Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Znam da je tema sta trenutno pusite ali sinoc sam bio toliko odvaljen i to od jednog jointa da mi je bilo mrsko pisati.

Dobio sam Maui Wowie da probam od jednog poznanika i strasnije ni bolje cudo nisam probao u zivotu.Prvo sam posumnjao u to da li je stvarno Maui Wowie,buduci da znam da je tesko nabaviti i nju i sjemenke jer se razgrabi u sekundi.Ukus joj je apsolutno odlican,sve kao opisano (malo borovine i malo citrusa i naravno ta cvijetna aroma koja podseca na lavandu i koja doprinosi potenciji :D),dim ne grize za grlo(znaci odlicna za pusiti).UGLAVNOM...WOW!!!

Ima jedna mana: Nema je vise! :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
DSCN9823.jpg



opojnu drogu skank..
 
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
weedoye je napisao(la):
e ja ne bi mogo bas objektivno da ocenim al nacice se neko sa foruma koji je probo :)
inace, rad je nekad stond nekad haj, smejalica, stondara na kraju, pocetku, smrdi ko tvor,
tvrdi hedovi, kristali na sve strane, urod dobar a out je u pitanju, imas i slika u galeriji kad je cvetalo to.
to bi mogao bit super skunk...
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
To ti je vutra brate!!! :joint2: :dada

Sumnjam da ti na to pitanje neko moze odgovoriti postoje hiljade i hiljade vrsta strainova,krizanih ili genetski modifikovanih.Ako je dobra zar je bitno?Edituj post,napisi kako te radi pa ti mozda neko i mogne pomoci da ti malo suzi izbor ali konkretno da ti kaze vrstu straina sumnjam.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja bi reko neka masna trava :)
edit, pretekose me ovi nego da se dopunim i kazem da
sam slicne hedove vidjao na forumu pa eto pretazi dnevnike
i nacices sta pusis al ozb ne zaebavam te :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ja npr White Widow prepoznao i po mirisu i izgledu 100 % :)
Forty ima jako ruzan i cudan ukus, miris podseca na noge neoprane HAHAHA bukvalno, ukus i jacinu osetis kad progutas i onda u stomaku osetis ljutinu, rakija od pirinca pravljena, kupljena u Kini, fantazija je, ne mogu ti nesto preterano opisati al imas odvratan i cudan ukus, nisam tako nesto do sad probao da bi mogao reci kakav ukus. :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
fourtwenty je napisao(la):
To ti je vutra brate!!! :joint2: :dada

Sumnjam da ti na to pitanje neko moze odgovoriti postoje hiljade i hiljade vrsta strainova,krizanih ili genetski modifikovanih.Ako je dobra zar je bitno?Edituj post,napisi kako te radi pa ti mozda neko i mogne pomoci da ti malo suzi izbor ali konkretno da ti kaze vrstu straina sumnjam.

nadam se da se šališ... :)