Što sve osim Marihuane?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo mene zbilja zanima....mislim da nas sve zanima.....
bilo bi dobro kad bi što više ljudi sudjelovalo u anketi i bilo iskreno...

Naše navike....što sve konzumiramo uz svetu biljku...

ANKETA JE ANONIMA=SIGURNOST U VUTRA ZAJEDNICI OČUVANA!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Jel može netko dodati anketu u temu?

Ma može i javno,odgovarati ovako ko se ne srami i dobro.
Do sad su svi vec shvatili da velik dio ove zajednice pravi izlete sa drugim biljkama i tvarima osim Marhuane.


Evo pitanja:

1.Pušite li duhan(bez trave)?
a)DA
b)NE

2.Koliko cesto se napijate?
a)Nikad
b)Nekoliko puta godišnje
c)1 mjescno
d)1 tjedno

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
a)ne
b)psihoaktivne biljke
c)LSD
d)MDMA
f)speed
g)heroin
h)kokain
i)sve živo

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?
a)DA
b)NE

Ako netko ima još neko pitanje slicno ovima neka doda.
Na kraju napišite komentar na svoje odgovore ako želite.
Ovako saznajemo koliko su pušaci Maruhane ujedno i konzumenti drugih psihoaktivnih sustanci.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
1.DA

2.c)1 mjesecno(nekad cesce,nekad rjedje)

3.b)psihoaktivne biljke-Daturu(posjet psihijatriji),Slak(vrlo blagi efekti),muškatni oraščić(jak i zabavan efekt)
c)LSD--ne ali je u planu
d)MDMA-jesam,tj.vjerovatnije MDEA i bilo je odlicno
e)speed-loše kvalitete
g)heroin-loše kvalitete

4.NE
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mislim da ovim ne kršim pravilnik.Nema rasprave o kemijskim drogama.Samo stvaramo realnu sliku o tome koliko ljudi se zbilja drži samo Marihuane.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
1.Da

2.d)

3.Fakat nema uopste nikako iskustvo sa halucinogenim drogama ni gljivama ni LSD-ijem mozda zato sto toga nema u mom gradu ima u naletima kad neko donese al probacu ima vremena:sun2:
A hemija je sva na listi mislim na stimulante i opijate;
Jos uz to probao sam crystal meth ili ice jos na ljeto 2005,jedan kolega donio iz Njemacke kad je razvukao ja misilo da me nece ni puknut mozda 4/5 cm linija dugacka aj brate kako lupa ama cijelu noc na nogama nisam mogao zaspat ama nikako,lijepo iskustvo:sun2:
Probao sam jos kodein i efedrin ono cisto rekreativno:sun2:
4.Naravno sve sem horsa ito samo ono rekreativno a ne svaki dan jer se hemijom ne valja igrat isto kao i sa vatrom jeste fino al se lako opeces;
Admini ja sam samo odg na temu ako sam sta pogrijesio slobodno kaznite:eek:hno:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
1. Ne - B

2. Nikad - A (ko klinac sam se napio ali vec par godina se nisam napio, a okusio alkohol vec 3mj)

3. B - Salvia, Lion Tail, Lotus, Efedrin, Gljive
C - Jesam i... Respect
D - Stari partijaner, kao sto je receno, fina je vatra, al mozes se opec;)
F - Bilo moderno, iako nikad nisam previse bio ufuran u to. Psihodelija je prava stvar.

4. B - Nit sam ikad REDOVNO konzumirao ista osim vutre. MDMA jednom u 2 tjedna par mjeseci... ako je to redovno.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
1. B
2. C
3.
-razne psihoaktivne substance kao npr, muskatne orascice, gljive, slak(nikakav effekt)...maciju metvicu takoder bez efekta...
-od kemije samo Dramine...

-da sam u prilici probao bi LSD, MDMA.

4. nista redovno osim kane (ili na vaski Vutre)...
 
31.01.2007
33
1
0
36
1.DA, duvan me smiruje i nekako pretstavlja neki poseban ritual kod mene...
2.nema pravila, kad mi dodje...ali retko, to me je vise drzalo ranije...
3.samo jednom speed, ali bez nekog efekta, ili to nisam shvatila...
4.jok
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
1.B(Ne podnosim duvan,samo nekad ako drug smota mix)
2.B(Ne privlaci me)
3.A(Imao sam prilike za speed,LSD,extacy,ali nisam,jos sam mlad za te stvari,ne verujem da cu...sta znas...)
4.B(Ganju pusim u periodima samo kad ima,imace kad budem sadio nema vise kupovine)
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
1.Pušite li duhan(bez trave)?
b)NE

2.Koliko cesto se napijate?
b)Nekoliko puta godišnje - ali sam konzumaciju alkohola sveo na minimum zadnjih godinu dana. Pola boce vina mi je neki max.

