Što se dogodilo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Sinoć smo bili na nekoj partijani kod frendice u kući kao nema staraca za vikend i te spike i ostalo nam za 2 pljuge. I sve super i kul do 2. Zapalimo drugu pljugu i vrtimo u krug i držimo 2-3 sima u sebi dok ne dođe opet do tebe.
Bilo je ok prvih sat vremena, poslije toga mi je počelo biti odvratno slabo tjeralo me na povraćanje prejako i sav sam bio za*****. Pio nisam gotovo ništa, popio sam možda limenku pive prije neg sam došao na party ostalo samo kolu jer nisam imo neke volje za alkoholom.
Oko 2 sam zaspo negdje na kojih sat vremena jedva sam se digo i kreno s frendom doma jer mi nije bilo dobro jedva sam došo doma..
Neznam da je u travi stvar, dan prije smo je pušili bilo je čisto ok došli smo oko 1-pol 2 frend i ja na stari grad u petak sjeli se i zapalili uvlačio sam normalno kao da bi i cigaretu uvlačio znači nisam držo dim u sebi 100 godina i bilo mi čisto ok lijep high.

Jel se ikome išta slično dogodilo?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Meni se dogodilo to kad sam ujutro na velikom odmoru u školi zapalio neki bolestan skank, a nisam ništa jeo prije, samo kavu popio ujutro. Na satu poslje velikom odmora sam se preznojio, skinuo se u kratke rukave a svi bili obučeni, zima je bila, samo sam glavu spustio dolje nisam mogao gledat kolko mi se vrtilo, otišo sam doma poslje toga, otišo spavat.

Neznam, to mi se znalo događat kada bi puno popio pa zapalio trubu, to više ne prakticiram, pušit pa pit da, ili istodobno, ali pit pa naknadno zapalit nikad više.

A ovisi, o svemu, možeti se bilo kad dogodit. Samo ti savjetujem da ne držite tolko dim u sebi jer ti to niš ne znači, možeš ju normalno pušit a ovako blokiraš kisik da ti do mozga dođe i normalno da će ti se vrtit i bit ćeš sav dizzy poslje....
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
ako nije bila cista pljuga onda moguce da ti je zbog duhana al opet nebi smjelo biti tako jako, a i drugo ti je pusit u zatvorenom prostoru, a drugo na otvorenom. Ako je prostorija zadimljena, a ti drzis dim dok pljuga ne dodje do tebe znaci da ne unosis dovoljnu kolicinu kisika i to vjerojatno uzrokuje mucninu. Mi smo isto dok smo bili mladji isprobavali te razne "metode" pusenja tipa puff puff pass, bob marley itd. i isto tako je bilo dosta puta da su ljudi pobljedili, da im je bilo muka, da su se preznojavali jer nekom treba vise nekom treba manje da dodje do svog optimalnog stadija napusenosti, a posto vecina ljudi pusi recimo 50-50 (duhan-trava) nakon 4 takve pljuge tebe duhan ubije ako nisi naviknut, a ne trava :/
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Da, moguće zbog hrane slabo sam ručao a zapalio sam navečer kad sam već gladan bio malo...
Zbog duhana nije jer pušim tako da ostaje samo hrana.
Inače mi se to nikad nije dogodilo tako da sam bio ful zbunjen ali hvala ljudi :respect:
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Bit ce ti slabo i od cigare na prazan zeludac, kamo li ne od pljuge i jos ako drzis u sebi kao majmunče:icon_lol: jao tebi. Meni najveci gust zapalit gicu nakon sto se fino najedem, nema bolje. Tako se isto jedan moj frend izvruno ja mislio da je umro, nakon sto smo zapalili ja ljepo kuliram i cerekam se a on se samo izvrnuo i ljosnuo na pod, vidim covjek se trese, pocrvenio. Ja se usro, polio ga vodom, podignuo, par šamara i dosao k sebi čovjek. i bilo je ista stvar u pitanju, jako slabo je jeo cijeli dan, inace nije aktivan pušač vutre, znaci ajmo reč vikend warrior. Ja osobno ne volim to drzanje do iznemoglosti dima al cuj svako ima svoje gušte:bong7bp:
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Ako je prostorija zadimljena, a ti drzis dim dok pljuga ne dodje do tebe znaci da ne unosis dovoljnu kolicinu kisika i to vjerojatno uzrokuje mucninu.

