Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
da ne otvaram novu temu, mozda moze i ovde, znaci svako da napise smouk riport
za ono sto je pusio i sto trenutno pusi, naravno samo brendirano. Mene npr kod smouk riporta
koji se moze videti u dnevnicima najvise zanima rad, ovo miris, ukus, izgled je manje bitno, evo
Creative bi mogao da opise L.SKunk ako se skjurao posto me zanima :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Weed nije se jos skjurao ali da zapalio sam ga vise puta i sto da ti kazem skunk ko skunk - jak je ,dugo drzi i finog je okusa (osjeti se limunkastna nota koja je jako nagalsena na mirisu ) ima tipicne stonerske osobine .
na mojoj skali ocjenjivanja sam mu dao 8/10...jos uvijek od skunkova mi je sensi skunk #1 najdrazi po radu...stoner je u pravom smislu te rijeci ;)

Čupčupava za smjesak jedan Vanilla kush ;)




Weed prije nego pitas ponovo :D jedna od tezih vutrica za pusiti , bas osjetis da je podla i znas da te ceka dobra voznja :D Wembly mi je slican po jacini ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
e to se trazi, a bio sam ubedjen da je sensi skunk vise sativa tj da ima vise taj rad, evo razuverio si me,
u narednom periodu cu sigurno neki skunk uzgojiti, dvoumio sam se izmedju RQS i Sensi
al prevagnuo je tas na vagi za Sensi :D
Vidim da se moderatori ne oglasavaju pa cu opet pitati dal da se otvara tema,
kontam da bi novacima ai nama koji nismo probali neke sorte pomogla pri odabiru.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
weedic, pogledaj sannie seeds ima dobre genetike do 40 eura i tamo pod breeders choice isto dobre genetike po 20eura, moram pohvalit sannija super stealth salje vec isprobano vise puta. Ako zelite probat genetiku koju rade osobno breederi na malo za razliku od megalomanskih seed kompanija.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
jua29w.jpg



:nana:
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Napokon i Domaru stiglo nešto za pod zub ;))))))

Tri tjedna samo što sam gledo bila je gadna, smrdljiva zeljasta napoju nalika trava
Pa evo nečeg novog ;)

DSC001411s.jpg



Smoke report bih napisao da znam šta je, domačica nažalost , ali je fina za pušiti, iako je hibrid nema previše sjemenki. Miris je lagani voćni, i ukusan! Efekt smirijuć, opuštajući. Dobar afrodizijak ;))))

P.S.
Ovim putem bih se htio zahvaliti za sve savjete koje sam dobio cijelom forumu, ekipa zakon ste, odlične i kvalitetne informacije u grow izvješćima su mi puno pomogle. A tako i konkretni odgovori od starijih članova koji su uvjek voljni pomoć nama mladim generacijama hh. Zahvaljujući vama sam shvatio da se manim lopovskih dilera i naučim umjeću hortikulture...

Uskoro se nadam da će bit koji grow report a tako i smoke i od mene, možda čak kupim bolju kameru ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
sram te bilo! ne čupkati prije roka, bit će po prstima...

sva sreća da ja trenutno imam puno obaveza i nemam vremena za pušenje jer bi vjerojatno i ja već došao u napast... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva and oz