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
b)psihoaktivne biljke - salvia
g)heroin - prije 3 godine jer je naletelo, a htio sam da probam da znam sta je.
i)sve živo - od tableta. tada su bila druga vremena, samo se to vrtjelo po parkovima.

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?
b)NE
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Probao skoro sve i shvatio da samo pecurke i marihuana su ok...mada i pecurke samo jednom ili dva puta godisnje. Ipak biti trijezan je najbolje :) ako se malo svijest mora pomjeriti onda marihuana...toliko sam shvatio da bih bio uspjesno ljudsko bice...barem mi se cini :)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
1.Pušite li duhan(bez trave)?
a)DA

2.Koliko cesto se napijate?
c)1 mjescno


3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
a)ne

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?
b)NE
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
1.Ne pušim duhan zadnjih 8 godina,doduše zadnjih negdje godinu i po ,ali samo ako se pravo napijem zapalim par cigareta u slučaju da nemam vutre,većinom ne zapalim ni to a ni vutre nema uvijek jako rijetko one kakvuja duvam ,dosta mi je zajeba u životu.

2.Jednom tjedno ali ne opet ono pravo ,onako lagano 5-6 piva 0.5 l ili 1l vina(i to samo pravo vino domaće od grožđa ne ono ***** od 10 kn(1.5 €) za litar ,jer ono nije vino nego pitaj boga šta ,ne može bit vino jeftinije od grožđa od kog je navodno napravljeno),nije da sad glumim neki ***** kao ja samo skupe stvari koristim,u biti ja to vino i neplaćam,prijatelj mi ima svoje i vrijedi na spram onoga sigurno 10€ samo kome to može prodat na ovoj jebenoj neimaštini ljudi piju šta mogu priuštiti i nema veze što to uopće nije vino.Isto kao i što puše tzv. vutru koja to dosta puta i nije.

3.Ne koliko ja znam,možda sam probao ko zna kakvih zeleni u vutrama samo ja to ne znam i smatrao sam da je to marihuana a to je bilo kad nisam znao šta je vutra u stvari i šta nije.
Ostalo niti me zanima niti ću eventualno gljive ove psilocybe ,amanite smatram prerizičnim ,nešto mi se onaj LD50 čini jako mali,pa bolje ne.Heroin sam imao ispred nosa ,ne u smislu da sam pošao probati nego drugi su šmrkali ,a ja ih lagano odjebao,pola ih je po komunama jebu se i liječe,mole Boga u koga i ne vjeruju ,vidjeli da su pojeli ***** pa sad se kaju ili su na onim heptanonima i metadonima.
Tako da ostalo ništa ne .Doduše i alkohol je psihoaktivan,vino pogotvo na svoj način dosta drugačije od piva djeluje,ne samo usmislu da ima veći postotak od alkohola nego efekt je bolji.

4.Ne .


Oprosti Dirty deeds zbog ovakog odgovora ,ako treba obrisat ću samo ne želim da odgovaram sa površnim "da" i "ne" i onako kako je predviđeno jer iz toga bi se moglo zaključiti mnogo toga što nema veza sa mnom.Bolje rečeno preopćeniti su odgovori.
A dobro sad znam ankete su takve,ali i ja sam ovakav i nema promjene,mogu jedino obrisati ovaj post/sebe :) .
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
1. pusim duhan tj. motam duhan, jer cigarete ne pusim ima jedno 6 godina sada, ne mogu ga podnjet.

2. nema pravila o opijanju, ako se desi spontano jebatga, a sada da idem piti sa nekom namjerom da se razvalim nikako. imam naviku ispijanja piva redovito, mada se ne napijam. otkrila sam davnih dana da after efekt napijanja je poguban za moje telo :) pa rade pijem malo, omamim se fino pa stanem...imam crne rupe i ne sjecam se nikada pola veceri, razgovora i situacija, a mamurluk da ne spominjemo...

3. a probala sam, ne sve sto sam mogla ali eto neke biljke kao klinka testirala na sebi, gljive, mdma, speed... lsd odbijam, ne znam zasto, ali ne zelim. kokain i ta ego tip djelovanja me ne zanimaju, heroin ajme nikako...jednom neko brasno koje se nazivalo heroinom bez djelovanja...tako da ko da nisam. ne pusim ne drogiram se 5-6 godina, ali eto nesto me opet puklo zanjih par mj pa probala gljive. i opet cu :) ostajem na njima, ostalo mi nekako "hladno".