Istina ovo gore sto rece....

Samo ti savjetujem da ne držite tolko dim u sebi jer ti to niš ne znači, možeš ju normalno pušit a ovako blokiraš kisik da ti do mozga dođe i normalno da će ti se vrtit i bit ćeš sav dizzy poslje....

Takodje i ovo....


A sto se tice na prazan zeludac (a tek da sam jeo nesto u toku dana) rivat,ja nisam imao nikakvih problema,posle toga najedem se k'o konj i sve ok......nema potrebe drzat dim vise od 4 sekunde,nemas dovoljno kiseonika-znaci zlo za mozak......
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Yep! zaboravih spomenut da je doticni bio cijeli dan u jednoj prostoriji koja nema ventilaciju i prozora, nesto tipa podrum. sto je isto razlog bio, znaci prazan zeludac, pomanjkanje svjezeg zraka tocnije kisika, i pras u nesvjest. Pa nije bed na prazan zeludac kod nekih koji su navikli na vuju ali vikend warriorse razguzi dobrano i samo obicna gica posto nisu navikli.
 
18.02.2008
29
0
0
36
Identicna stvar se i meni dogodila kada sam nakon 4-5 pivi popusio frulu, a posto nismo puno imali drzao sam dim u sebi ko debil.
Samo cu reci da mi vise ne pada na pamet toliko drzat dim niti piti prije frule. Nisam mogao glavu dignut od nekakvog pritiska i tjeralo me na povracanje barem dva sata.
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Samo cu reci da mi vise ne pada na pamet toliko drzat dim niti piti prije frule. Nisam mogao glavu dignut od nekakvog pritiska i tjeralo me na povracanje barem dva sata.

E upravo to..
Može bit i zbog toga ono weekend warior jer preko tjedna ne stignem zapalit a da funkcioniram normalno, tako da pušim samo vikendom.
Ali ipak ću si ja fino pojesti nešto prije nego zapalim slijedeću, tek tako reda radi..
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Prijatelju, od koga nabavljas to ? Znas li i vjeruješ li da je čista ?
Iz ličnog iskustva ti mogu reći,da sam povraćanje i mučninu, doživjeo jednom u život(a konzumiram je 6 god.) i to od marihuane prskane hemijom i nikada više. Najvjerovatnije spid ili exeri.
Znači sipmtomi su: naglo preznojavanje, totalna dezorjentisanost i nesposobnost za bilo kakve motoričke funkcije,mučnina(čak sa povraćanjem ukoliko si jeo nešto), pospanost-malaksalost,oslabljen vid na daljinu...
Ja i prijatelj smo zaspali u ruševini... upovraćani...užas.Od jednog džoksa.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
To su gluposti, kakvo špricanje????

Ulične legende....

Jednostavno se nije najeo, bio u zagušljivom prostoru, plus držao dah vrlo jednostavno.....


Ja ju konzumiram isto dosta i to samo vrh kvalitetu u zadnje vrijeme, pa mi se znalo događat, a vutra je doma uzgojena od ljudi koje znam i znam da nije "prskana", a i to su gluposti neznam kome to uvaljuju....
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
da mislim da je i dokazano da se thc apsorbira za 2-3 sekunde, tako da drzati dim nit je ugodno ni korisno, dapace stetno, mani se tih klinackih spika ko ono kada pale flok i povuku taj dim(mislim da su to Flesh zvali) odvratno i nepotrebno
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Punxerklc je napisao(la):
Sinoć smo bili na nekoj partijani kod frendice u kući kao nema staraca za vikend i te spike i ostalo nam za 2 pljuge. I sve super i kul do 2. Zapalimo drugu pljugu i vrtimo u krug i držimo 2-3 sima u sebi dok ne dođe opet do tebe.
Bilo je ok prvih sat vremena, poslije toga mi je počelo biti odvratno slabo tjeralo me na povraćanje prejako i sav sam bio za*****. Pio nisam gotovo ništa, popio sam možda limenku pive prije neg sam došao na party ostalo samo kolu jer nisam imo neke volje za alkoholom.
Oko 2 sam zaspo negdje na kojih sat vremena jedva sam se digo i kreno s frendom doma jer mi nije bilo dobro jedva sam došo doma..
Neznam da je u travi stvar, dan prije smo je pušili bilo je čisto ok došli smo oko 1-pol 2 frend i ja na stari grad u petak sjeli se i zapalili uvlačio sam normalno kao da bi i cigaretu uvlačio znači nisam držo dim u sebi 100 godina i bilo mi čisto ok lijep high.

