeg onaj miris čak i sličan,nema teorije da zapalim ni za 1000000 €.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Lsd nije za pušiti....kad bi poprsko zbilja ogromnom kolicinom travu vjerovatno bi djelovalo ...ali ne tako na negativan nacin.Dehidracija,okus i taj miris vjerovatno znace da si dobio travu koja je prskana ne nekom psihoaktivnom supstancom nego nekim otrovom koji ti je razjebo mozak pa kao djelovalo.Mislim da je tako a možda i nije...
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
cannebosanac je napisao(la):
Marsbre kad bih ja bio diktator svijeta npr. kao George Bush mlađi što je trenutno i njegova ostala ekipa ja bih sve lagalizirao i stavio pod kontrolu vlasti da se zna sve ko šta dila ,prodaje ili nije važno djeli ko onaj lik u onome filmu "Sve džaba" .Rekao bih ljudima lijepo evo to ti djeluje otprilike ovako film je takav ,posljedice takve,ali ono stvarno kakve jesu(e kad bi se to nekako moglo uradit),a ne ovo sranje što nama serviraju većinom trava je zlo alkohol je aperitiv ali je zlo, pa ovako i onako okruglo pa na ćoškove samo muljaža u korist duhanske i alkoholne industrije, pa izvoli udri se koliko ti volja,samo sve fino kao na recept ti si taj i taj i uzeo si toliko i toliko i sve u kompjuter pa da se vidi nakon nekoliko vremena kakav je ko, to bi bio najbolji način da se nakon nekog vremena pokaže ko je bio lud ovi koji su za sve ili ovi koji su samo za pojedine stvari ili za bilo koju kombinaciju,i sigurno bi se rješili kriminala vezanog za droge a i budala koje bi pokrepale od pojedinih stvari i pa onoda neka se ugledaju na koga ko hoće i neka i dalje dere ko šta hoće manje bi bilo budala.

Ja volim više vutru milion puta mada sad,u nedostatku dobre stvari više derem po pivu i vinu ali kad ono baš ima vina pravog a ne ono vino koje košta jedva malo skuplje ili jednako kao 1 kg grožđa od kojeg je napravljeno,ta vina ne treba ni slučajno piti ono je sve kemija neka i većinom ne sadrže preko 15% grožđa a imam te informacije od ljudi koji rade u vinarijama i ne treba mi niko ništa pričat ,jednostavno pogledaj cjenu grožđa sve i da uzimaš na ne znam koje količine i cjenu vina nema teorije da je to vino od grožđa .
Samo još malo off topic ,postoji poznato Viško Bijelo vino u BiH se prodaje ,nema te **********e koja bi ga napišala iz neznam kojeg grožđa po toj cjeni ,a da ga naručiš 5 miliona litra ima ako treba ,pa da je vis cjeli pod vinogradom ne bi ga toliko mogli napravit i po tim cjenama ,ali ljudi opet blesavi deru po tome i ma dobro je ovo ti je meni vino a sutra im glava puca od bolova da ne pričam o ostalim pizdarijama pogotovo ako se popije preko litar po osobi ,a ja onog domaćeg crnjaka ili bjelog nije bitno popijem i dva litra ubijem se ko idiot i to crno pijem samo čistaka nakon litra već nose te vile nakon dva ne trebaju ti ni vile sam letiš ,a sutra dobar ko da ništa nije bilo.

I opet rekao sam ono je moje mišljenje i sto ljudi sto ćudi ,meni jednostavno nije pomoglo nešto to što sam prije pio nego sam se naduvao prvi put ,od alkohola sam na kraju ležao u krevetu i ono padao prema gore ,ako ti je poznat taj osjećaj a od trave sam prvi put samo lebdio na sve strane svaki pokret bilo čim bi proizvodio toliko nekih ludih osjećaja da mi nije bilo jasno šta se događa nikakvo pijanstvo tome nije ni slično_Opet to je stvar ono je tvoja nije važno, tko ga neka radi šta god ko hoće samo ja da imam mogućnost i da se vratim se s ovom pameti u prošlost nikad ne bih zapalio ni duhan niti bih ikad popio decilitar rakije. Sad pivo ponekad i vino neko pravo to je OK s tim se i može kontrolirat i ne jebe jetru toliko ako se kontroliraš ,i rakija kad bi pod kontrolom ,ali kad bi moglo ali čim ono ljudi počnu e jedna za doručuak pa jednu za ručak pa jednu za večeru pa onda daj još jednu kume pa "može još jedna ja peko domaća je ,pa ovo ono, "...nije stavljo šećera" onda završe ko oni iz one stvari od ovih repera Nigrutina i ostale ekipe " Daj rakije kumo daj rakije ...To Ajzače..." pa bocom sebi od glavu :icon_lol:.Trava tj. THC ne jebe jetru to sam dokazao na sebi i to u stvari sa hašišom a ne s vutrom pa ko hoće neka vjeruje.Uglavnom morao sam radi jetre,hepatopatija(oštećenje jetre ,povišene transaminaze),prestat s alkoholom pivom na jedan mjesec do sljedećeg pregleda,i brate kompleks vitamina B u suradnji s hašišom mi je pomogao da su mi se transaminaze sa preko dvostrukih vrijednosti vratile na normalu.Pa eto sad neka mi hašiš i nije pomogao ali nije ni štetio i to je ono najbitnije što mene interesira,a ovi nevjerni doktori i ostale Tome neka popuše nešto iz gaća.