4. redovito? hmm...ne. a niti ne zelim. te konzumacije redovitog tipa gube svaki smisao same upotrebe. cim se ufatim da konzumiram nesto redovito, malo se zapitam, jel sam ja ufacena u neki Loop jebeni...a to ne volim.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
1.Pušite li duhan(bez trave)?

Ne. Iako, nisam lik koji će si zacrtat nešto neću nikad, ograničit se na 100% itd., tako da recimo 1 dvo-mjesečno ili 1 u 3 mj (ponekad i 1 u godinu dana) znam zapalit par cigari kad pijem (al tek kad sam dobro pijan, prije bi se izrigo) jer mi onda nekako duhan leži. Al inače, ne, ne pušim... Kao šta kaže prijatelj: "Zašto se trovat s nečim šta ne zabija" :D smiješno, al ima i nekog smisla s jedne simpatične strane:))

2.Koliko cesto se napijate?

Do pred par mjeseci, nisam 2 godine okusio ni kap alkohola. Točno 2 godine. Mnogi mi se smiju jer sam iz krajnosti u krajnost, il se dobrano ubijem il uopće ni kapi. Sad zadnjih par mjeseci postupam po načelu spontanosti za sve, i travu i alkohol... ponekad 1 tjedno, ponekad 1 u 2 mj. Evo recimo sad nisam npr. mjesec i po dana pio, a zadnje šta uopće da sam popio od alkohola je bila piva, neka danska, baš sam htio vidit kakva je, i to 2dcl, šta stvarno nije bilo ništa:) Al pivu stvarno volim popit, onako naveče kad sve mirno i tiho, fino odmorit se, sve 4 u zrak i pivicu onako iz boce pijuckat:)
Šta se tiče ovog šta canne kaže za vino, bambusi, vina iz tetarpaka ili vinarija nekih šiptarskih, ribar, veli jože, laguna i ostala smeća po 10 kuna je smeće sve skupa! To nije vino, to je g.ovno i otrov! Ako piješ, onda pij kako treba i kvalitetno, a u najboljem slučaju čisto. Bolje dat 40tak kuna za 1 butelju žlahtine ili slično, nego za 4 boce ribara koje će se u želucu okretat jer je kiseliš, bit šugavog okusa i nakraju bacit na riganje žuči. Zajebi tu nekvalitetu. To nije ni za noge oprat time. A i dobro je znat da pit valja kad je prilika za to. A ne ko moj drugar, ubije se u 6 uj (počne pit u 5, jer dotad radi) i onda u 8 ide spavat pijan. Totalna glupost.

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?

Psihoaktivne biljke, od svega su mi se dosad najviše svidjele gljive, psilocybe da budem precizniji, posebna biljka, nema šta:) U planu su mi sljedeće dature, od silnih metoda i puta uzimanja, efektivnu dozu još nisam postigao, a i nisam još htio jer ne želim forsirat kad nema vremena. Al za jedno mjesec dana, bit će. Kaktuse bi volio probat, al to ako bude životne igre slučaja i ako se potrefi.

LSD, jaka stvar (po snazi, ne u žargonu:), može poslužit da čovjek shvati što znači izać iz uma, kako djeluje mehanizam sjećanja, iskustva, primanja poruka putem osjetila, skladištenja i pohranjivanje proživljenosti, istinska sadašnjost, ne-postojanje osjećanja vremena i prostora, flasheve svijesti, al ta droga mi nekako djeluje totalno kao ne socijalna stvar, može u nekim slučajevima, ako niste s ljudima koji to shvaćaju ili ne znaju kako se ponašat itd, otuđit i slična sranja, a i nema kozmičku poruku, barem ne meni, ispada mi kad da je to učitelj za materijalnu narav stvari, dok je priroda učitelj za apstraktnu stranu. Naravno, ova druga strana jest poruka smisla i puno puno je bitnija, iako je dobro znat i tehničke karakteristike našeg tijela i mehanizma. Al definitno nije droga za čestu upotrebu, nikako.

