Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
NYCD je skroz jak, ali nema paranoje. Kad počne djelovati imam feeling da mi dim širi glavu, sinuse, opće veselje, sve sjaji... :D A opet nije toliko "haze" da te izbezumi i da si previše high nego se možeš izvaliti i uživati, opušta ali nema nikako "stoned" efekta.
Za razliku od Jack Hazea kojeg sam dožio kao najintenzivniji high na cijelom tripu u Amsterdamu, prestao sam sa takvim Sativama jer postanem paranoičan, nefunkcionalan i sjeban i ne mogu spavati jer sam previše high. Pa sam tražio nešto manje "racy". To je NYCD od SOME osobno i definitivno je najbolji od cijele hrpe.
Soma mi je isto isfurao Cheese i ta vutra stvarno ima neki miris po siru. Onako vuče na onaj čips sa sirom i lukom i još ima malo voća i limete...
Purple haze isto ima dobar okus po borovnici i ful sladak, ali si poprilično stoned od te vutre... :bong7bp:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ovaj stash će potrajati nadam se, ali ovdje kod nas je prevelika suša... Treba se nešto napraviti po tom pitanju da se ne motaju gofanca...
Ljudi growajte i overgrowajte ovu državu! :rasta1:
Uskoro ide moja Hashberry avantura samo da stigne... :D
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
neki skunk, jucer od 11 navecer do 11:25 sam zdimil pol pljuge i bil sam mrtav ko svinja, nisam zaspal do 3 valjda...
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
Bezze_Sa je napisao(la):
Garant nije dovoljno suha, iii dok je takva, kao i valja nešto, al' ostavi je još malo da se "provjetri" ...tj. osuši, bice dok pušiš (i dok ispara grlo...) kao i neki "rad" ima, mada lično mislim da je to više furka....
Drugim rječima.... bezze vuva
sto posto je bila dosta suha... neam pojma, mozhda ju je netko zakopao da pojacha efekat ili neshto :watchplant:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Gimme da weed, good sensi weed :p
Ja na pauzici laganoj dok ne izraste nova :D Danaz sam naručio Hashberry!

Ovu cijelu godinu duvam...Dešava mi se da zaboravljam, da sam lazy, IQ mi je smanjen i navučen na duhan.:thumbsdown:

Bio je topic da li žiža oštećuje ili tako nešto...
Mislim da je konzumiranje vutre na duže vremena i u velikim količinama štetno kao i sve ostalo. (točka)
Frula-dvije tjedno je za zdravlje i dobar feeling, ali ne svaki dan. :snupi:
Došlo mi je da napišem... :p

Over & aut. Boz. :sun2:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo ja siljim neku domaćicu al' nije loša, onako u dobro vrijeme skinuta, i nije presušena previše... tako da je dosta masna, a i mora se malo kidati... iii nije loša (kakve ima po gradu.... ovo je jackpot!!!) :icon_lol:

Samo još da dodam, evo upravo sam ispušio i dobar joint, ili je neko uzgajao (nigdje ni (jedne ma ni onih malih bijelih....sitnih sjemenki nije bilo) neku od vrsta (jer baš mi nije kao domaćica) ono okus extra dobar, sladunjav, nista se ne osjeti (isto light) ma grlo ono ko da sam zapalio neku pravo super ultra light cigaru (pušači znaju...)
Eh, sad mnogo ljudi bi dalo i 10€ za pola ovog (dodje dobra 4 joint-a. i svaki mu je panj isti) jer baš je dobra il' neka dobra domaćica ili neka kvalitetna vrsta. Ipak indoor je u pitanju, jer vidi se da je pažljivo uzgajana... tako i panjevi nisu "ogromni" ali za 5€ 4 doobra (neko i 5 bi smotao....) . Ovo govorim jer nigdje u gradu nema da se uzme bar malo kvalitetne vuve, (dok hemije pun qrac...)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Evo izvjestaja ,naime nekakav indoor od amsterdamske sjemenke (nisam uspio saznat od koje)
ali fakat impresivno ,frend mi je dofuro i onak daje mi to ko štafetu ,a stvarno bilo je veličine ko daljinski od quadro televizora(a znate da su to veliki daljinci)!

Onak žao mi bilo strpat u gache ,pa sam oko 19h hodao kroz grad i nosio to u ruci ,hehhehehe.Malo glupo od mene ,al usudio sam se.

Dosao kuci srolao ,i fiju briju....Zakašljao se u prvoj seriji dimova...Al do suza.
Okus fini slatkasti ,baš užitak za duvati.

A high odličan, kvalitetan ,nestrga te ,nisi stoned.Neg onak sretan i zadovoljan raspolozen za umiranje od smjeha...Tak je i bilo.
3 pljuge te večeri spalili ,bio sam izdeformiran.Oči stisnute ko dva mufa.

Sve u svemu,odlična žiža.
Nevidi se toliko kristali,ali skroz je bila masna...i to toliko da ti žao prstima mrviti...

 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
delboy je napisao(la):
Evo izvjestaja ,naime nekakav indoor od amsterdamske sjemenke (nisam uspio saznat od koje)
ali fakat impresivno ,frend mi je dofuro i onak daje mi to ko štafetu ,a stvarno bilo je veličine ko daljinski od quadro televizora(a znate da su to veliki daljinci)!

Onak žao mi bilo strpat u gache ,pa sam oko 19h hodao kroz grad i nosio to u ruci ,hehhehehe.Malo glupo od mene ,al usudio sam se.

Dosao kuci srolao ,i fiju briju....Zakašljao se u prvoj seriji dimova...Al do suza.
Okus fini slatkasti ,baš užitak za duvati.

A high odličan, kvalitetan ,nestrga te ,nisi stoned.Neg onak sretan i zadovoljan raspolozen za umiranje od smjeha...Tak je i bilo.
3 pljuge te večeri spalili ,bio sam izdeformiran.Oči stisnute ko dva mufa.

Sve u svemu,odlična žiža.
Nevidi se toliko kristali,ali skroz je bila masna...i to toliko da ti žao prstima mrviti...


:ludaci_lol::thankyou: predobroooo!!! puff puff pass!
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Nemojte nekome oko iskopat sa tim cudom... :icon_mrgreen:

Domaja :heartbeat:
domajafg3.jpg