Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Niste vi tu vidli prave Albanke kad tako pricate a kamoli polja iz 2010 2011 2012 i 2013 : ) Bez disrispekta - malo bi vas to razlikovalo od indoor skunka ! Naravno uvijek postoji 3 klasa i shkart roba kad vecinu ne zanima kvaliteta nego samo novac.
 
01.07.2013
2
0
0
Pozdrav....zadnjih par mjeseci pusim travu....svaki put je bilo super(smijalica,znate sve sto ide uz to)..ali zadnji put sam dobio poziv da bacimo jednu u "krug"...i bilo mi je uzasno nakon te..srce mi je pucalo ko ludo(citajte ko neki bolesni kamen koji mi zeli izletit van kroz prsa)..utrnula mi je lijeva strana tijela(osjet 0 bodova)..sve je utrnulo...ležao sam na klupici i panicario..pa onda opet trcao od straha..nisam mogao jesti(totalno izgubio apetit)..uglavnom.uzasan osjećaj.htio sam se pokopat u tom trenu..kome god kazem o iskustvu svi kazu da se nisam opustio il da fantaziram..al mene bi stvarno zanimalo sto je to bilo(dal se radi o meni il sam pusio nesto sto nisam trebao) jer ne mogu pusit dalje zbog straha da ce se ponovo dogodit.hvala
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
vjerojatno je bila neka jača travica na koju nisi navika.. netribaš se bojati.. većinu nas Ona često pobjedi.. haha :)

triba si se negdi izvaliti (leći) i ovaj rad lagano - breathe in, breathe out. zatvoriš oči i čekaš po ure da dođeš sebi..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
kokkara je napisao(la):
Pozdrav....zadnjih par mjeseci pusim travu....svaki put je bilo super(smijalica,znate sve sto ide uz to)..ali zadnji put sam dobio poziv da bacimo jednu u "krug"...i bilo mi je uzasno nakon te..srce mi je pucalo ko ludo(citajte ko neki bolesni kamen koji mi zeli izletit van kroz prsa)..utrnula mi je lijeva strana tijela(osjet 0 bodova)..sve je utrnulo...ležao sam na klupici i panicario..pa onda opet trcao od straha..nisam mogao jesti(totalno izgubio apetit)..uglavnom.uzasan osjećaj.htio sam se pokopat u tom trenu..kome god kazem o iskustvu svi kazu da se nisam opustio il da fantaziram..al mene bi stvarno zanimalo sto je to bilo(dal se radi o meni il sam pusio nesto sto nisam trebao) jer ne mogu pusit dalje zbog straha da ce se ponovo dogodit.hvala
hahaha prepustio si se strahu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
01.07.2013
2
0
0
Sativa Diva je napisao(la):
vjerojatno je bila neka jača travica na koju nisi navika.. netribaš se bojati.. većinu nas Ona često pobjedi.. haha :)

triba si se negdi izvaliti (leći) i ovaj rad lagano - breathe in, breathe out. zatvoriš oči i čekaš po ure da dođeš sebi..
ma vjerojatno je bila jača...kad god pitam sta je to bila dobim odgovor.."hehe...ma neka domaćica"..sta mu to god znacilo:D
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Iz licnog iskustva mogu da kazem da je najbolje pusiti vutru uvece, jer kad se probudite ujutru osecate se normalno. JEdnom sam se navario oko 2 popodne, proslo me posle 2 sata i posle me je takva depresija uhvatila brateeee...Ako tokom dana pusis, jedino malo. ;) :sad2: :sadbanana:
 
26.09.2012
17
2
0
32
Nešto sam neki dan kod kolege svario. Izgledalo mi je kao vrh, bilo je puno naranđastih pistila. To je greblo grlo nenormalno, pluća me boljela poslje toga. Osjećaj dok sam uvlačio je bio kao da sam novinski papir sam vukao ( to sam kao mali radio), i što je najbolje bila ljepa smijalica i noge me nisu slušale tako da sam mogao samo sjediti :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
yj1k12X.jpg
 
G

GanđaMio

Guest
Ja imam želju probat Purple bilo koji samo da je ljubicasti,to me jako zanima,a kad bi vec mogao birati probao bi PurplePower
http://reviews.nuggetry.com/post-pics/live-writer-pics/june-2009/d5534c0093b8_12ACB/8-1-10-psychonaught-purplepower.jpg
jako me zanima ta vutra i taj osjecaj,citao sam na onom postu jednom od lika kaj ima dnevnik i u dnevniku ima tu travu purplepower i pise da je vocnog mirisa i vocne arome i lagani high,a opet sam pitao sve svoje dilere i svi mi kazu da je to ful tesko nabavit u hrvatskoj i da gram toga kosta 300kn nea veze kolko kosta,mene samo zanima dal se to moze nabavit u hrvatskoj i di se moze nabavit to sjeme i sta sve treba za sadnju..znam da se ovdje pise sta se pusi,ali mene zanima jel to mogu nabavit u hrtvatskoj :D

inace pusim sta nabavim,nikad ne mogu skuzit kaj imam,jucer sam imao neku jebenu vutru onak slatki miris nez kak da to opisem i stavio sam g u pljugu 3sata nisam dosao k sebi. hehe :D