Speed jednom i to neku minijaturnu lajnicu, tek tolko da vidim o čemu je riječ. Osobno, ne vidim potencijal u energetskim drogama kad su ego-expanderi, strana energije je naravno ok, jer tko ne voli bit napucan energetskim nabojem i euforijom, al s druge strane, šta će mi nešto što je na kemijskog bazi i jedino mi daje energiju, kad nema nikakve poruke, nikakvog učenja, a sutra sve što ti droga dala dobrano i uzme. Meni glupost, no tko voli nek izvoli:)

Volio bih probat sintetizirani DMT. Al to je pronać skoro pa nemoguće, barem ne ovdje kod nas. Nije ni da tražim kad znam da nema:D


4.Konzumirate li nešto od toga redovito?

Ne, samo internet :DDD

--------------------------------------------------------------------------------------

P.s. Kemija i priroda su 2 suprotna pola. Ono što priroda može i ritual simbioze čovjeka i biljke ne može ništa drugo! Ovo nosi sa sobom poruku koja svojim malim fragmentima, uz pravilnu dozu shvaćanja i primjenu, može učinit život bogatijim i oplemenjenijim iskustvom putovanja među prostranstvom zvijezda:) Kemija, jednostavno, ne pruža znanje i smisao, i tu nema one prijeko potrebne poruke Postojanja. A i kod spoznajnih podarivaoca dobro je znat da ih je dobro uzimat u ne-redovnoj bazi i kad se vrieme potrefi za time, a ne forsirat, kao ful mi dosadno, idem se s nečim zabit.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
1.Pušite li duhan(bez trave)?
a)DA
b)NE

-ne


2.Koliko cesto se napijate?
a)Nikad
b)Nekoliko puta godišnje
c)1 mjescno
d)1 tjedno

-rijedak je vikend kad se ni u petak ni u subotu ne napijem. Reko bi da je alkohol jedino sto konzumiram malo vise nego sto bih htio, i to zbog socijalne navike, s frendovima. Al nije da imam problem s istim. Imao sam pred ravno godinu dana kad sam cijelo ljeto 4 od 7 dana tjedno pio, al nakon sto skuzih malo vecu potrebu za pit kad sam doma sam, skulirao sam se.


3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?

- travu pusim kad naletim na nju. Nikad nisam uzgajao ni nabavljao sam, u prosjeku pusim jednom u jedan-dva mjeseca. No to pod "jednom" moze bit i u smislu 2-3 dana za redom, dok se ne potrosi uglavnom.

-gljive jednom pred godinu dana. vrlo uskoro mozda napokon budem imao priliku iskusit ih opet

-LSD jednom, al tad sam imo jos 16 godina i uzeo ga vrlo pijan te imao iskustvo o kojem neznam sta da mislim, dobre strane da, al prema onom sto citam, nije to to ni izbliza. Mislim kolko moras bit pijan da uspijes zaspat na LSD-u?

-LSA od kad sam prvi put probao u 3. mjesecu negdje 6-7 puta

-Lion's tail 2 puta, kao sto rekoh u topicu o istom, biljka mi je preodlicna

-Salviu 3 puta.

-Muskatni orascic jednom i nikad vise

-Blue Lotus jednom bez efekta

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?

-ne
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Evo pitanja:

1.Pušite li duhan(bez trave)?
b)NE (nisam neprijatelj pušača i ne smatram da je to neko zlo, nego jednostavno ne svidja mi se djelovanje nikotina)

2.Koliko cesto se napijate?
a)Nikad (opet, nisam neki teski neprijatelj alkohola, volim tu i tamo popiti jedan-dva crnjaka)

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?
a)ne (psilocybe hocu jednom, uopce mi se ne zuri, isto tako i za kaktuse...)


4.Konzumirate li nešto od toga redovito?
b)NE (pusim kako me pukle...)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pa jebote, ti neki čistunac sav uglancan:))) Sve ne, ne, ne :D

Jel pušiš travu ti uopće ?

:DDD

P.s. Ako ste primjetili, ovo je tek prvi spam na temi, što je zaista zanimljivo i rijetko uopće na forumu :D:D
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Doors..samo se ti zajebaj sa nama:vb_whip: lol

Ovako...

Evo pitanja:

1.Pušite li duhan(bez trave)?

b)NE
Ali sam već poludio i shvatio da ako sam ne naučim da nitko drugi neće motati umjesto mene pa sam kupio duvan i rizle i mot-mot-motaaaj :p
Dobro pa nemam trave trenutno...

2.Koliko cesto se napijate?

c)1 mjesečno
Nije čak ni 1 mjesečno...nedavno sam popio čašu nekog vina i to je bilo to. Zadnji put da sam se pravo napio je bilo polovica 7. mj
Prije je bilo češće,ali sve manje i manje...

