Što trenutno čitate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
farenhajt_451-rej_bredberi_v.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
vodič-za-opstanak.jpg
Nakon što sam prošle godine preživeo saobraćajku na autoputu, a sedam dana kasnije izletanje autom u krivini, učinilo mi se kao dobra ideja da kupim ovu knjigu kada sam je ugledao na Sajmu. Sadržaj je obećavao.
Međutim, i to može da prevari. Veći deo knjige je totalno sranje, ali generalno to je uvek problem sa ovakvim "savetodavnim" knjigama. U njima se nalazi 90% gluposti i max 10% materijala vrednog za čitanje i usvajanje. Ipak, s obzirom da je tema preživljavanje u opsanim situacijama, nalazim da je ova knjiga ipak bila vredna kupovine, jer ako upamtim i tih 10% i to možda primenim jednog dana u nekoj od jebenih situacija, to mi može sačuvati glavu na ramenima.
E sad, dal' ću upamtiti to što pročitam... jbg, to je sad druga priča. Morao bih da pročitam neku knjigu koja će mi pomoći da bolje pamtim ono što pročitam. :D
 

piton

Banned
Banovan
01.12.2015
44
21
8
HOLOKAUST - Gerald Green. Knjiga govori o nacizmu iz perspektive Židova i iz perspektive SS oficira.. Vrlo poučna knjiga koliko ljudski um može biti okrutan i bolestan..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
svi popizdeli kad su ukinuli seriju i snimili onaj 3satni tres od zavrsetka, ali nastavilo se u stripu

nastavak.jpg

da, citam i stripove, sada vecinom na kompu, nije to taj filing, ali daj sta das/imas :)

napisane su i tri knjige ali su non kanon.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and WEEDetix

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Potaknut blogom nivete, ponovnog otkrivanja simbolima objavljene "istine", te saznanja da je Juricka angazirana od strane J. J. Strossmayera i zanimljivog društva da se prihvati pisanja romana,... (kog zanima utipkaj, mistični zg.)
Kako je to sakrivena priča o Mariji Magdaleni, ima li štogod o bogumilima (taj me dio satrte povijesti zapravo vise zanima)
IMG_20170212_064343.jpg