Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Himalaya gold.nije losa.onako lagano-jak active high.nimalo stoned.iskreno ocekivao sam vise kolko je hvale,ali ni ovo nije uopce lose.

 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
ja pusim marihuanu samo iz jednog jedinog razloga a to je kad sam napušen i slušam boba marleya, tada sam naaajsretniji covjek na svijetu, moram se zahvaliti Bogu sto je stvorio tako dobru biljku i cijeli zivot cu samo pusiti marihuanu i boli me briga to sto su je ilegalizirali, meni nitko na svijetu nemože zabranit da ju ja koristim ''ZEMLJA NE PRIPADA COVJEKU, COVJEK PRIPADA ZEMLJI''
 
22.11.2011
3
0
0
33
Trenutno pusim neki skankic, razvaljuje koliko je jak.:banana_rasta:



Uploaded with ImageShack.us

Imam mnogo jak i cudan miris i dovodi do cudnih de ja vu tripova. Ortak i ja smo pre neko vece smotali 1/3 ovoga sa slike i izasli na terasu da ispusimo. Ispusimo mi celu buksnu i smorimo se zato sto nista ne radi (mislili smo da nas zajebo novi lerdi, prvi put uzimam od njega). Ortak ode do sobe da uzme pljuge da plakne pluca, ja ostajem na terasi...u tom trenutku krece nenormalan rad, ja sam na nekim talasima sve oko mene oscilira i to je dobar deo tripa (osim sto sam u tim trenucima mnogo mnogo tresao glavom-simulacija onih talasa). Dolazi ortak sa cigarom pali je, i po nasem vremenu pusi je bar 2 sata. Posle toga idemo u sobu na partiju pes-a koja je trajala satima (inace je namesteno da poluvreme traje 10 min; kad smo mislili da bi bio red da je kraj vec 3ce partije mi smo bili na 12om minutu prve). Ortak svo vreme prica sa igracima i to se u jednom trenutku pretvara u neartikulisane zvuke i dobija de ja vi efekat. Naime, u jednom trenutku ja se "setim" sta ce on "reci" (potpuno neartikulisano) u naredne 2-3 sekunde, zatim dolazi spoznaja sta to znaci, zatim on to kaze i onda ide neki trip da se to isto desilo nekad pre; a nije! I taj deo nije ni malo prijatan... Posle toga ja sam lego i "vozio" satima a ortak je tek posle poceo da ima slicne de ja vi tripove kao ja za vreme pesa.

Zanima me da li je taj trip karakteristican za neku posebnu vrstu trave ili smo se mi predozirali (malo verovatno, pusimo godinama ali ne u velikim kolicinama) ili ima neke hemije preko?

P.S. I da, ovo iza su smoking rizle 100s cisto da vidite koliko malo trave smo dobili za 10 evrica.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
znaci ovo nema vise od 0.7g(jos sam puno rekao),a vi ako ste trecinu takvog nema sanse da ste se predozirali il tako nes sl.
vjerojatno ste dobili nesto puno kvalitetnije nego inace
 
22.11.2011
3
0
0
33
Moram samo da se ispravim...napravio sam gresku pri uploadu slika...ovo na slici su 2/3 od onoga sto smo dobili za 10 evrica jer smo onu jednu trecinu smotali (tako da cenim da je bio ceo gram):D

@bozga: hvala za dobrodoslicu. vec dugo posecujem i citam forum ali nikad nisam ostavljao postove iz prostog razloga sto sam uvek nalazio odgovor u vec postavljenim postovima, a ovakav de ja vi trip nigde nisam nasao, pa ko rekoh mozda neko zna o cemu je rec da mi pomogne

@BigL: ne znam...sta podrazumevas pod supergrass? decko od koga uzimam mi je rekao da je odlican skank
 
06.04.2011
16
17
3
img0512vm.jpg
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
img0512vm.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
danas me prijatelj častio odličnim lemon skunkom, žestok je jako... već 2 sata ne skidam osmjeh s lica iako se jedva krećem. i jako puno pričaml. sve mi je smiješno u pretjeranoj količini...
 
26.11.2011
2
0
0
31
Sinoc se skupila ekipa kod mene, prijatelj rjesio neki dobar dim :D Dok smo pusili nema nikakvog okusa u ustima i nije jak za grlo, al udara dobro. Ostavio mi je jednu pljugicu za danas, malo da se popravim :D



 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
da nismo mi iz istog kraja? u mom gradu je sad sve prepuno tog lemon skunka, očito ga je netko uzgojio ili uvezao na kile...
 
28.11.2011
29
3
0
34
Trenutno ništa, od ljeta... Osim ako me kolega počasti, ali to isto bude neko smeće. Razlog je taj što je problem naći pouzdanog i dobrog lerdija, koji te neće zakiniti za količinu i kvalitetu. Najčešće sam uzimao od nekih lerdija koji posade neku jadnu domaćicu, to rasprodaju/popuše i više nemaju dima uopće, traži novog lerdija i tako u krug...

Idu mi suze na oči kada vidim što vi pušite...
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Nije mi vrag dao mira i ljepo otkinem hedic sa sredine jedne biljke,prepun kristala,posušim 2 min u mikrovalnoj na razini za odmrzavanje...ljudi nisam pušio par tjedana ništa i ovo me tako zašiljilo u glavu,nisam stoned nego jebeno high,osjecam pritisak u podrucju čelenke,toplinu u očima(bistre su i sjaje,nema traga crvenilu) hvata me neka euforija,pojeo sam 2 čokolade hehe.Zapalio sam prije pola sata i još me drži,nemogu vjerovat tek im je 31 dan cvjetanja i još su jako zelene a ovako me puklo...bit ce to veselo kad bude zrelo :) samo da mi se sad ne osladi pa da ode pola hedova prije harvesta :)))) e i da,okus je odvratan hehe:sick: