Što se dogodilo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sakiman je napisao(la):
Popusio sam s 2-3 ortaka 3 dzoka za prvi maj i drzalo me sve do danas...a danas me uhvatila temperatura i neki bol u grlu.

Zasto je delovanje tako dugo trajalo (jos uvek ga malo osecam)...i otkud temperatura?

Sta je to neka čarobna trava, koju su jos drevni magovi napravili u davnoj zemlji međuzemlje?
Trava te nije mogla toliko držat...ako kojim slučajem i je daj reci di si nabavija da i ja to provam... :D
 
17.05.2010
40
3
0
33
da i moj frend je prije 2-3 mjeseca, svaki put kad je duvao dobio temperaturu dan poslije xD ... i onda smo otkrili sta je, sugavi DUVAN x( od tada samo ciste motamo, i sve bude super nitko ne bude ustoniran svi budu high i bude im super ^^ i dan poslije prođe u blaženstvu x)
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
dr.greentumb je napisao(la):
da i moj frend je prije 2-3 mjeseca, svaki put kad je duvao dobio temperaturu dan poslije xD ... i onda smo otkrili sta je, sugavi DUVAN x( od tada samo ciste motamo, i sve bude super nitko ne bude ustoniran svi budu high i bude im super ^^ i dan poslije prođe u blaženstvu x)

Ma daj... Ne možeš se lepo napušiti ako ne miksuješ. Duvan se lepi za pluća pa tako zadržava THC duže na istim...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
a nemoj te forice tu pisat, nije stvarno kul. duvan izbjegavati što više, i pušit čistu u svakoj mogućoj prilici, rad thca bez primjesa nikotina je puno ugodniji i "čišći"... bar što se nepušača tiće, oni kojima je tjelo već debelo potrovano s nikotinom oni valjda ne osjećaju razliku, neznam, znam za sebe.
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Nije forica. Znam i ja da je duvan štetan, ali činjenica je takva da se THC lepi za duvan, a duvan za pluća. Provereno ćeš se manje napušiti ako pušiš čistaka, iako je zdravije.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
a nebi baš reko, ja se napušim najmanje tri puta jaće od minimalne količine čistaka na nargilicu nego da popušim jedan standardan joint, i bude mi ljepše. A to da se thc ljepi za duhan, a on za pluča i da zbog toga je jaće djelovanje thca, to mi djeluje kao još jedna deziformacija i pričica koju djeca vole izmišljat i pametovat drugima da ispadnu kul. svašta sam čuo već. I ja sam provjerio na sebi to milijon puta tako da mi netrebaš dokazivat svoje. Iako ti možda ta tvoja tvrdnja zvuči logično na prvu, neznači da ima veze sa zdravom pameti. Nađi mi neki link na netu gdje se tvrdi isto šta ti govoriš. Nemoj pisat sve šta čuješ na ulici, mnogo toga je čista dezinformacija nažalost, a to nije zdravo za ničiji um.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Vec ti je Weedran rekao, ne pisite gluposti ako neznate sto pricate.
Duhan izgaranjem stvara vise CO i CO2 od Kanabisa i tako dodatno pogoduje "stoned" efektu.
A to nema nikakve veze s lijepljenjem THCa za duhan i slicnim nebulozama.