I htio sam ovo na početku pa sam smetnuo reći za Marsbre .Ne smatram nikoga klošarom pa ni sebe prvog zato što se sad radije opijam nego duvam kojekakva smeća ,niti njih smatram klošarima koji duvaju smeće.Ali rakija je idiotarija i alkoholizam zna se šta je postoji definicija i za to ,a ova smeća od vutre o kojima ja često serem i sebi sam dosadio s tim ne moraju biti toliko opasna kao što su meni bila ,ako duvaš recimo jednom u 15 dana. Nekad znaju biti tako loša da se ne mogu ni povući i sjeku ko da ti neko nožem reže po dušniku i jednostavno takvo ***** nemožeš povući .Takvo nešto jednom davno mi je naletilo a izgledalo je za ono doba i moje slabije poznavanje vutre kao dosta pristojan cvjet ,svega nekoliko sjemenki u cvjetu kao palac ,samo imalo je smrad po esenciji blago skroz samo na to mi je smrdilo,ko zna možda su je idioti neki namjerno poprskali otopinom esencije. A efekt je bio takav da bih imao najmanje još jedan ovakav post da natipkam da ispričam šta mi se sve dogodilo nakon što sam skoro na silu popušio i bacio pola jointa od tog govneta,i ništa ono nije mi ni puklo još kasnije smotam malo sranja da vidim jer prvi sam vani motao u mraku,pa ono možda mi je nešto upalo nisam primjetio i onda ista stvar ne može se pušit jednostavno razara po plućima,i bacim opet ***** skoro cjeli joint nisam niti dva puta povukao ,ne može se vući koliko dere po plućima, i opet ništa i odem spavati, jedva nekako zaspem a onda pakao nije mjesto ni tema da o tome pišem uglavnom bio sam svega svjestan u snu,ali ne ono lucidno nego skroz bez kontrole i mislio sam da umirem da je sa mnom svršeno na kraju cjelog tog tripa sam se probudio u krevetu mokrom od znoja kao da je neko prolio kantu vode po njemu i po meni jedva sam se ustao i napio vode bilo me je strah ponovo zaspati pa sam onda ko debil hodao po stanu pio vodu onako dehidriran i konto šta je ovo bilo jebalo majku šta sam ono popušio.Tko zna možda je neko naprskao LSD otopinom mada ne znam da od toga nešto može biti.Mislim nemam pojma šta se događa s LSD kad izgori eto ovi iskusniji s tripom i koji se kuže u to neka mi objasne,samo ja ono ***** više nikad neću zapalit samo neka osjetim izdaljeg onaj miris čak i sličan,nema teorije da zapalim ni za 1000000 €.

Braco canne, do jaja si rekao.
Ja sam malo skrenuo sa teme al sam hteo da kazem da je previse ljudi koji su FEJK, ako neko ne zeli alkohol ili dzunglu ma to je strava svaka cast da ostanes cist u glavi ceo zivot, ali kad mi to kaze neko ko je stvarno fejk, popizdim. Evo ti paradoxa kad bi legalizovali dzunglu samo trecina nas bi nastavila da duva zato sto ostale dve trecine duvaju samo da budu indijanci kao to je zabranjeno pa su face sto puse to. TO JE FEJK.
A za djubre koje je danas na ulicama stvarno necu da komentarisem to je bas to djubre, pa ljudi ja bi se rokao DOPOM SVAKI DAN da nije 95% toga misomor. Uh al mi je lepo sto sam se istreso i iskenjo.:sun2:

"Ekipa u zikri o gle kakva cuda
Nema ise granja iz huda
Nema ni extaza, tripica ni pda
Izdali nas dileri ko Isusa juda"