Što sve osim Marihuane?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
1.Pušite li duhan(bez trave)?

Da

2.Koliko cesto se napijate?

Nekoliko puta godišnje

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
Ne ništa osim trave i hašiša...više puta mi je bio ponuđen speed, kokain i xtc ali sam svaki put odbio jer me to ne zanima i jer to smatram drogama.

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?
Ne
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Svizac_:) je napisao(la):
3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
Ne ništa osim trave i hašiša...više puta mi je bio ponuđen speed, kokain i xtc ali sam svaki put odbio jer me to ne zanima i jer to smatram drogama.

Jer naravno, svi znamo da marihuana nije droga

kao ni alkohol
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Naslućujem li ja to sprdnju u ovom tvom postu...sorry ako sam te uvrijedio što sam speed, kokain i xtc nazvao drogama. Rekao sam svoje mišljenje i to je to. Ja marihuanu ne smatram drogom i ne smatram je opasnom (naravno govorimo u nekim granicama normalnog konzumiranja pa što god to značilo), a alkohol smatram opasnijim i ne predstavlja mi užitak kao marihuana pa ga zato i konzumiram rijetko. Sad za alkohol bi prije rekao da je droga nego za marihuanu. Stvar je u tome da alkohol možeš piti iz gušta, a ne u svrhu da se napiješ za razliku od drugih droga. Ne znam da netko vuče speed zato jer mu se sviđa taj feeling u nosu...mislim da se uvijek radi o efektu.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
pusim crveni marlboro jbg.


Jako rjetko pijem alc, ne volim ga bas....... nekad kad sam zedan samo....



Droge ? rijetko rijetko se zna zalomit : ))))))


od kad sam vutra.org clan pusim samo organski uzgojene hibridne sorte.



Respect Vutra.org : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
>svizac
nist osobno al tvoje misljenje nema bas puno veze s rjecnikom,a vise nas je tu,pa aj koristimo rjecnik,da se razumijemo;meni je gust kad mi nepce se zakiseli!i alkohol je prvo bio za efekt,sam su poceli da hedonisticki se napijaju,pa i taj ritual poceo imat svoje znacenje...a kava,cigare,...?
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Ne znam šta si mislio reći jer te nisam baš shvatio
bad-idea-014.gif


Sorry;)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
@didjilidoo post mu je smislen i jasan. Tvoj treba prevoditelja. Nikako da odgonetnem sto pokusavas reci?
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Sve sto je psihoaktivno je droga ako cemo bit medicinski korektni. Od kofeina do heroina. Necu ici tako daleko da nazovem nake "u tragovima psihoaktivne" stvari poput sira i cokolade drogama jer njihov efekt je vise sekundaran, sto se nemoze reci za druge stvari. Iako nevolim ni ja rijec "droga" u socijalnom kontekstu jer se s njom odma veze ovisnost, nezdravost i propast, medicinski trava je upravo to, kao i sve ostalo - droga.

Zapravo, nije trava droga, trava je biljka. THC je droga. Respect the plants :)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Zapravo, nije trava droga, trava je biljka.
Good point, zato ne volim vidjeti naslove tipa; 'Plantaza marihuane'... sto je to, nikad nisam cuo za biljku 'marihuana'. Zaorali smo u offtopic i usrali temu.

Glavno da je 'muving' ;)
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
1.Pušite li duhan(bez trave)?
a)DA

2.Koliko cesto se napijate?
a)Nikad

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
f)speed (1/2 lajni)

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?
a)DA
 
02.11.2007
31
3
8
37
1. Pusim sa duvanom- poznato je da se duvan lepi za pluca,samim tim kada se pusi trava sa duvanom i trava se lepi za pluca i cini coveka jako raspolozenim! :lock:

2. Opijam se kada mi dodje,kada se ima para! nekad svaki dan,nekad vikendom i tako u krug!

3. Probao speed,extasy.. ali nista od trave bolje ne postoji!

4. Nista sem trave! Priroda zakon!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Voce_i_Povrce je napisao(la):
1. Pusim sa duvanom- poznato je da se duvan lepi za pluca,samim tim kada se pusi trava sa duvanom i trava se lepi za pluca i cini coveka jako raspolozenim! :lock:

2. Opijam se kada mi dodje,kada se ima para! nekad svaki dan,nekad vikendom i tako u krug!

3. Probao speed,extasy.. ali nista od trave bolje ne postoji!

4. Nista sem trave! Priroda zakon!

Ajde molim te nemoj pričat takve neistine da se zbog duhana bolje "lijepi" za pluća to su totalne gluposti i neamju veze s istinom i to je već sto puta prožvakano
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pušim onu kožu s tabana debelu što se da odsjeć, također uz nokte na palcima na nozi onak uz rub bude dio koji se može odsjeć to također miješam s fermentiranim crnim ispod noktiju i pušim. Vrhunski!
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
1. cigare sam pusio al vise ih ne pusim bas ono da pusim nego zapalim mozda jednu na dan...ako zapalim uopce....

2. napijem se jendom na tjedan a ponekad i vise...zavisite kakav je tjedan i sta se desava...npr kad je zavrsila skola bio sam pijan nekih 5 dana za redom...mozdai vise....koce se sjetit...

3. speed - neko vrijeme mi je to bila ful spika...al to nije trajalo dugo jer nisam podnosio osjecaj koji imas cijeli sljedeci dan....nisam ga konzumirao vec najmanje godinu dana...malo manje ajde... :p

bombon - probao...2 puta :p

trip (kartoncic) - uzeo jednom al kao da nisam jer me vrtio onaj bombon gore pa nisam ni osjetio neki posebni efekt...

gljive - evo prije par dana sam probao prvi put...dobra stvar, opet cu :D

koka - jednom...preskup sport....

4. pa i ne bas...to samo ovako za neke posebne prilike....
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
1. Pusim i duhan kao neki replacement za ganju

2. Napijem se vise puta tjedno (5-6 puta)

3. Probao sam speed i kokain ali samo u nekim posebnim prilikama (nova godina,moj rodjendan i tako za te neke vaznije datume)

4. Redovno samo konzumiram alkohol i ganju
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
1. Pusim i ocu prestat al mi nejde

2. Evo nisam se napio ima sigurno 3 mjeseca... prije sam bio pijan 2-3x tjedno

3. Speed, bonkasi, trip, bijelo
To mi je bio djir jedno 2 godine al sam se prespalio pa sam odusto od tih govana

Sad si vise volim dobru gljivu pojest :D

4. Sad sam redovito na vutr, al i to bacam van organizma na jedno 2-3 mjeseca (dok ne rodi outdoor) jer sam u zadnjih mjesec dana bio jako napusen konstantno.. tak da cu sad u principu bit cist od svega... jedino cigare prokleti nikotin jooooj kak to mrzim a ne mogu tako lako to bacit ko sva ova druga sranja... a jgb

4.
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
1. Da,nažalost.Pokušavam prestat,al ne ide baš najbolje.

2.Alkohol pijem,ali se nemam običaja napijat.

3.Probala kokain

4.Ne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.