Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
kanabiod je napisao(la):
prijatelju to mora da si naletio na polen maroko,a svaka ti cast kad mozes raditi pauze .pozdrav

neznam koji god da je bio...stvarno je bio propasan....posto sam ga pusio uzastopono 4 dana...(prije nego sam ga potrosio=) svako jutro se budio napljugan...uzastopno bio upljugan 4 dana

cudna stvar negdje nakon 5-6 frule....pa do kraja 2rugog dana...su mi oci bile onak full stisnute i gledale u kriz....^^ to sam mogo sprijecit na tipa 5 sec i onda se opet vrati nazad...previse hashisha :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jokaajoka

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
70kgShita je napisao(la):
Nakon 5-6 pljuge se naduvas....da to nije slaba vutra malkice???:signs054:

ne krivo si skuzio...nakon 5-6 pljuge mi se pojavio taj eyeball defect...to da su mi oci gledale u x....

sto se tice kakve su pljugi ovog hashisha...citirat cu frenda jednog "Mislim da nijedna pljuga ovog hashisha nemoze biti losa..."

svaka pljuga...nebitna velicina i kolicina te napljuga...ja sam experimentirao gro s hashishem tim..stavljo sam fakat minimumske kolicine u pljuge i ipak je dovoljno za 2oje ljudi...(to je bilo s tim frendom) hashish je bio preopasan....steta jer frajer mi reko da vise nemre tog shisha nabavit :((((

p.s. evo editirao gornji post da nebude bilo zabune..^^
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
jos samo da nesto nadodam...u vezi tog hashisha...ja sam ga dobio proslu nedjelju...i odtad nisam cigaretu zapalio...a nesto mi je u cetvrtak...nakon pljuge tog hasha nemozes cigaretu zapalit...preogavna je...a sad uopce nemrem zapalit jer mi je totalno ogavna..jucer sam od frenda uzeo dim i kao da mi je netko namazao usta nikotinom i katranom...preogavno...uglavnom vec tjedan dana nisam pusio cigaretu,a i neam neku potrebu,a i uz to sad su mi preogavne...dakle...zbog hasha vise ne pusim cigarete...jebeno :)))

skroz je dobar bio..u svakom pogledu :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
70kgShita je napisao(la):
Onda ja uzimam 1kg hasha za caleta jer se covek otrova cigarama....

mislim...sumnjam da ce prestat...al ja sam toliko tog hashisha pusio da mi je sad cigareta preogavna...nije da ju nebi pusio ali kad uzmem dim kao da mi je netko natopio cetku s nikotinom i katranom i onda mi premazao usta...fakat ogavno..i tak vec 9 dana nisam zapalio^^

ja isto iam zelju za pljugom ali jednostavno necu...preogavno je xD
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nista bolje nego kad uberes svoje,malo strplejnja ljudi,malo strpljenja i moja ValerY stizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...:bis::bis::bis::bis::bis:peace & respect
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Yami_Raziel je napisao(la):
mislim...sumnjam da ce prestat...al ja sam toliko tog hashisha pusio da mi je sad cigareta preogavna...nije da ju nebi pusio ali kad uzmem dim kao da mi je netko natopio cetku s nikotinom i katranom i onda mi premazao usta...fakat ogavno..i tak vec 9 dana nisam zapalio^^

