Što ste danas jeli / slika (mislim na hranu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
zajaho na petnaju u 5 i 15 popodne, u ruksaku tavica teflonska, 4 jaja, slanina, mladi luk i nožić...
prejaho 2 brda cijela, spustio se na pčelinjak i opalio na šumski put na uzvisinu...
naložio, zamutio, ispeko i pojeo...:udarac: sam se od klope, nisam mogo ni zapalit, natrag vožnja lagana, sad doma kurim buksnu i idem malo gazit murju na Vice City...
prejeben filing, na drvima jaja, bez masti i ulja, samo slannnninnnnna
:rasta:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja sam odbio doma danas rižoto sa piletinom i zelenom, reko ajmo na divljaka...
naložio opet na šumskom i na šibama izvrtio 2 krumpira i 2 bjela mesa na žaru...tatrane sam poneo zelene sal. i luka...bogami pojeo sve, i ovo što je padalo po žaru....
sad krkam rižoto bez mesa, zelene jedan vajling i u finišu palačinke s marelicom i mljekom...
zločin baš za želudac:rasta:
poslje deserta ko pogodi šta ide u usta ja ga u guzu poljubim:smoke:
:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
jbg., naviknuo sam se bez moba bit, iako ću morat za ljeto nešto ubost...
a i da sam sliko, bilo bi dislajkova:banana_rasta:, nevole svi kad ti meso pada po žaru, a ja sam baš traljavac oko toga kad sebi pravim, sve onako zbrda zdola, tako volim i jbg., kad doma svojima pečem normalno da ide sve po ps-u..
inače sam ugostitelj, i dopizdilo mi šminkanje hrane, no na jednom roštilju sam peko meso i palo mi par komada kroz rešetke, kad ekipa skočila, ajoj, šta radim, ovo ono...reko ma ko vas hebe, šminkajte se sad sami, odonda nepečem nikom osim doma, a traljavi roštilj za sebe kad mi se digne, i obično taj traljavi bude najfiniji...zelenu salatu i luk sam zu plastičnoj vrečici mućko u ruksaku tokom tomos brdskog putovanja, kad sam otvorio kesu u šumi, polizo sam vrečicu...kaki qurac tanjuri i serviranja, preko glave mi je toga, još kad serviram 2 sata i sjedne mi debil koji nezna vilicu držat...brate samo rukama trpam, mastan ko fitilj budem, al se najdeme i osječam se ko čovjek..;)
doletio doma sa roštilja, stara ima upalu bubrega, kaže ona već si natrag??
nekuži ni onda da ti to silno spremanje samo tlaka, ja se popišam po žaru i gas dalje a ona nakuhava, pere, ovo ono..nznm šta da sutra okinem za želudac, već sad mi krulji, mogla bi jaja najebat nočas, nekog češnjaka nakrkat, fali mi u želucu kad sam navečer samo rižoto krkno....:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and budalin

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa ko jos jede ribu na pecanju :lol: jos kao organizovano druzenje!

kako god, evo mog rucka, fejk sarma, znaci sve isto kao i kod normalne samo bez uvijanja, par listova na dno lonca, iseckas pola glavice, preko tog meso, pirinac, zacini, onda druga pola, zalijes i kuvas sat ipo do dva, zaprska i to je to, samo ova matora izlapela ___ zaboravila da ubaci koje parce slanine :GR

DSCF7148.JPG
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, mislim da to mi ovde zovemo licko varivo ili ne znam vec cije, par puta samo, postaje bolji/ukusniji, kako starim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
@grouchy, jesi li probao grah sa zeljem od sarme, ludilo.
gra & kupus, meće se i kosti s dima nutra, slann'nne....ubija, nakon 2 dana još jače...


ja sam danas ubjo juhe pileće s povrtjem svakojakim, piletne malo bjele, krumpira, pa na slalannnu prešo sa lukom, to sam i repete ubijo sad opet...mljekom zalio, sad palim čurku...
za par min će mi kruljit opet'