Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Nije trenutno, čuvaće se za posebnu priliku ali je dobar dan da se posuši pa da podelim šta se kod mene sprema.

PSX_20230224_152146.jpg

100% Cheese CBD Auto, Malawi style. Umotao sam polusuvo oko štapića za ražnjiće, pa to umotao lišćem. Filter od stabljike. Vakumirano par nedelja da dobro stisne. Sve od iste biljke.

Kasno sam se setio da bi bilo dobro umotati štapić rizlom da bih ga lakše izvukao posle ali nadam se da će ići i ovako.

::banjahanje:: :vutra: ::banjahanje::
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Hulkberry RQS :sun2:
4 mjeseca curinga u tegli, prvi bud (do sad sam pušio neotrimane grane, najbolje tek slijedi).
Okus slatka naranča, ostaje u ustima, božanstveno.
Svakim izdahom dima mi se zavrti u glavi.
Jedna od boljih travica koje sam imao prilike pušiti i uzgojiti.
Uzdravlje! :joint2: :zvezda::

IMG_20230302_112028_edit_655136253923364.jpg
 
17.09.2015
44
18
8
62
Postovani ljubitelji vutre, do ruke mi je dosla puna doza Rik Smpsonovog ulja iz Kanade (CANNABIS OILS, PHOENIX TEARS, RICK SIMPSON OIL 1:1 odnosno 300mg THC : 300mgCBD).
Kako da ga upotrijebim u rekreativne svrhe ?
Pozdrav 3131011
P.S. Probao sam da ga namazem na cigaretu i pušim ali nikakav efekat nisam osjetio (doduše bio sam oprezan pa sam stavio veoma malu količinu).
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Nije trenutno, čuvaće se za posebnu priliku ali je dobar dan da se posuši pa da podelim šta se kod mene sprema.

Pogledajte prilog 466530

100% Cheese CBD Auto, Malawi style. Umotao sam polusuvo oko štapića za ražnjiće, pa to umotao lišćem. Filter od stabljike. Vakumirano par nedelja da dobro stisne. Sve od iste biljke.

Kasno sam se setio da bi bilo dobro umotati štapić rizlom da bih ga lakše izvukao posle ali nadam se da će ići i ovako.

::banjahanje:: :vutra: ::banjahanje::
Evo neki dan je bila dovoljno posebna prilika. :D

PSX_20230303_115149.jpg

"Filter" je odmah otpao. Nisam dovoljno lišća stavio kad sam umotavao. Takođe je na jednom delu napukao kad sam skidao sa ražnjića pa je bilo teško vući jer je ulazio vazduh ako se ne zatvori ta rupa prstima.

To su loše strane. Sem toga je ispalo fantastično! Oko 10g tu ima i nas 4 smo to pušili satima. I dalje nismo ni pola popušili. Više je kao da pušiš pajp s tim da iznutra isparava sve kako toplota prolazi pa je ukus bio jači nego kad normalno smotam. Takođe je udarac bio višestruko jači. Poput bonga. Ona jeza uz kičmu kad se povuče kako treba. Iako sam par grama iste trave popušio preko dana, ovo je pucalo preko svega toga. Jedva sam kući došao tu noć... :D

Definitivno će biti još ovoga u budućnosti! :skot::