Što ste danas jeli (mislim na hranu)

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
121
43
Zagreb
Aj da vidimo kako se hranite.
Danas: sok od limuna,jabuka,zeleni čaj, zelena salata, luk, posni sir sa čili papričicom... kasnije opet zelena salata sa sardinom pa koji jogurt i par orasa... iskusniji ce primjetit da se možda radi o ketogenoj dijeti. Za vas koji ne znate to je ono šta dalmatinac radi dva tjedna prije lita :D Inace jeden sve zivo, nekad i mrtvo, ali i eksperimentiram sa svim živim, nekad mrtvim...
Štedim na budžetu malo... a i nekad odradujem postove kad se osjecan zatrpano od junka... volin voce,povrce,meso,sireve i 99.9 posto hrane u biti (uključujući mozgove,testise,puževe,tripice,šparoge i šta god je inace ljudima fuj)
Kakve su vaše prehrambene navike ?
Iskusniji ce također primjetit da ne pušim ovih dana inace ne bi izdrza pola dana ove dijete .D

10.04.2015
35
33
18
44
:popcorn:::popcorn:::popcorn:::cool23:ja takodje sve jedem,ali se cistim alkalnom dijetom. 2meseca svastojed pa mesec alkalno
trenutno sam u fazi svastojeda!

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.621
27.028
1.098
Uhhhh,evo maznio sam velike ćevape.
Odem sada pod jednu mehanu,napalio se na janjetinu.Pitam prodavaljku,pošto ovaj komadić i pokažem prstom.Ona kaže 80 kuna.
Hahahahahaha,sister,pa jel misliš da sam ja veslo sis'o :D
Odem pod drugu mehanu i kupim ćevape.

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.621
27.028
1.098
kirvaj,da :D
da imam pljugu,sjeo bi na onaj vrtuljak Twister i poduvao ju dok završi krug :D
ovako samo padoše ćevapi veliki :)

• Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
30.04.2014
316
195
43
lude gljive i space cake od vutre (salim se ).... jeo sam samo krumpir iz rerne i malo mesa :D ... nemam vutre ni za :joint: a kud za kolač