Jel se ikome išta slično dogodilo?

Pa ništa care, overio si to je to. :)

Meni se desilo jednom da sam overio od vutre. Bio je neki skank ludilo, kod ortaka na gajbi smo pušili. Nas trojica ukrstili dve topuzine. I ja se mangupirao, zadržavao koliko sam mogao dim i čim ga ispustim unesem novu seriju... I tako malo po malo, ja se uzvrteo ne znam šta ću sa sobom. Počeo da šetam sam po sobi levo desno i buncam, kukam... Ortaci me gledaju u fazonu da sam se istripovao. I siđem nekako niz stepenice, zabodem na neki kauč, hoću da umrem bukvalno. Mislim da mi je samo par puta kad sam bio nenormalno pijan bilo kao tad. Jednostavno sve ti smeta, da hodaš, da stojiš, da sediš, da ležiš, čučiš... Znate onaj osećaj kada vam je toliko loše a svesni ste da ne postoji stvar koju možete učiniti da bi vam u tom trenutku bilo bolje... Počeo sam da kukam, pričao sam im da zovu hitnu pomoć, što naravno nisu učinili. U sebi sam jednostavno rekao da me boli ***** što će svi da znaju šta mi se desilo, hoću bre da živim!!! U jednom trenutku sam izašao iz svog organizma i posmatrao sam sebe nekako drugačijim očima. Bilo mi je žao sebe, počeo sam da pričam o sebi ružno i tako dalje... Drhtim koliko mi je zima, a sa glave mi kaplje znoj...

Tu dođe do prekida filma, jer mi je bilo teško da govorim, oni su me premestili na kauč i tu sam zakucao par sati. Probudio sam se, video drugara kako gleda TV, i onda smo otišli na burek...

Jezivo je bilo, nikad se ne ponovilo...
 
06.03.2010
14
3
0
33
Popusio sam s 2-3 ortaka 3 dzoka za prvi maj i drzalo me sve do danas...a danas me uhvatila temperatura i neki bol u grlu.

Zasto je delovanje tako dugo trajalo (jos uvek ga malo osecam)...i otkud temperatura?
 
06.02.2007
15
0
0
nemoj se uvrijedit Saki al se pitam
jesu li ti to prve tri bile? hhehe
Ja se naprimjer sjecam da sam se prehladio ko cka3.14
kad sam prve dvi zapalio

al inace blijedilo, preznojavanje i pad tlaka se desava od previse duhana
moglo bi se ozbiljno tripirat od intoksiciranja duhanom
cuo sam da to oridjinal samani rade...
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Nije ti to od vutre care. Prvi maj je bio, sigurno si pio hladno, zaginuo preko noći, nije bilo baš ni toliko toplo... To je verovatno neka virusna infekcija grla, i organizam da bi se izborio sa virusem ispoljava povišenu temperaturu. Međutim ako ti se i grlo upalilo to može da bude i bakterijska infekcija. U svakom slučaju nema veze sa travom. Popij propolisa on je jako dobar za oboljenja grla, Tantum Verde, možeš i vitamina C, čajevi, Fervex i Febricet da ti snize temperaturu, a ako ti se grlo još više upali i pojave se beli čepići na krajnicima odradi jednu kutiju Amoksicilina, samo proveri ako si alergičan na Penicilin onda ne bi smeo da ga uzmeš. Sa onim prvim za dva dana si kao nov... :)