Što trenutno čitate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, zajebani su ti rusi, prosto nekako menjaju stanje svesti?
ni jednu knjigu nisam procitao vise od jednom, mislim da bi mi se okrenuo mozak od toga :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
bem ti i oluju i elektroniku (50€ za tv) i muziku (ninu h) i nicea...
od sve muke sinoc/danas odoh na tavan da nadjem i nabrzaka procitam/pregledam knjigu

gott ist tot!!!
sto bi rekao her nice :D

al oces q...
i sta cu, ajd u lagunu

DSCN0401.JPG

cirilicno izdanje, oko 250 dindzi jeftinije :D

klopao u pilecem fast fud restoranu,
razgledao malo patike po soping centru, narucio jedne za u sredu da mi posalju/donesu na kucu, jeftineja, 15€ manje nego u radnji???
video jednu od simpatija (nesto naglo ostarila, tako joj i treba kad nije htela da duvamo zajedno ::ludak::
crvena rizla i drum promenili dizajn :GR
i jos neke simpicatne situacije...
kazem ja, k'o u tarantinovim filmovima zivim :djede:
sad jos da smotam nesto i baj baj ::listomahanje::
 
20.06.2018
21
104
28
Rusija u zakrivljenim ogledalima - Nikolaj Levašov, je zadnja knjiga koju sam pročitala. On mi je pravo otkriće. Govori o mračnim silama koje su nas porobile. Nešto sam paralelno i Vede čitala, ali uglavnom ove god. samo njegove knjige. Sad do zime vj.ništa.
 
20.06.2018
21
104
28
Zivotinjska farma, Orvel. Obavezno stivo za shvatanje vremena u kom zivimo.
Da. A što je najzanimljivije pisana je za vrijeme II sv. rata ali s tolikom je realnošću prikazao sadašnje stanje u svijetu da ga se s pravom naziva najvećim prorokom XX vijeka. Citiram ga :
'Ako želite sliku budućnosti - zamislite čizmu kako gazi ljudsko lice... zauvijek!'
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.542
358
"Judi i beštije"; Miljenko Smoje.. Još ne čitam, al' hoću, čekam da stigne, pa onda ide fotka..