ja isto iam zelju za pljugom ali jednostavno necu...preogavno je xD

Ich sam prestao za početak "godišnjeg". Mislim, duvao sam non stop vutru ali od tada nisam zapalio cigaretu niti me više duhan privlači.
Jednostavno treba reći ne... I ne zapalit. Cigaretu, ofkors :icon_lol:
Boz:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: virus76
15.08.2007
4
0
0
43
Trenutno pušim hašiš, i imam neka pitanja u vezi istoga. Naime ovo mi je prvo iskustvo s njime, dosad sam pušio samo travu. Znači, primjetio sam da me haš pukne nekako suptilnije, blaže, nemam nekakva "euforična" stanja u prvim minutama. Ono što mi se ne sviđa je dan poslije, kada sam psihički vrlo loše i razdražljiv ktome (želim još), dok se poslije trave dan poslije (i više) jako dobro osjećam i uopće namam potrebu zapalit. Samo da napomenem, vikend sam pušać i ne dozvoljavam si preko tjedna :eek:hno:
Ima li netko slična iskustva, a najviše me zanima zašto je takva razlika dan poslije između trave i haša, budući da su (koliko znam) djelatni sastojci isti.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Neam pojma... Na mene šit djeluje slično, ali nemam nikakve posljedice dan kasnije :icon_arrow:
Možda netko iskusniji i stručniji?! :sun2:

Znam da vutra sama po sebi ima još ražličite spojeva - u samoj biljci; pa djeluje drugačije nego šit koji prolazi određeni proces... :pat:
Boz
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Me gustas tu je napisao(la):
Trenutno pušim hašiš, i imam neka pitanja u vezi istoga. Naime ovo mi je prvo iskustvo s njime, dosad sam pušio samo travu. Znači, primjetio sam da me haš pukne nekako suptilnije, blaže, nemam nekakva "euforična" stanja u prvim minutama. Ono što mi se ne sviđa je dan poslije, kada sam psihički vrlo loše i razdražljiv ktome (želim još), dok se poslije trave dan poslije (i više) jako dobro osjećam i uopće namam potrebu zapalit. Samo da napomenem, vikend sam pušać i ne dozvoljavam si preko tjedna :eek:hno:
Ima li netko slična iskustva, a najviše me zanima zašto je takva razlika dan poslije između trave i haša, budući da su (koliko znam) djelatni sastojci isti.

iskreno sumnjam da je to neki kvalitetniji hashish...hashish ne puca bas ko marihuana,uglavnom hashish je cisti headhigh..(bar po mojim iskustvima)jer su aktivni drugi spojevi osim THC-a,al to ovisi o nacinu proizvodnje... i dosta ljudi kaze "hashish ne puca dobro,nije to to,los je hash,moras popusit tonu da bi se napusio"....to su sve gluposti...vjerovatno si dobio dosta los hashish jer kod nas je tu sjebana situacija s hashishem,evo ja sam naprimjer prije tjedan dana naletio na pre pre pre bolestan hashish,takav nisam pusio nikad...fakat.....sve ovisi o dileru...ako si uzeo preko ulicnog neprovjerenog dilera nije ni cudo... :))))

trebas nac bolje....

a sto se tice ovog da si sjeban sutradan...koliko duhana stavljas?pljuge hashisha bi trebale biti skroz tanke,stavis duhana jednu liniju debelu pol centimetra i prek toga hashisha,vecina ljudi nezna motat hashish kak treba.....mozda previse duhana stavis.....takodjer kod pusenja hashisha nemoj pusit na pluca i tak te spike forsanja,jer se neisplati,schillaj se skroz i samo ko pticica "smoke,air,smoke,air,smoke,air...."

valjda je to od neke pomoci
 
14.06.2007
23
0
0
49
bozga je napisao(la):
@ kanabiod - Bubble hash je poseban hash koji se radi upotrebom "bubble bags" tj. vreća koje su posebno dizajnirane da filtriraju kristale žiže i tak se dobije zapravo najkvalitetniji hašiš.

@ Makaveli - Kakav je Hindu? Misliš li na Hindu Kush?

Boz:sun2:
hvala na odgovoru al dali slucajno znas di ima tih vreca bas bi malo isprobal ne ?:sun2:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
e bozga pitao si jel hindu krush...ali nisam bio na forumu 2 dana pa nisam odgovorio na pitanje...je hindu krush dobio sam sjeme od lege pa sam posadio i super ispalo...jako i dosta ga ima...zadovoljan sam...:)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kod mene nema nista da se pusi,i moja ValerY nece verovatno preziveti zimu ali ce dati koj jock...zapao sam u bedak...peace & respect
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smoky69