3.Jeste li probali još neku psihoaktivnu supstancu osim trave i što od navedenog?

b)psihoaktivne biljke
Psylocibe, LSA...

Psylocibe su naravno vrhunska "droga" ...jako mi je drago da sam ih iskusio..da me netko pitao prije godinu dana jel bi jeo gljive, samo bi ga blijedo pogledao :DDD
Mrvicu su zeznute u smislu da nisu fizički ovisne,ali imaju jedan psihološki nedostatak..ako se to može nazvati nedostatkom ;-)
Ako ih niste dugo jeli...i opali vas jebeno dobro raspoloženje i jedete gljive...bit će vam još 200% više sreće i euforije :)))))
I baš to stanje izaziva...nazovimo je potrebu...da ih jedete svaki tjedan..lol..
Stavio sam ih pod kontrolu...i kad me pukne, puknut ću ih:icon_lol:

LSA, tj. slak sam probao sam jednom i nikad više...nekako nedefinirano :) zanimljivo u svakom slučaju,ali ne bi to više stavio u sebe.

SALVIA, imao sam priliku,ali sam je odbio. Nisam bio "spreman" , a nikako nešto siliti..ispadne sranje.

Probao sam speed...2 lajnice od 4cm...ništa posebno...spavalo mi se prije toga...odspavao i puknuo toga...nisam ništa osjetio. Možda me samo razbudilo, ne bi znao :)
Ali jedna jako pozitivna stvar da mi je sinuse pročistilo kao operil :D hahaha

MDMA bi svakako htio probati...ali kristalni mdma...nikakvi jebeni današnji bomboni...

MESKALIN kada za njega dođe vrijeme. Kada narastu kaktusi, a to ćemo malo pričekati. Možda me do tada i prođe sve ovo eksperimentiranje, ali bi ga svakako htio SAM ekstrahirati, da znam što jedem. Nikakv čaj i jedenje kore...tu su mi gljive pregadne, a kamoli nešto drugo :p

LSD, probao nisam...nekako mi nema tu "dubinu"...sigurno je lijepo,ali mislim da je nekako više fizički.

DATURU i MUŠKATNI ORAH nikada....ali NIKADA!!!

Kokain...ne...
Heroin..nikako...
Crack i sve te crystal meth debilane još manje od ovog dvoje prethodno navedenog.

4.Konzumirate li nešto od toga redovito?

b)NE

Nema smisla. Sve je to u neku ruku zabava i jako dobro raspoloženje koje se gubi nakon prečestih konzumacija. Jednostavno ti se više neda...i zapitaš se...koji qrac to jedem, pijem, pušim.....:icon_lol:

Zato ima izreka po kojoj se ravnam kod takvih stvari

Festina lente = Požuri polako ;-)

Peace:maryjane:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
1. Ne
2. Prije prilično i to pio sam rakiju ko konjina bilo je ljudi koje su me viđali vikendima i nisu me vidili nikad bez bočice ili boce rakije, pa sam na godinu dana skoro skroz prestao pa sad na ovo ljeto opet počeo pit na bačve bijelog vina jedno 2 tjedna skoro svaki dan a sad opet smirio slabo neam volje baš
3. Probo Morning glory jedno 250 sjemenki zanimljiv događaj ko da sam se upušio ko konj ali malo drugačije, euforija i vrućina i sve je nekako smiješno bilo i tako to fora samo pretjerana mučnina prije nego je počelo djelovati i bol u stomaku vrlo neugodno
Muškatni orasi opiso sam detalno u temi o njima i nisu fora ni najmanje
Zanima me Salvija jako i to bi stvarno htjeo isprobati ali nemam prilike ali to mi je velika želja
Biljke su mi ovako općenito zanimljive ne znam ni sam zašto uvijek čitam dio foruma o biljkama a o glivama skoro nikad
Ne kemijam nisam nikad ni probo ništ od kemije ni tableta tipa normabel i te gluposti što ljudi okolo piju ko ludi.
Jedino mi je LSD zanimljiv ali ne bi ga probao da imam na kamio ne toga premlad sam sigurno možda jednoga dana a možda ni ne nije ni bitno.
4. Ne konzumiram ništa redovno pa ni travu ona kak uleti a to je sve manje i manje cijelo ljeto svega jedno 3 puta pušio i otkad je počela škola jedno 2 puta mislim i to uglavnom mrljave kvalitete tak da slabo pušim, ne pijem ni kavu ni nemam nikakve navike volim tako ali ne bih se ljutio protiv malo više vutre
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.