Što trenutno pušite?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.251
92
73
38
Kod mene nema nista da se pusi,i moja ValerY nece verovatno preziveti zimu ali ce dati koj jock...zapao sam u bedak...peace & respect

• Sviđa mi se
Reactions: Smoky69

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
15
0
34
Oke, 70kg shita, brojim, 6 puta si posto na ovu temu a nigdje ni jedne slike, niti neceg sto ima smisla... stvarno zans nekad ubit s tim postovima. Inforimiraj ili budi zabavan. Zao mi je sto moram bit pizda al nemoj forsirat postove. :vb_whip:

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.251
92
73
38
PAMPERs:Kad bi pratio malo shout box znao bi da me jebe neki win32genericService,i nece na nekim postovima da mi ostavi sliku.Na primer u postu:

70kgShita:Kod mene nema nista da se pusi,i moja ValerY nece verovatno preziveti zimu ali ce dati koj jock...zapao sam u bedak...peace & respect

treba da stoji slika moje biljke koje su puzevi pojeli ali jbg komp me unistavaa...veceras cu reinstalirati Windows pa ce sve raditi lepo...peace bez ljutnje...remeber...:signs054:

15.08.2007
4
0
0
39
Trenutno pušim hašiš, i imam neka pitanja u vezi istoga. Naime ovo mi je prvo iskustvo s njime, dosad sam pušio samo travu. Znači, primjetio sam da me haš pukne nekako suptilnije, blaže, nemam nekakva "euforična" stanja u prvim minutama. Ono što mi se ne sviđa je dan poslije, kada sam psihički vrlo loše i razdražljiv ktome (želim još), dok se poslije trave dan poslije (i više) jako dobro osjećam i uopće namam potrebu zapalit. Samo da napomenem, vikend sam pušać i ne dozvoljavam si preko tjedna
Ima li netko slična iskustva, a najviše me zanima zašto je takva razlika dan poslije između trave i haša, budući da su (koliko znam) djelatni sastojci isti.

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
15
0
34
Pa, nisu bas isti sastojci trave i hash... haj od najbolje trave i najboljeg hasa meni nije ni blizu.

A slijedeci dan ovisno kolko cega pohasas... mozda se probudis upusen mozda nadrkan mozda uskladjen.

Sve ovisi o vutri kolicini i raspolozenju...

OP
OP
bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
908
516
83
Ne sjećam se
Makaveli OS Jug 2 je napisao(la):
e bozga pitao si jel hindu krush...ali nisam bio na forumu 2 dana pa nisam odgovorio na pitanje...je hindu krush dobio sam sjeme od lege pa sam posadio i super ispalo...jako i dosta ga ima...zadovoljan sam...:)
Kul Hindu Kush! Mene ta sorta zanima, htio bih idući grow posadit neku čistu Indicu koja će srušit s nogu sve iskusne smokere koje znam... Doslovce srušit s nogu. Ne da mi se davat stotine € na neke Black Domine ili sl. pa me zanima jel' Hindu Kush takav? Zanima me ovaj od Nirvane... :sun2:
Peace, Boz

PI ES - Kakva je situacija s vutrom u OS? Osim kaj duvaš domaćicu, kakva je ulična? Malo sam bolje upoznat sa kvalitetom Zg-Ri, ali trenutno je neka funky situation... Valjda neš presušilo, požari, suše i to... Umgh :joint:

OP
OP
bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
908
516
83
Ne sjećam se
:whacky084:

Pa čoeče takvu zimnicu ni moja stara ne zna spremit.
Koa je to vrsta cikle?
Boz:pat:

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
15
0
34
70kgShita je napisao(la):
Samo za Pampersa :)
Ovo sam ja ispusio za 6 dana...

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
Au, za 6 dana, svih 43g dima??? I stabljike i sjembe? Ne izgleda mi nesto ubojito... nit se crveni nit se bijeli...

A i rizle su ti kratke, vidim narolo si se.

Zasto je ovo upuceno meni? Slika, super... 6 dana? zasto? svi moraju znat kakav si ti frajer i kolko mozes popusit u SAMO 6 dana?

Peace... forum nije za prepirke, ako ti idem na zivce pisi u PM.

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
70kgShita je napisao(la):
Samo za Pampersa :)
Ovo sam ja ispusio za 6 dana...

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
ee o takvim se forama radi...nema smisla...em je cirkus dim em nije puno za 6 dana...em oces opravdat glupe fore, neinformiranost i sirenje dezinformacija....sa kesom smrdljivog shiptara popusenog u 6 dana...hehe stvarno carski...

OP
OP
bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
908
516
83
Ne sjećam se
Kak to misliš nevaljala??:signs054: Explain yourself. :icon_arrow:Kaj ne puca u vugla? :icon_confused:
Nutra ili vanka 'zgoj? :cool44:

29.08.2007
6
0
0
41
Ne puca u vugla? Pogledaj moj avatar u oci i reci, dal ona tegla izgleda kao da ne puca u vugla?

Indoo zgojeno i u tegli zbrojeno:lock:

OP
OP
bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
908
516
83
Ne sjećam se
Pa onda ne puca u vugla, neg' u oči. Avatar ti izgleda kao da ima laserske oči. Nih nih nih nih :icon_lol:
Kol'ko ima posto tehaceja, dal' ima okus mentola, lubenice, hrena, bora, cikle, sandalovine ili curry-a?
Jel' je kaučozaljep ili glavoudaračnica ili sveskupa pa te izjebe sa svih strana i u sve rupice sa 22 inčnim dildačem spojenim na 380V koji ima žila k'o podlaktica od Iggy Popa i vibrira na 100 MHz?
Boz :spliff:

• Sviđa mi se
Reactions: smak420
29.08.2007
6
0
0
41
bozga je napisao(la):
Pa onda ne puca u vugla, neg' u oči. Avatar ti izgleda kao da ima laserske oči. Nih nih nih nih :icon_lol:
Kol'ko ima posto tehaceja, dal' ima okus mentola, lubenice, hrena, bora, cikle, sandalovine ili curry-a?
Jel' je kaučozaljep ili glavoudaračnica ili sveskupa pa te izjebe sa svih strana i u sve rupice sa 22 inčnim dildačem spojenim na 380V koji ima žila k'o podlaktica od Iggy Popa i vibrira na 100 MHz?
Boz :spliff:
Bozga, vidim da cu ja tebe morat zvat na blajv, jer te se covjek nemere rijesit. hehe... al svejedno drago mi za pitanja, tko ne voli pozornost... pogotovo kad je u pitanju njegova curica...

sad specifikacije curice... miris kisi... al opet ima onaj touch svjeze pokosene trave... treba jos stajat u tegli. hibridira glede udaranja u glavu i ljepljenja na kauch. Kod velikih kolicina (dvije buksne, cca 15cm na dvije glave stanovnistva) ima tripy filling. Malo mi zna slika zatitrat.

P.S
Vidim da se razumijes u dildače, obavezno probaj nova maziva koja je durex nedavno lansirao! Zasto je u istoj recenici : izjebe, dildač i Iggy Pop:icon_lol:
Zamisli se:rofl:

15.08.2007
4
0
0
39
Imam li ja neka ograničenja što se postanja tiće? Već sam dva posta napisao prošlih dana i nema ih ovdje???